Projektowanie-wnetrz-rabat-200-zl

OFERTA WAŻNA JESZCZE:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projekt wnętrza:

WIĘCEJ


Fabryka projektów

Nasza firma zajmuje się projektowaniem wnętrz przez internet. Nasi projektanci to doświadczeni pasjonaci z mnóstwem pomysłów dla których priorytetem jest stworzyć wnętrze zgodne nie tylko z preferencjami klienta ale także z zasobnością jego portfela. Stawiamy na jakość, kompleksowość i oryginalność. Projektujemy funkcjonalne i stylowe wnętrza.
Nasi projektanci codziennie, od wielu lat, tworzą indywidualne projekty wnętrz mieszkalnych: domów, apartamentów , mieszkań jak i projekty wnętrz poszczególnych pomieszczeń : kuchni , łazienek , salonów, pokoi dziecięcych sypialni itp. Nasi projektanci doradzą Państwo odnośnie materiałów wykończeniowych, kolorystyki, oświetlenia, mebli.
Wykonują projekty koncepcyjne jak i projekty z nadzorem autorskim.
Każdy kolejny projekt jest dla nas inspiracją i wyzwaniem do tworzenia jeszcze lepszych, ciekawszych projektów. Naszym zadaniem jest stworzyć dla Ciebie taką przestrzeń która sprawi, iż we własnym mieszkaniu czy domu będziesz czuł się wyjątkowo a przebywanie w niej będzie przyjemnością.

Działamy niezależnie od miejsca zamieszkania
Fabryka projektów
Mieszkasz na zachodzie Europy, w Ameryce, a może w Polsce? Dla nas granice nie mają znaczenia. Projektujemy wnętrza przez internet online.
Realizujemy projekty zdalnie, dlatego możesz z nami współpracować niezależnie od tego gdzie aktualnie mieszkasz.  


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@f-projektow.pl lub telefonicznie pod numerem +48.533064122.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Fabryka Projektów - Projekty wnętrz, dekoracje wnętrz