Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Co zawiera i przedstawia projekt


Fabryka projektów

Nasze projekty przedstawiają kompleksowo całe projektowane pomieszczenia. Projekt w postaci realistycznej wizualizacji 3D będzie przedstawiał podłogę (np. połączenie płytek w kuchni z deską podłogową w salonie - używamy prawdziwych sklepowych materiałów i podajemy je Państwu), ściany w wariantach kolorystycznych (podajemy zastosowane kolory farb np. z Dekorala, Duluxa, Beckers, Śnieżka), sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED), oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, ośw. przypodłogowe itp.), meble (projektowane na wymiar oraz np. z oferty BRW, IKEA, Forte, Szynaka), podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych, obrazy, fototapety i tapety, kwiaty w nowoczesnych donicach, półki i wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni. Udekorujemy ściany wstawiając do projektu obrazy, fototapety i tapety, półki i inne wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni. Nie wykonujemy projektu schodów.
Projekty sporządzane są w formie wizualizacji jako zdjęcia JPG (wiele przykładów realizacji w naszej galerii - tego typu wizualizacje otrzymuje Klient poprzez załączniki e-maili).
W cenie przygotowujemy do 3 wariantów wybranego pomieszczenia. (np. łazienka z prysznicem, wariant drugi - z wanną, salon z narożnikiem i w wersji drugiej - z zestawem 3+2+1, kuchnia z wyspą a w drugim wariancie ze stołem). Po wykonaniu pierwszego wariantu , który powstaje w oparciu o Państwa sugestie, potrzeby i preferencje zawarte w ankiecie wysyłamy go w celu uzyskania od Państwa opinii i uwag jego dotyczących. I tak samo po kolejnych. Co oznacza , że biorą Państwo czynny udział w powstaniu projektu a nie otrzymują 3 gotowe warianty projektu od razu , nie mając na nie wpływu.

W cenie są zawarte projekty kompleksowe całego projektowanego pomieszczenia. Projekt w postaci realistycznej wizualizacji 3D ze specyfikacja materiałową. Nie są w niej zawarte natomiast projekty techniczne, projekty dla wykonawców, projekty branżowe (murarskie, elektryczne, stolarskie itd.), specyfikacje i obliczenia ilości użytych materiałów. Usługi te są oferowane za dodatkową dopłatą. Cennik dostępnych usług dodatkowych jest dostępny w naszym sklepie pod odpowiednimi zakładkami produktów. (KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ)
Podsumowując w standardowej cenie projektu zawarte jest kompleksowe zaprojektowanie i przygotowanie wielu wizualizacji - zdjęć projektowanego wnętrza w 3 wariantach. Wszystkie opcje związane wymiarowaniem, elektryką, z liczeniem materiałów są dodatkowo płatne według cennika usług dodatkowych. .


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@f-projektow.pl lub telefonicznie pod numerem +48.574058808.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Fabryka Projektów - Projekty wnętrz, dekoracje wnętrz