Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Dom w stylu nowoczesnym - czyli jaki ?

Dom w stylu nowoczesnym - czyli jaki ?

Dom w stylu nowoczesnym, to dziś taki, łączący w sobie elegancki wystrój i funkcjonalność. Nowoczesny dom to wnętrze oryginalne . Jak zaprojektować dom w stylu nowoczesnym?

Dom w stylu nowoczesnym

Pomysłowy dom w stylu nowoczesnym

Piękno, funkcjonalność, harmonijność tak można określić styl nowoczesny. Tam wszystko ma swoje miejsce, nie ma tam nic z przypadku, nadmiaru. Jak zabrać się za projekt domu w stylu nowoczesnym. W naszej galerii znajdziesz pomysły i inspiracje. Możesz również powierzyć nam wykonanie aranżacji Twojego domu zamawiając usługę projektowanie mieszkania/ domu w naszym serwisie

Nowoczesny dom - aranżacja bez błędów

Podczas wykonywania projektu domu pamiętajmy by było dopasowane do nas, przyjemne i dobrze oświetlone. Duże znaczenie ma dobór kolorów. Wybierając ciemne kolory optycznie pomniejszamy wnętrze, tego typu koloru spełnią się jako dodatki. Drewno, cegła, tynk i beton jak najbardziej sprawdzi sie w nowoczesnym domu. Zadbajmy również o przestrzeń, funkcjonalność.

Dom w stylu nowoczesnym od czego zacząć?

Prostota, funkcjonalność, dobrze przemyślana kolorystyka. Nie kierujmy się programami, zdjęciami w gazetach w których wnętrze domu ma się po prostu podobać. Dom ma sprawić , ze każdy z jego mieszkańców będzie czuł sie w nim dobrze, przestrzeń będzie uporządkowana.

Dom w stylu nowoczesnym - jakie koszty?

Zaprojektowanie nowoczesnego domu oczywiście może kosztować krocie ale również może być eleganckie i pełne dekoracji i nie kosztować fortuny. Wszystko zależy od tego jakimi środkami dysonujemy i na co stawiamy.

Aranżacja w stylu nowoczesnym

W stylu nowoczesnym możliwości są nieskończone by sprawić aby nasz dom był piękny, funkcjonalny i z charakterem. Prostota, harmonijność, wygoda to wyznaczniki nowoczesnego domu.

Dom , ale w jakim stylu?

Dom w stylu skandynawskim

Dom w stylu skandynawskim to biel, drewno i minimalizm

Dom - styl eklektyczny

To połączenie wielu stylów. Mieszanka starego z nowym. To połączenie wielu faktur,dekoracji.

W stylu industrialnym

Dom w stylu industrialnym to przede wszystkim przestrzeń i mała liczba dodatków. Króluje tu stal i szkło , drewno, klasyczna biel , piaskowe kolory. Unikamy zasłon i firan.

Styl wiejski

Charakteryzuje się wysokimi sufitami, żywymi kolorami, kominkiem. Jest to styl odpowiedni dla zwolenników ciepłych aranżacji.

Bez znaczenia w jakim stylu wymarzyłeś sobie dom, możemy pomóc Ci urzeczywistnić marzenia i wprowadzić je w życie wykonując dla Ciebie projekt domu