Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Portfolio - Galeria Projektów

Fabryka projektów jest firmą zajmującą się projektowaniem wnętrz przez internet czyli wykonujemy projektowanie wnętrz online. Wykonujemy projekty wnętrz pod indywidualne zamówienie. Są to aranżacje zarówno pojedynczych pomieszczeń jak i całych mieszkań i domów. Wykonujemy projekty dla klientów z całej Polski jak również z poza granic.

W oparciu o co powstają nasze projekty?

Nasze projekty wnętrz wykonujemy na podstawie przesłanych do nas materiałów na które składają się : wymiary pomieszczenia oraz opis preferencji Klienta. To znaczy wytyczne do projektu na przykład styl aranżacji, preferowana kolorystykę, informację o meblach i sprzętach jakie mają się znaleźć w pomieszczeniu, oraz informację o użytkownikach wnętrza. Przykładowo jeśli ma być to projekt pokoju dla dziecka prosimy o informację na temat wieku, płci, zainteresowań, ulubionych kolorów itp. dziecka. Swoich klientów prosimy również o podanie szacowanego budżetu jaki chcą przeznaczyć na aranżacje pomieszczeń, a to po to by dostosować projekt do możliwości finansowych Klienta.

Projektowanie wnętrz - jak działamy

Naszym celem jest stworzenie projektu dopasowanego do potrzeb i oczekiwań Naszych Klientów dlatego nasza oferta opiera się o 3 warianty projektu. Każdy z nich jest pełną aranżacją wnętrza. Nie wykonujemy ich od razu. Na podstawie przesłanych materiałów wykonujemy pierwszy wariant projektu - wizualizację 3d i wysyłamy ją do naszego Klienta w celu uzyskania opinii i uwag. Na podstawie których tworzymy wariant drugi projektu i tak samo z trzecim. Przyjęliśmy taką strategię by Klient mógł współuczestniczyć w powstawaniu projektu i miał na niego wpływ. Na tym nie koniec. Po wykonaniu projektu nas Klienci otrzymują wykaz użytych w nim materiałów - listę zakupów wraz ze wskazaniem sklepów w których je zakupią.

Nasze realizacje- tysiące spełnionych marzeń o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu.

Codziennie wykonujemy projekty dla naszych Klientów. Są to aranżacje wnętrz zarówno małych mieszkań jak i domów o dużym metrażu. Jak również aranżacje pojedynczych pomieszczeń jak : sypialnia, salon, kuchnia przedpokój, pokój dla dziecka czy łazienka. Nie są nam obce realizacje oparte na wysoko założonym budżecie jak i te o budżecie mocno zawężonym. Nasze projekty wykonujemy dla każdego bez względu na to jakie środki może przeznaczyć na daną aranżacje wnętrza. Z naszymi projektami na bieżąco można zapoznawać się na naszym blogu znajdującym się na stronie jak i na Facebooku.

PORTFOLIO


Projekty mieszkań