projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Portfolio - Galeria Projektów


Fabryka projektów

Fabryka projektów jest firmą zajmującą się projektowaniem wnętrz przez internet czyli wykonujemy projektowanie wnętrz online. Wykonujemy projekty wnętrz pod indywidualne zamówienie. Są to aranżacje zarówno pojedynczych pomieszczeń jak i całych mieszkań i domów. Wykonujemy projekty dla klientów z całej Polski jak również z poza granic.

W oparciu o co powstają nasze projekty?

Nasze projekty wnętrz wykonujemy na podstawie przesłanych do nas materiałów na które składają się : wymiary pomieszczenia oraz opis preferencji Klienta. To znaczy wytyczne do projektu na przykład styl aranżacji, preferowana kolorystykę, informację o meblach i sprzętach jakie mają się znaleźć w pomieszczeniu, oraz informację o użytkownikach wnętrza. Przykładowo jeśli ma być to projekt pokoju dla dziecka prosimy o informację na temat wieku, płci, zainteresowań, ulubionych kolorów itp. dziecka. Swoich klientów prosimy również o podanie szacowanego budżetu jaki chcą przeznaczyć na aranżacje pomieszczeń, a to po to by dostosować projekt do możliwości finansowych Klienta.

Projektowanie wnętrz - jak działamy

Naszym celem jest stworzenie projektu dopasowanego do potrzeb i oczekiwań Naszych Klientów dlatego nasza oferta opiera się o 3 warianty projektu. Każdy z nich jest pełną aranżacją wnętrza. Nie wykonujemy ich od razu. Na podstawie przesłanych materiałów wykonujemy pierwszy wariant projektu - wizualizację 3d i wysyłamy ją do naszego Klienta w celu uzyskania opinii i uwag. Na podstawie których tworzymy wariant drugi projektu i tak samo z trzecim. Przyjęliśmy taką strategię by Klient mógł współuczestniczyć w powstawaniu projektu i miał na niego wpływ. Na tym nie koniec. Po wykonaniu projektu nas Klienci otrzymują wykaz użytych w nim materiałów - listę zakupów wraz ze wskazaniem sklepów w których je zakupią.

Nasze realizacje- tysiące spełnionych marzeń o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu.

Codziennie wykonujemy projekty dla naszych Klientów. Są to aranżacje wnętrz zarówno małych mieszkań jak i domów o dużym metrażu. Jak również aranżacje pojedynczych pomieszczeń jak : sypialnia, salon, kuchnia przedpokój, pokój dla dziecka czy łazienka. Nie są nam obce realizacje oparte na wysoko założonym budżecie jak i te o budżecie mocno zawężonym. Nasze projekty wykonujemy dla każdego bez względu na to jakie środki może przeznaczyć na daną aranżacje wnętrza. Z naszymi projektami na bieżąco można zapoznawać się na naszym blogu znajdującym się na stronie jak i na Facebooku.

PORTFOLIO