Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Jak urządzić pokój dla dziewczynki ?

W każdym pokoju dziecięcym nie powinno zabraknąć kolaży zdjęć, odcisków niemowlęcych stóp i dłoni czy literek układających się w imię naszego dziecka. Jak urządzić pokój dla dziewczynki i na co zwrócić uwagę ?

pokój dla dziewczynki

1. Jakie wybrać kolory ?
Jasne kolory to harmonia i spokój ,pastele będą najlepszym wyborem dla maluszków. Nie ulegajmy też stereotypom, róż to nie jedyny kolor który pasuje dla dziewczynek. Pokój będzie piękny również z żółcią, kremami czy miętą. Jeśli zdecydujemy się jednak na róż wzbogaćmy go białym lub odcieniami szarości .

pokój dla dziewczynki, jakie kolory

2. Jak dobierać dodatki ?
  Pokoik dziewczynkito prawdziwe wyzwanie. Sprawdzą sie w nim monogramy na pościeli, ozdobne literki na ścianie, pomponiki, piękne lampki i bajkowe meble. W wystroju pokoju dziecięcego nie może zabraknąć dywanu, na którym dziecko będzie mogło się całymi dniami bawić. Inspiracją może być nasza galeria projektów, w którym znajduje się wiele dziewczęcych pokoików.

pokój dla dziewczynki - jakie dodatki

3. O czym warto pamiętać?
Przygotowując projekt pokój dla dziewczynki nie zastawiajmy pokoju po brzegi dodatkami i meblami. Dzieci lubią bawić się na podłodze, powinny mieć wolną przestrzeń. Wybierając meble pamiętajmy by były bezpieczne, mogą być takie które rosną razem z dzieckiem. Warto wyróżnić jedną ze ścian na przykład tapeta bądź innym kolorem. Pamiętamy o zaprojektowaniu pokoju tak by był bezpieczny nie tylko piękny i funkcjonalny.

W naszym serwisie Fabryka Projektów zaprojektujemy pokój dla dziecka. Weźmiemy pod uwagę Twoje sugestie , zaproponujemy własne pomysły. Aranżacja pokoju dla dziewczynki stanowi dla nas wyzwanie, ale także wywołuje radość. Naszymi niecodziennymi i niebanalnymi pomysłami zaskoczymy ciebie i twoją małą damę. Ponieważ same jesteśmy mamami wiemy, jak ważna jest odpowiednia aranżacja pokoju dla dziewczynki. Zaufaj nam gwarantujemy, że urządzony przez nas pokój będzie spodoba się Tobie i Twojemu dziecku.