Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pomysłowe i inspirujące aranżacje wnętrz

Każdy marzy o posiadaniu pięknego, funkcjonalnego domu który pasuje do nas, naszych potrzeb i jest odzwierciedleniem naszego życia. Obojętnie czy dokonujemy aranżacji wnętrz od podstaw czy zabieramy się za remont pojedynczego pomieszczenia warto dobrze to przemyśleć. W naszym serwisie znajdziesz pomysły na wnętrza, może coś Cię zainspiruje. Możesz tez oddać się w ręce specjalistów zamawiając projekt wnętrza.

Nie mam pomysłu bądź podoba mi się wiele aranżacji wnętrz. Co robić ?

Pomysł na aranżację wnętrz

Zachować spokój i nie decydować w pośpiechu. Każdemu się coś podoba, każdy ma jakąś wizje tego jak chciałby by wyglądało jego wnętrze choćby wiemy jakie kolory się nam podobają. Każdy wie czego potrzebuje na przykład projektując salon wiemy czy będzie on tylko pokojem gościnnym czy również naszą sypialnią co ważne jest przy wyborze sofy narożnika. Spiszmy sobie wszystko czego oczekujemy, pragniemy, co jest niezbędne a z czego jesteśmy w stanie zrezygnować. Najtrudniejsze w procesie - projektowanie wnętrz jest złożenie wszystkiego w całość i stworzenie spójnego, harmonijnego i funkcjonalnego wnętrza. Możemy podeprzeć sie pomocą projektantów wnętrz. W naszym serwisie wykonujemy projekty wnętrz on-line.

Remont mieszkania - nie taki diabeł straszny.

Jeśli wszystko dobrze przemyślimy, zaplanujemy remont będzie łatwiejszy niż nam się wydaje. Musimy zaplanować przestrzeń tak by dobrze się w niej nam mieszkało, by było nam wygodnie i przytulnie. Nie wszystko co modne musi być dla nas odpowiednie. Najtrudniej zaprojektować wystrój małej przestrzeni, a często i takiej w której mimo niewielkich wymiarów pomieszczenia musi spełniać ono więcej niż jedną funkcję. Na przykład sypialnia musi pomieścić nasze ubrania, salon jest również sypialnią. Musimy zaplanować wystrój tak by optycznie powiększyć mieszkanie. Duże powierzchnie wydają się być łatwiejsze do zaplanowania ale często nie mamy na nie pomysłu.

Mieszkanie - dekoracje

Podczas dekorowania nie wolno przesadzić, warto pamiętać o zasadzie co za dużo to nie zdrowo. Wyznacznikiem powinno być mieszkanie przytulne, wygodne. Mieszkanie ma być dla nas , mamy cuć sie w nim dobrze i przy wyborze dodatków kierujmy się naszymi upodobaniami i potrzebami. Dzięki kilku fajnym dodatkom nadamy naszemu wnętrzu charakteru, ocieplą je bądź nadadzą zimnego surowego designu. Zajrzyj do naszej galerii i znajdź coś dla siebie.

Mieszkanie dekoracje

Jak umeblować duże pokoje?

W przeciwności do panującej opinii , ze trudniej urządza się małą przestrzeń , te duże pomieszczenia stwarzają równie wiele trudności. Duży pokój powinna cechować kontrastowość na przykład drewniane ciemne podłogi z białymi ścianami. Duża powierzchnie powinniśmy zaaranżować tak by optyczne pomniejszyć pomieszczenie, zyskuje ono wtedy na przytulności. Warto podzielić pokój na mniejsze przestrzenie.

Duży pokój jak go umeblować

Mały pokój - jak go umeblować ?

W takich pokojach sprawdzą się jasne kolory i naturalne światło , które sprawią iż pomieszczenie będzie się wydawało większe niż jest w rzeczywistości Nie możemy sobie pozwolić na zagracenie pokoju. Tu niezbędne są mądre, przemyślane, rozwiązania.

Mały pokój jak go umeblować

Przytulne mieszkanie -jak je uzyskać?

Przytulności w mieszkaniu na pewno nadadzą dodatki, kwiaty, ramki ze zdjęciami, dywan. Tu również kolor ma znaczenie, żywe sprawią , ze mieszkanie będzie cieplejsze. Przytulne nie znaczy zagracone dlatego unikajmy zbyt dużej ilości mebli foteli i kanap.

Projekt małego mieszkania.

Podstawą optycznego powiększenia przestrzeni są jasne kolory. Dobrze przemyślmy strefy przechowywania oraz oświetlenie w domu. Projektowanie małego mieszkania choć trudne jest ciekawym wyzwaniem .

Projekt małego mieszkania

Poddasze - jak je urządzić?

Nietypowe kąty i niskie sufity stanowią nie lada wyzwanie w projektowaniu takiego wnętrza. Aby wykorzystaj jak najlepiej przestrzeń warto ustawić łóżko pod skosami, da nam to wtedy mozliwosc zagospodarowania prostych ścian na szafę, biurko bądź inne meble do przechowywania. W naszym serwisie znajdziesz projekty pomieszczeń ze skosami, sprawdź byc może znajdziesz inspiracje dla siebie.

Jaki wybrać styl ?

Styl skandynawski

Prostota, biel, drewno i unikanie przepychu i zbędnych dodatków.

Styl wiejski

To tradycyjne, przytulne ciepłe wnętrze w którym królują duże okna, drewno, cegła, kominek

Styl nowoczesny

Nowoczesne trendy, przestronność, ergonomiczność i funkcjonalność. Prostota ale jednocześnie elegancja oraz łatwość zmiany wystroju.