Projektowanie-wnetrz-rabat-200-zl

OFERTA WAŻNA JESZCZE:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projekt wnętrza:

WIĘCEJ

PROJEKT DOMU - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

PEŁNA ARANŻACJA WNĘTRZ

Nowy produkt

Koszt wykonania projektu domu to 23,4 zł zł m2

W przypadku projektów o powierzchni powyżej 50 m2 płatność można rozłożyć na 2 raty

(w ilości sztuk wpisujesz połowę powierzchni projektowanej)

W ramach pierwszej wpłaty projektujemy i wysyłamy do Państwa 50% projektowanej powierzchni, a po wpłacie II raty pozostałe 50% 

Więcej szczegółów

1000 Przedmioty

Realizacja 7-14 dni, express 4 dni

23,40 zł brutto

-40%

39,00 zł brutto

OFERTA WAŻNA

JESZCZE:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Opis

Projekt PROJEKT DOMU - DO 3 WARIANTÓW JEDNEGO POMIESZCZENIA - PEŁNA ARANŻACJA WNĘTRZA
Oferta OFERTA DOTYCZY WYKONANIA PROJEKTU MIESZKANIA, DOMU POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE
Ilość wariantów projektu DO 3 WARIANTÓW JEDNEGO POMIESZCZENIA

Więcej informacji


PROJEKTOWANIE DOMU- ARANŻACJA - DEKORACJA - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE


Projektowanie domu online

projektowanie mieszkan online.png


Piękne wnętrza domu to przyjemność życia i radość z użytkowania przestrzeni domowej. Każdy może zaprojektować efektownie dom, wymaga to jedynie wyzwolenia kreatywności i twórczego myślenia. To zadanie polegające na harmonijnym łączeniu wzorów i tworzeniu przestrzeni wypełnionej formą, kształtem, światłem i kolorem. Nasi projektanci oferują możliwość zamówienia projektu domu za pośrednictwem internetu. Od tradycyjnego projektu różni się on jedynie sposobem komunikacji. Na podstawie przesłanych na nasz adres e-mail rzutów, wypełnionej ankiety oraz opisu Twoich oczekiwań przeprowadzamy pełen kompletny proces projektowy - powstaje aranżacja dopasowana do upodobań oraz możliwości finansowych. Wizualizacja 3d oraz finalna dokumentacja projektu domu wysyłana jest pocztą elektroniczną.


Jak wygląda projektowanie domu ?

projektowanie mieszkan online.png

Chcemy stworzyć projekt domu, który odzwierciedli Twoje marzenia dlatego nie wysyłamy Ci od razu gotowych 3 projektów na wygląd których nie masz wpływu. Każda wizualizacja powstaje z Twoim udziałem. Poznając Twoje potrzeby i oczekiwania przygotowujemy pierwszy projekt Twojego domu, wysyłamy go do Ciebie. Na podstawie Twojej opinii , uwag co do projektu tworzymy kolejny projekt i ponownie proces się powtarza. Po zaakceptowaniu wyglądu wnętrza sporządzamy i wysyłamy do Ciebie specyfikację materiałową - wykaz wszystkich elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.


Co zawiera i przedstawia projekt

Nasze projekty domu przedstawiają kompleksowo całe projektowane pomieszczenia. Projekt w postaci realistycznej wizualizacji 3D będzie przedstawiał podłogę (np. połączenie płytek w kuchni z deską podłogową w salonie - używamy prawdziwych sklepowych materiałów i podajemy je Państwu), ściany w wariantach kolorystycznych (podajemy zastosowane kolory farb np. z Dekorala, Duluxa, Beckers, Śnieżka), sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED), oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, ośw. przypodłogowe itp.), meble (projektowane na wymiar oraz np. z oferty BRW, IKEA, Forte, Szynaka), podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych, obrazy, fototapety i tapety, kwiaty w nowoczesnych donicach, półki i wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni. Udekorujemy ściany wstawiając do projektu obrazy, fototapety i tapety, półki i inne wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni. Nie wykonujemy projektów schodów.
Projekty sporządzane są w formie wizualizacji jako zdjęcia JPG (wiele przykładów realizacji w naszej galerii - tego typu wizualizacje otrzymuje Klient poprzez załączniki e-maili). 
W cenie przygotowujemy do 3 wariantów wybranego pomieszczenia. (np. łazienka z prysznicem, wariant drugi - z wanną, salon z narożnikiem i w wersji drugiej - z zestawem 3+2+1, kuchnia z wyspą a w drugim wariancie ze stołem). Po wykonaniu pierwszego wariantu , który powstaje w oparciu o Państwa sugestie, potrzeby i preferencje zawarte w ankiecie wysyłamy go w celu uzyskania od Państwa opinii i uwag jego dotyczących. I tak samo po kolejnych. Co oznacza , że biorą Państwo czynny udział w powstaniu projektu a nie otrzymują 3 gotowe warianty projektu od razu , nie mając na nie wpływu. 

W cenie są zawarte projekty kompleksowe całego projektowanego pomieszczenia. Projekt w postaci realistycznej wizualizacji 3D ze specyfikacja materiałową. 
Podsumowując w standardowej cenie projektu zawarte jest kompleksowe zaprojektowanie i przygotowanie wielu wizualizacji - zdjęć projektowanego wnętrza w 3 wariantach


Do wykonania projektu potrzebujemy

1. Zamówienie projektu domu

2. Wymiary/rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl

3. Wyślij do nas informację ze swoimi oczekiwaniami dotyczące projektu na e-mail: biuro@f-projektow.pl lub wypełnij ankietę ANKIETA


Przykład jak wymierzyć pomieszczenie

jak-wykonać-pomiar-kuchni-1024x581.png

PRZYKŁADOWE PROJEKTYPROJEKTOWANIE DOMU - ARANŻACJA - DEKORACJA - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE


Opinia

Napisz opinię

PROJEKT DOMU - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

PROJEKT DOMU - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Koszt wykonania projektu domu to 23,4 zł zł m2

W przypadku projektów o powierzchni powyżej 50 m2 płatność można rozłożyć na 2 raty

(w ilości sztuk wpisujesz połowę powierzchni projektowanej)

W ramach pierwszej wpłaty projektujemy i wysyłamy do Państwa 50% projektowanej powierzchni, a po wpłacie II raty pozostałe 50% 

Produkty powiązane