projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

nowoczesny przedpokoj

Przedpokój w stylu nowoczesnym. Biel, szarość i drewno - nowoczesny projekt hollu

Przedpokój jest miejscem powitalnym, zaprasza do naszego wnętrza. Nowoczesny styl stawia to funkcjonalne aranżacje dlatego szczególnie w małym przedpokoju każda nawet najmniejsza przestrzeń powinna być dobrze zaprojektowana ale bez przesady. Nowoczesny przedpokój to również przestronność i lekkość. W nowoczesnym przedpokoju nie może zabraknąć szafy wieszaka , lustra oraz siedziska. Szczególnie w małych wnętrzach lustro odegra kluczową role w optycznym powiększeniu wnętrza, w tym większym doda charakteru i przestronności.

Przedpokój w stylu nowoczesnym to połączenie bieli , szarości i czerni ale i drewno które ociepla wnętrze i nadaje mu rodzinnego charakteru. Minimalizm i prostota definiują przedpokój urządzony nowocześnie. Pomimo nieodzownego minimalizmu nie rezygnujemy z dodatków ozdobnych choćby w postaci dekoracyjnej ściany w drewnie, betonie, cegle lub kamieniu. Innym rozwiązaniem na dekoracje ściany może być tapeta przeżywająca drugie życie lub fototapeta , która nada wnętrzu indywidualnego charakteru. Istotna w nowoczesnym przedpokoju jest również kolorystyka - połączenie jasnych i ciemnych barw. Podkreślajmy detale- to wyznacznik aranżacji minimalistycznej. Projektując przedpokój nowoczesny nie zapominajmy odpowiednim oświetleniu.

Poniżej prezentujemy zdjęcia projekt hollu / przedpokoju w kolorach biel, szarość drewno w stylu nowoczesnym.

Przedpokój w stylu nowoczesnym, schody dywanowe, siedzisko pod schodami, przedpokój, biały, drewno, szary

nowoczesny przedpokój, szafka do przedpokoju, tynk szlachetny na ścianach, nowoczesny projekt hollu

Projekt nowoczesnego przedpokoju, wieszak czerwony, lustra na ścianach, konsola do przedpokoju, dodatki czerowne do przedpokoju

projekt przedpokoju, styl nowoczesny, projekt hollu, przedpokój w kolorze biały, szary drewno