projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Promocje

Dostawcy

Stając przed zadaniem - projekt mieszkania zastanawiamy się czy jesteśmy w stanie sami sobie z tym poradzić ,zdajemy sobie pytanie jak urządzić mieszkanie ?...

" />
 • Szybki podgląd
  28,00 zł 40,00 zł -30% Realizacja 7-14 dni, express 4 dni
  Promocja!
  24 Opinia

  Podana cena dotyczy 1m2 powierzchni do zaprojektowania W przypadku projektów o powierzchni powyżej 55 m2 płatność można rozłożyć na 2 raty (w ilości sztuk wpisujesz połowę powierzchni projektowanej) W ramach pierwszej wpłaty projektujemy i wysyłamy do Państwa 50% projektowanej powierzchni pierwszy wariant, a po wpłacie II raty pozostałe 50% 

  28,00 zł 40,00 zł -30%
  Realizacja 7-14 dni, express 4 dni
projektowanie mieszkania

Jak urządzić mieszkanie ?

 - 

0 komentarzy

Stając przed zadaniem - projekt mieszkania zastanawiamy się czy jesteśmy w stanie sami sobie z tym poradzić ,zdajemy sobie pytanie jak urządzić mieszkanie ?


Stanęliśmy właśnie w nowo zakupionym mieszkaniu i kompletnie nie wiemy jak zabrać sie do jego aranżacji, To problem nie jednego z nas. Bo przecież niby wiemy co nam się podoba, w sklepie jest tyle pięknych mebli i dodatków. Powstaje tylko pytanie jak to wszystko zgrać w naszym mieszkaniu. Projektowanie wnętrz dla własnego użytku wydaje być się sprawą prosta a jednak nastraja nam wielu trudności. Zabierając się za aranżacje naszego mieszkania musimy przede wszystkim dobrze określić posiadany na ten cel budżet. W kolejnym kroku zastanówmy się w jakim stylu widzimy nasze wnętrze. Dopiero później zaczynimy wybierać kolory materiały i meble. Wielu z nas zaczyna od wizyty w sklepie i zakupu podobających nam się rzeczy i dopiero pod to decyduje o dalszym wyglądzie mieszkania. To błąd. Pamiętajmy , że po pierwsze w sklepie wszystko wydaje się być małe, poza tym nie wszystko co piękne musi być funkcjonalne w naszym wnętrzu.


Planując aranżacje wnętrza warto pomyśleć o skorzystaniu z usług specjalistów i zdecydować sie na projektowanie wnętrz online bądź udać się do biura projektowego w miejscu swojego zamieszkania. Musimy jednak pamiętać , ze usługa a miejscu będzie o wiele droższa, płacimy w niej nie tylko za przyjazd i rozmowy twarzą w twarz ale i za poświęcony na to czas. Usługi projektowania wnętrz online to oszczędniejsza metoda zarówno czasu jak i pieniędzy a nie różni się niczym poza formą komunikacji.


Salon z kuchnią - zdjęcia


Projekt salonu z kuchnią, styl nowoczesny, sufit podwieszany


projekt salonuz aneksem kuchennym, kuchnia szara, czarna


projekty saloonu z aneksem kuchennym, biała cegła na ścianie


Sypialnia - zdjęcia


Projekt nowoczsnej sypialni, wnetrze sypialni białe, szare, drewno


Aranżacja sypialni, styl nowoczesny, tapeta zyg zaki


Pokój dla nastolatki - zdjęcia


projekt pokoju dla nastolatki, biurko pod oknem, pokój biały, mięta, szary


Projekty pokoju dla nastolatki - dziewczyny


Łazienka - zdjęcia


Projekt łazienki, łazienka czarny, drewno, biały

Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!