projekt wnętrza

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

PROJEKT POKOJU DZIECIĘCEGO - POD...

(14 Opinie)
Zajmujemy się projektowaniem wnętrz na zamówienie . Z nami tanio , w prosty i przyjemny sposób przeprowadzisz aranżacje pokoju dziecięcego. Jeśli chcesz wykonać metamorfozę pokoju twojego...
           array(83) {
 ["id_product"]=>
 string(2) "18"
 ["id_supplier"]=>
 string(1) "0"
 ["id_manufacturer"]=>
 string(1) "0"
 ["id_category_default"]=>
 string(2) "12"
 ["id_shop_default"]=>
 string(1) "1"
 ["id_tax_rules_group"]=>
 string(1) "0"
 ["on_sale"]=>
 string(1) "1"
 ["online_only"]=>
 string(1) "0"
 ["ean13"]=>
 string(0) ""
 ["upc"]=>
 string(0) ""
 ["ecotax"]=>
 string(8) "0.000000"
 ["quantity"]=>
 int(80)
 ["minimal_quantity"]=>
 string(1) "1"
 ["price"]=>
 float(699)
 ["wholesale_price"]=>
 string(8) "0.000000"
 ["unity"]=>
 string(0) ""
 ["unit_price_ratio"]=>
 string(8) "1.000000"
 ["additional_shipping_cost"]=>
 string(4) "0.00"
 ["reference"]=>
 string(26) "PEŁNA ARANŻACJA WNĘTRZA"
 ["supplier_reference"]=>
 string(0) ""
 ["location"]=>
 string(0) ""
 ["width"]=>
 string(8) "0.000000"
 ["height"]=>
 string(8) "0.000000"
 ["depth"]=>
 string(8) "0.000000"
 ["weight"]=>
 string(8) "0.000000"
 ["out_of_stock"]=>
 string(1) "2"
 ["quantity_discount"]=>
 string(1) "0"
 ["customizable"]=>
 string(1) "0"
 ["uploadable_files"]=>
 string(1) "0"
 ["text_fields"]=>
 string(1) "0"
 ["active"]=>
 string(1) "1"
 ["redirect_type"]=>
 string(3) "404"
 ["id_product_redirected"]=>
 string(1) "0"
 ["available_for_order"]=>
 string(1) "1"
 ["available_date"]=>
 string(10) "0000-00-00"
 ["condition"]=>
 string(3) "new"
 ["show_price"]=>
 string(1) "1"
 ["indexed"]=>
 string(1) "1"
 ["visibility"]=>
 string(4) "both"
 ["cache_is_pack"]=>
 string(1) "0"
 ["cache_has_attachments"]=>
 string(1) "0"
 ["is_virtual"]=>
 string(1) "0"
 ["cache_default_attribute"]=>
 string(3) "278"
 ["date_add"]=>
 string(19) "2016-07-30 19:18:31"
 ["date_upd"]=>
 string(19) "2020-07-05 07:46:04"
 ["advanced_stock_management"]=>
 string(1) "0"
 ["pack_stock_type"]=>
 string(1) "3"
 ["id_shop"]=>
 string(1) "1"
 ["id_product_attribute"]=>
 string(3) "278"
 ["product_attribute_minimal_quantity"]=>
 NULL
 ["description"]=>
 string(11996) "

Projekt pokoju dziecka

Projektowanie pokoju dziecięcego

Naszym celem jest stworzyć taki projekt pokoju dziecka, który spełni Twoje oczekiwania ale i będzie wymarzonym pokojem dla Twojego dziecka. Wykonując aranżację pokoju dziecka dla Ciebie bierzemy pod uwagę możliwości finansowe, potrzeby i zainteresowania. Chcemy stworzyć idealny pokój dla Twojego dziecka i dlatego bierzesz udział w jego powstaniu.

Projekt pokoju dziecięcego on line to łatwy , wygodny i oszczędzający czas sposób na zmianę wnętrza pokoju Twojej pociechy lub urządzenie pokoju dziecka od podstaw. Projekt pokoju dla dziecka online niczym nie różni się to od tradycyjnego projektu poza sposobem kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie 3 warianty projektu wraz ze specyfikacją materiałów i sklepów.

Jak wygląda projektowanie pokoju dziecka ?

jak wyglada projektowanie pokoju dziecka

Jak wygląda proces projektowania ? Ty przesyłasz nam wymiary oraz opis swoich preferencji a My wykonujemy pierwszy wariant projektu na ich podstawie i wysyłamy go do Ciebie. Ty udzielasz nam opinii, przekazujesz swoje uwagi. Tworzymy drugi wariant na ich podstawie i sytuacja się powtarza. Po zakończeniu etapu projektowania otrzymujesz listę użytych w projekcie materiałów wraz ze sklepami. Na koniec Ty realizujesz nasz projekt pokoju dla dziecka i cieszysz się pięknym i funkcjonalnym pokojem dziecięcym

Cena projektu zawiera do 3 wariantów projektu oraz specyfikacje użytych materiałów wraz z lista sklepów

Nie wysyłamy do Ciebie od razu 3 wariantów projektu. Ponieważ chcemy byś miał wpływ na powstający projekt. Po przesłanych do nas oczekiwaniach, my po zapoznaniu się z nimi wykonujemy pierwszy wariant i przesyłamy go do Twojej oceny. Na podstawie Twoich uwag tworzymy drugi wariant i znów sytuacja się powtarza. Na koniec otrzymujesz od nas listę zakupów ze wskazaniem sklepów.

Nie obawiaj się, że nie zrealizujesz projektu pokoju dziecka, wykonujemy go w oparciu o Twój wskazany budżet, tak by był realny do zrealizowania dla Ciebie.

Do wykonania projektu potrzebujemy

1. Zamówienie projektu (KLIKNIJ ZOBACZ JAK ZAMÓWIĆ

2. Wymiary/rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl

3. Wyślij do nas informację ze swoimi oczekiwaniami dotyczące projektu na e-mail: biuro@f-projektow.pl


Przykładowe aranżacje i zdjęcia

Pokoje dziecięce i młodzieżowe

Jak urządzić pokój dziecka

Pokój dziecka jest niezwykle istotnym pomieszczeniem do aranżacji. Pokój dla dziecka powinien być miejscem bezpiecznym, dającym zarówno możliwość odpoczynku jak i swobodnej zabawy. Małe dzieci w pokoju powinny móc rozwijać swoją wyobraźnię bawić się z koleżankami i kolegami jak również uczyć i wypoczywać. Pokój dziecięcy  powinien być miejscem tak zaaranżowanym by był dla dziecka komfortowym, przytulnym, bezpiecznym kawałkiem jego własnej przestrzeni.

Aranżacja pokoju dla dziecka

Projekt pokoju dla dziecka powinien być przemyślany z dbałością o najdrobniejszy szczegół. W pokoju dziecka istotne są meble. Powinny być one dostosowane do jego wieku, dawać dziecku możliwość samodzielnego korzystania z nich  i nade wszystko być bezpieczne. Poza tym powinny być dopasowane do wystroju wnętrza i samego mieszkańca pokoju. Meble w pokoju dziecięcym powinny być tak dobrane by łatwo było dziecku utrzymać w nich porządek. Wszystko powinno mieć swoje miejsce.  Łóżko w pokoju dziecka odgrywa również istotna role to w nim nasza pociecha nabiera sił na nowy dzień dlatego powinno być wygodne dopasowane do wieku i tak jak w przypadku mebli bezpieczne. Kiedy mamy do czynienia z dziećmi  które rozpoczęły już naukę kolejnym ważnym elementem pokoju okaże się biurko. Powinno znaleźć się w wydzielonej strefie  dobrze oświetlonej i w takim miejscu  w którym dziecko będzie jak najmniej rozpraszane.  Biurko powinno być dopasowane do dziecka, mieć miejsce na przechowywanie przyborów szkolnych, książek i zeszytów. Powinno dawać naszemu dziecku możliwość swobodnego odrabiania lekcji, malowania, rysowania wyklejania czy lepienia z plasteliny. Przy biurku znaleźć musi się również wygodny fotel z oparciem i podłokietnikami. Remont czy od podstaw urządzanie pokoju dziecięcego powinniśmy zacząć od odpowiedniego rozplanowania przestrzeni i podzieleniu pokoju na strefy.

Wystrój pokoju dziecka

Aranżacja pokoju dla dziecka to również wystrój. I tu musimy dobrze się zastanowić by stworzyć naszemu dziecku estetyczne, przytulne wnętrze. Pokój dziecka nie powinien być zbyt kolorowy i przeładowany dodatkami. Już same gry zabawki, książeczki i misie stanowią swego rodzaju dekoracje. W małych przestrzeniach unikajmy szczególnie zbyt wielu dekoracji a dopilnujmy by wszystko miało swoje miejsce i najlepiej jakby było zasłonięte. Nie będziemy w ten sposób dodatkowo pomniejszając optycznie przestrzeni zagracając go. Wybierajmy raczej jasne barwy , żywy kolor ostatecznie niech pojawi się jako element dekoracyjny jako na przykład dodatki lub jedna podkreślona ściana tapeta lub innym mocniejszym kolorem. Decydując się na wystrój pokoju dziecięcego bierzemy pod uwagę wiek dziecka oraz jego płeć. Urządzając pokój dla dziewczynki nie musimy się dziś opierać na utartym kolorze różowym. Paleta barw jest bogata i daje nam wiele możliwości na piękną aranżacje. Przykładowo kolor turkusowy, miętowy czy szary może być świetnym dodatkiem do białym mebli. Idealnie sprawdzi się też drewno. W pokoju dziewczynki powinno być świeżo, delikatnie i ciepło. Wydawało by się że aranżacja pokoju dla chłopca jest prostsza. Nic bardziej mylnego. Pokój dla chłopca powinien być przestronny dopasowany do zainteresowań mieszkańca. Powinien dawać chłopcu możliwość swobodnej zabawy. Należy wziąć pod uwagę, ze chłopcy są bardziej ruchliwi od dziewczynek. Tu nie zapominajmy o bezpieczeństwie. Jeśli chodzi o wystrój sprawdzi się fototapeta podkreślająca zainteresowania, kolory bieli, granatu, zieleni żółtego czy pomarańcz. Drewno również jest tu mile widziane. Urządzając pokój dziecięcy jednemu dziecku sprawa nie jest aż tak skomplikowana, gorzej jeśli mamy zaaranżować pokój dla rodzeństwa.

Jak zaprojektować pokój dziecięcy?

Projektowanie pokoju dziecięcego nie zależnie od tego z jakim pomieszczeniem mamy do czynienia czy jest to duży pokój dziecięcy czy mały pokój dla dziecka i bez względu na to czy urządzamy pokój dla niemowlaka, dla przedszkolaka czy dziecka wieku szkolnym musi być dobrze przemyślany i zaplanowany w najdrobniejszym szczególe. Tak jak już wspomnieliśmy urządzanie pokoju dziecięcego zawsze należy rozpocząć od zaplanowania przestrzeni czyli funkcjonalnego zagospodarowania wnętrza. A to z kolei musi być oparte na potrzebach i oczekiwaniach jakie mamy wobec wnętrza pokoju dziecięcego. Kiedy wiemy już co ma znaleźć się w pokoju dla dziecka, na czym najbardziej nam zależy, z czego jesteśmy w stanie zrezygnować zdecydowanie łatwiej nam będzie nam rozplanować wnętrze. Następnie możemy zabrać się za aranżacje pokoju dziecięcego. A wiec wybór stylu w jakim ma być urządzony pokój dziecięcy. Pod obrany styl wybierać będziemy kolorystykę pokoju dla dziecka, dobierać meble, dodatki, elementy wykończeniowe czy dekoracje.

Jak urządzić mały pokój dla dziecka?

Mały pokój dla dziecka bywa wyzwaniem dla niejednego rodzica. Mały metraż a potrzeby duże. Zastanawiamy się jak to pogodzić. Jak urządzić pokój dla dziecka by był miejscem funkcjonalnie zagospodarowanym, przy tym nie zagraconym a spełniającym potrzeby dziecka. Na aranżacje małego pokoju dziecięcego potrzebny jest dobry pomysł, wyobraźnia. W małym pokoju dziecięcym sprawdzą się nietuzinkowe rozwiązania, meble wielofunkcyjne czy meble na wymiar. Zabierając się za aranżacje małego pokoju dla dziecka zastanówmy się z jakim pomieszczeniem mamy do czynienia i co chcemy osiągnąć. Jeśli pokój jest wąski a długi czy na przykład jeśli pokój jest niski. Poprzez odpowiednie zastosowanie koloru, rodzaju tapety, grę światłem możemy sprawić, że pokój dla dziecka optycznie będzie wydawał się na przykład szerszy, wyższy. W małych wnętrzach unikaj zbyt dużej ilości ciemnych kolorów raczej decyduj się na te jasne, które optycznie powiększą nam przestrzeń. Zrezygnuj również zbyt dużej ilości wzorów, ozdób, bibelotów , które dodatkowo oprócz zabawek i akcesoriów dziecięcych optycznie zagracą pokój czyniąc go dla oka jeszcze mniejszym.

Projekt pokoju dla dziecięcego

Jeśli nie wiesz jak funkcjonalnie i w dobrym stylu urządzić pokój dziecięcy warto jest zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Wydaje Ci się , że to zbędny wydatek ale nie bierzesz pod uwagę swojego czasu spędzonego na rozmyślaniu jak zaplanować i jak zaaranżować pokój dziecku, czasu spędzonego na poszukiwaniu inspiracji, pomysłu a później na dobieraniu odpowiednich kolorów, mebli, dodatków, oświetlenia , dekoracji. Wreszcie jeśli efekt będzie niezadawalający ewentualne poprawki, wymiana elementów , które były nietrafione również kosztuje lub pozostaje niedosyt i rozczarowanie. Projekt pokoju dziecięcego wykonany przez projektanta wnętrz będzie zaplanowany pod względem funkcjonalnym jak i wystroju pokoju dla dziecka. Oszczędzasz swój czas i wbrew pozorom pieniądze. Zobaczysz jak będzie wyglądał pokój Twoje pociechy, otrzymasz listę zakupów i sklepów gdzie zakupisz potrzebne elementy do aranżacji pokoju dziecięcego. Zyskujesz pewność, że pokój będzie urządzony zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Twojego dziecka

" ["description_short"]=> string(424) "

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz na zamówienie. Z nami tanio , w prosty i przyjemny sposób przeprowadzisz aranżacje pokoju dziecięcego. Jeśli chcesz wykonać metamorfozę pokoju twojego dziecka lub nie wiesz jak urządzić pokój dla dziecka by był funkcjonalny i stylowy zamów u nas projekt pokoju dziecięcego

" ["available_now"]=> string(62) "PROJEKT 3D - Czas realizacji 14 dni, express 5-6 dni (robocze)" ["available_later"]=> string(0) "" ["link_rewrite"]=> string(26) "projekt-pokoju-dzieciecego" ["meta_description"]=> string(194) "Pozwól nam przeprowadzić metamorfozę pokoju twojego dziecka i urzeczywistnij Wasze marzenia o wygodnym, pomysłowym pokoju z charakterem. Nie czekaj u Nas zrobisz to tanio i w prosty sposób." ["meta_keywords"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(59) "Pokój dziecka - Zamów metamorfozę pokoju twojego dziecka" ["name"]=> string(58) "PROJEKT POKOJU DZIECIĘCEGO - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE" ["id_image"]=> string(10) "pl-default" ["legend"]=> NULL ["manufacturer_name"]=> NULL ["category_default"]=> string(42) "Projektowanie mieszkań, domów i wnętrz " ["new"]=> string(1) "0" ["orderprice"]=> string(10) "849.000000" ["allow_oosp"]=> int(1) ["category"]=> string(21) "projektowanie-wnetrza" ["link"]=> string(76) "https://e-wystroj-wnetrz.pl/projektowanie-wnetrza/projekt-pokoju-dzieciecego" ["attribute_price"]=> float(0) ["price_tax_exc"]=> float(699) ["price_without_reduction"]=> float(849) ["reduction"]=> float(150) ["specific_prices"]=> array(19) { ["id_specific_price"]=> string(3) "488" ["id_specific_price_rule"]=> string(1) "0" ["id_cart"]=> string(1) "0" ["id_product"]=> string(2) "18" ["id_shop"]=> string(1) "0" ["id_shop_group"]=> string(1) "0" ["id_currency"]=> string(1) "0" ["id_country"]=> string(1) "0" ["id_group"]=> string(1) "0" ["id_customer"]=> string(1) "0" ["id_product_attribute"]=> string(1) "0" ["price"]=> string(9) "-1.000000" ["from_quantity"]=> string(1) "1" ["reduction"]=> string(10) "150.000000" ["reduction_tax"]=> string(1) "1" ["reduction_type"]=> string(6) "amount" ["from"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["to"]=> string(19) "2020-07-09 00:00:00" ["score"]=> string(2) "32" } ["quantity_all_versions"]=> int(167) ["features"]=> array(4) { [0]=> array(3) { ["name"]=> string(7) "Projekt" ["value"]=> string(67) "Projekt pod indywidualne zamówienie z pełną aranżacją wnętrza" ["id_feature"]=> string(2) "12" } [1]=> array(3) { ["name"]=> string(21) "Dokumentacja projektu" ["value"]=> string(245) "Specyfikacja materiałowa wraz z listą zakupów - wykonywana jest do zaakceptowanego wariantu - wykaz wszystkich elementów wyposażenia potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić." ["id_feature"]=> string(2) "14" } [2]=> array(3) { ["name"]=> string(28) "Projekt - ilość wariantów" ["value"]=> string(4) "do 3" ["id_feature"]=> string(2) "18" } [3]=> array(3) { ["name"]=> string(17) "Animacja wnętrza" ["value"]=> string(65) "Animacja jednego z wybranych wariantów - opcja dodatkowo płatna" ["id_feature"]=> string(2) "15" } } ["attachments"]=> array(0) { } ["virtual"]=> int(0) ["pack"]=> int(0) ["packItems"]=> array(0) { } ["nopackprice"]=> int(0) ["customization_required"]=> bool(false) ["rate"]=> float(0) ["tax_name"]=> string(0) "" }
-150,00 zł 699,00 zł 849,00 zł

PROJEKT 3D - Czas realizacji 14 dni, express 5-6 dni (robocze)

PROJEKT POKOJU DLA NASTOLATKI / NASTOLATKA...

(7 Opinie)
Projektowanie wnętrz to nasza specjalność i pasja. Projekt pokoju młodzieżowego to nie lada wyzwanie. Przygotujemy aranżacje pokoju młodzieżowego według potrzeb i zasobów finansowych. Nie...
           array(83) {
 ["id_product"]=>
 string(2) "20"
 ["id_supplier"]=>
 string(1) "0"
 ["id_manufacturer"]=>
 string(1) "0"
 ["id_category_default"]=>
 string(2) "12"
 ["id_shop_default"]=>
 string(1) "1"
 ["id_tax_rules_group"]=>
 string(1) "0"
 ["on_sale"]=>
 string(1) "1"
 ["online_only"]=>
 string(1) "0"
 ["ean13"]=>
 string(0) ""
 ["upc"]=>
 string(0) ""
 ["ecotax"]=>
 string(8) "0.000000"
 ["quantity"]=>
 int(40)
 ["minimal_quantity"]=>
 string(1) "1"
 ["price"]=>
 float(699)
 ["wholesale_price"]=>
 string(8) "0.000000"
 ["unity"]=>
 string(0) ""
 ["unit_price_ratio"]=>
 string(8) "1.000000"
 ["additional_shipping_cost"]=>
 string(4) "0.00"
 ["reference"]=>
 string(26) "PEŁNA ARANŻACJA WNĘTRZA"
 ["supplier_reference"]=>
 string(0) ""
 ["location"]=>
 string(0) ""
 ["width"]=>
 string(8) "0.000000"
 ["height"]=>
 string(8) "0.000000"
 ["depth"]=>
 string(8) "0.000000"
 ["weight"]=>
 string(8) "0.000000"
 ["out_of_stock"]=>
 string(1) "2"
 ["quantity_discount"]=>
 string(1) "0"
 ["customizable"]=>
 string(1) "0"
 ["uploadable_files"]=>
 string(1) "0"
 ["text_fields"]=>
 string(1) "0"
 ["active"]=>
 string(1) "1"
 ["redirect_type"]=>
 string(3) "404"
 ["id_product_redirected"]=>
 string(1) "0"
 ["available_for_order"]=>
 string(1) "1"
 ["available_date"]=>
 string(10) "0000-00-00"
 ["condition"]=>
 string(3) "new"
 ["show_price"]=>
 string(1) "1"
 ["indexed"]=>
 string(1) "1"
 ["visibility"]=>
 string(4) "both"
 ["cache_is_pack"]=>
 string(1) "0"
 ["cache_has_attachments"]=>
 string(1) "0"
 ["is_virtual"]=>
 string(1) "0"
 ["cache_default_attribute"]=>
 string(3) "280"
 ["date_add"]=>
 string(19) "2016-08-25 21:22:19"
 ["date_upd"]=>
 string(19) "2020-07-05 07:46:20"
 ["advanced_stock_management"]=>
 string(1) "0"
 ["pack_stock_type"]=>
 string(1) "3"
 ["id_shop"]=>
 string(1) "1"
 ["id_product_attribute"]=>
 string(3) "280"
 ["product_attribute_minimal_quantity"]=>
 NULL
 ["description"]=>
 string(10657) "

Projekt pokoju dla nastolatka, projekt pokoju dla nastolatki

Projektowanie pokoju dla nastolatki

Pokój dla nastolatki to duże wyzwanie aranżacyjne dla rodzica. Chcemy wykonać taki  projekt pokoju dla nastolatki, który spełni Twoje oczekiwania ale i będzie wymarzonym pokojem dla Twojej córki. Aranżując pokój młodzieżowy bierzemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe, potrzeby, oczekiwania jak i zainteresowania mieszkanki pokoju. 

Projekt pokoju nastolatki tworzymy przy Twoim udziale dlatego nie dostajesz od nas od razu 3 wariantów projektu.Po wykonaniu każdego z nich prosimy Cię o opinię i uwagi na podstawie których wykonujemy kolejny wariant. Listę zakupów ze wskazaniem sklepów otrzymasz od nas na koniec . Zamawiając u nas aranżację pokoju dla nastolatki nie martwisz się o to że nie zrealizujesz go, wykonujemy projekt w oparciu o Twój budżet, tak by był możliwy do zrealizowania dla Ciebie.

Projektowanie pokoju dla nastolatka

Pokój dla nastolatka to wyzwanie aranżacyjne dla niejednego rodzica.  My projektując pokój młodzieżowy bierzemy pod uwagę Twój budżet na to przeznaczony, oczekiwania, potrzeby i zainteresowania mieszkańca pokoju. Nasz projekt pokoju nastolatka wykonujemy z Twoim udziałem, masz na niego wpływ. Naszym celem jest wykonać taki pokój dla nastolatka, który spełni Twoje oczekiwania ale i będzie wymarzonym pokojem dla Twojego syna.

Po przesłanych do nas oczekiwaniach, i zapoznaniu się z nimi wykonujemy pierwszy wariant aranżacji pokoju dla nastolatka i przesyłamy Tobie byś dokonał oceny. Na podstawie Twojej tworzymy drugi wariant i znów sytuacja się powtarza.  Listę zakupów ze wskazaniem sklepów otrzymujesz od nas na koniec . Możesz być spokojny o to , że zrealizujesz projekt, wykonujemy go w oparciu o Twój budżet, tak by był możliwy do zrealizowania dla Ciebie.

Jak to wygląda ?

Nastolatki są niecierpliwe dlatego chcąc wyjść Ci na przeciw proponujemy Ci projekt pokoju nastolatki/nastolatki wykonywany zdalnie. Kontakt odbywa się drogą telefoniczną, poprzez czat i  e-mail. Materiały potrzebne do wykonania projektu przesyłasz pocztą elektroniczną. Na ich podstawie wykonujemy pierwszy wariant projektu , wysyłamy go, Ty przekazujesz swoje uwagi, tworzymy drugi wariant i proces się powtarza. Specyfikację materiałową wraz z listą sklepów otrzymujesz od nas po zakończeniu procesu projektowania do wybranego wariantu.

Jak wygląda projektowanie pokoju dla nastolatka

Po zamówieniu projektu pokoju dla nastolatka lub projektu pokoju dla nastolatki otrzymujemy od Ciebie maila z wymiarami i wytycznymi do projektu. My wykonujemy pierwszą aranżację pokoju młodzieżowego i przesyłamy ją mailem do Ciebie prosząc Cie o uwagi na podstawie których wykonujemy drugi wariant projektu i tak po raz kolejny. Po trzecim wariancie, wybierasz do którego mamy przygotować dla Ciebie specyfikacje materiałową z listą sklepów.

 Cena projektu zawiera do 3 wariantów projektu oraz specyfikacje użytych materiałów wraz z listą sklepów

 Do wykonania projektu potrzebujemy

1. Zamówienie projektu (KLIKNIJ ZOBACZ JAK ZAMÓWIĆ

2. Wymiary/rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl

3. Wyślij do nas informację ze swoimi oczekiwaniami dotyczące projektu na e-mail: biuro@f-projektow.plPrzykładowe aranżacje i zdjęcia

Pokoje dziecięce i młodzieżowe

Jak urządzić pokój młodzieżowy?

Projekt pokoju młodzieżowego to wyzwanie aranżacyjne dla rodziców. Przychodzi taki moment w dorastaniu naszych dzieci w którym trzeba odjąć decyzje o remoncie pokoju dziecka i stworzenie pokoju dla nastoletniego chłopaka lub dziewczyny. Zatem jak urządzić pokój dla nastolatków ? Pokój młodzieżowy powinien być na czasie  jeśli chodzi o wystrój jak i powinien być funkcjonalny. Pokój powinien być tak zaaranżowany , że młody człowiek chętnie będzie spędzał w nim czas zarówno podczas nauki ale i odpoczynku czy relaksu ze znajomymi.  Podczas wyboru wystroju pokoju młodzieżowego powinniśmy wziąć pod uwagę zdanie naszej pociechy, jego potrzeby i zainteresowania. W końcu to on czy ona będą spędzać w nim czas i to głównie oni powinni czuć się w nim dobrze. Zacznijmy od określenia jaki zakładamy na ten cel budżet a kolejnym kroku określmy styl w jakim wykonana będzie aranżacja pokoju.

Aranżacja pokoju dla nastolatków

Pokój dla nastolatki może okazać się większym wyzwaniem ale też niekoniecznie. Nastoletnia dziewczyna ma już swoje preferencje, gust i oczekiwania w stosunku do wystroju wnętrza. Jeśli mamy do czynienia z małą powierzchnią unikajmy efektu przeładowania, nie przesadźmy z dodatkami i dekoracjami. Ostrożnie też z mocnymi kolorami. W małych wnętrzu użyjmy jasnych kolorów  przełammy je jedynie jakimś mocniejszym akcentem kolorystycznym.  Warto zdecydować się na neutralny kolor do którego w miarę upływu czasu lub jak aranżacja zwyczajnie się znudzi  będziemy mogli w prosty i niedrogi sposób ją zmienić. Wybierzmy przykładowo szarości i biel dodając do tego miętowe dodatki. Dobrze sprawdzi się też biel połączona z drewnem. Pokój dla nastolatka również dobrze przyjmie kolorystykę bieli i szarości czy połączenia drewna z bielą. Tu mocniejszym akcentem kolorystycznym może być czerwień, pomarańcz.  Zarówno w jednym jak i drugim przypadku dekoracją i podkreśleniem aranżacji może być fototapeta  nawiązująca do zainteresowań młodych ludzi, tapeta na czasie umieszczona na jednej ze ścian. W aranżacji pokoju dla nastolatków istotne jest odpowiednie miejsce do nauki. Powinno znaleźć się w nim duże, wygodne biurko z miejscem do przechowywania, krzesło z regulowanym oparciem. Miejsce to powinno być dobrze doświetlone. Istotnym jest tez dobranie odpowiedniego łóżka pasującego do całości wystroju oraz wydzielenie strefy miejsca w którym spokojnie nastolatek spędzi czas w gronie znajomych oczywiście jeśli pozwala nam na to powierzchnia. Pokój nastolatka czy pokój nastolatki to również meble. Powinny być pojemne i modne  takie które również wpasują się w całość aranżacji.

Projekt pokoju młodzieżowego

Pokój młodzieżowy  może być prawdziwym azylem naszego dziecka, może być miejscem do którego z radością będzie wracał i do którego zapraszać będzie chętnie znajomych. Pokój nastoletniego dziecka powinien być ergonomiczny i funkcjonalny łatwy w utrzymaniu w nim czystości. Przede wszystkim powinien być funkcjonalnie i modnie urządzony. Powinien podążać za stylem życia naszych nastolatków. Ponad to odpowiadać na potrzeby młodych ludzi.

Projektowanie pokoju młodzieżowego

Projektowanie pokoju młodzieżowego rozpoczynamy od określenia jakie są potrzeby i oczekiwania względem niego. Jako rodzice bardzo często patrzymy inaczej na temat tego jak powinien być urządzony pokój dla nastolatka czy pokój dla nastolatki niż nasze dorastające dzieci. Nie zapominajmy jednak , że urządzamy pokój dla nich , pozwólmy im zadecydować jak ma wyglądać. Projekt pokoju młodzieżowego podobnie jak w przypadku pokoju dziecięcego zawsze należy zacząć od układu funkcjonalnego. Musimy zdecydować, co i gdzie ma się znaleźć. Następnym krokiem jest podjecie decyzji w jakim stylu ma być urządzony pokój młodzieżowy ponieważ wnętrze powinno by spójne stylistycznie. To pod obrany styl będziemy wybierać elementy wykończeniowe, dekoracje, meble, kolorystykę czy dodatki.

Wystrój pokoju młodzieżowego

Pokój dla dziecka to wnętrze , które najczęściej poddajemy metamorfozom. Urządzając pokój młodzieżowy weźmy pod uwagę, że młodym ludziom często zmienia się jeszcze gust, preferencje, zainteresowania. Zmieniają się tym samym ich potrzeby i oczekiwania względem swojego pokoju. Warto więc w przypadku kiedy zastawiamy się na jaki wystrój pokoju młodzieżowego postawić zdecydować o takim , który później w niedrogi, prosty sposób będziemy mogli poddać metamorfozie. Na przykład poprzez zastosowanie neutralnej bazy w postaci kolorystyki ścian czy mebli a uzupełnienie go dodatkami . Nie musimy urządzać pokoju młodzieżowego tematycznego żeby podkreślić zainteresowania nastolatki czy nastolatka.

 

" ["description_short"]=> string(569) "

Projektowanie wnętrz to nasza specjalność i pasja. Projekt pokoju młodzieżowego to nie lada wyzwanie. Przygotujemy aranżacje pokoju młodzieżowego według potrzeb i zasobów finansowych. Nie wiesz jak urządzić pokój młodzieżowy zamów projekt pokoju dla nastolatka lub nastolatki. Sprawimy, że pokój Twojego dziecka spełni Wasze oczekiwania a cechować go będzie funkcjonalność i niebanalny wygląd.

" ["available_now"]=> string(62) "PROJEKT 3D - Czas realizacji 14 dni, express 5-6 dni (robocze)" ["available_later"]=> string(0) "" ["link_rewrite"]=> string(62) "pokoj-dla-nastolatki-i-nastolatka-wygodne-modne-i-funkcjonalne" ["meta_description"]=> string(267) "Projekt pokoju dla nastolatka/nastolatki to nie lada wyzwanie. My przygotujemy Ci aranżację pokoju według indywidualnych potrzeb i zasobów finansowych. Kupując u nas projekt pokoju masz pewność , że pokój Twojego dziecka będzie spełniał Wasze oczekiwania." ["meta_keywords"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(66) "Pokój dla nastolatki i nastolatka - wygodne, modne i funkcjonalne" ["name"]=> string(73) "PROJEKT POKOJU DLA NASTOLATKI / NASTOLATKA - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE" ["id_image"]=> string(10) "pl-default" ["legend"]=> NULL ["manufacturer_name"]=> NULL ["category_default"]=> string(42) "Projektowanie mieszkań, domów i wnętrz " ["new"]=> string(1) "0" ["orderprice"]=> string(10) "849.000000" ["allow_oosp"]=> int(1) ["category"]=> string(21) "projektowanie-wnetrza" ["link"]=> string(112) "https://e-wystroj-wnetrz.pl/projektowanie-wnetrza/pokoj-dla-nastolatki-i-nastolatka-wygodne-modne-i-funkcjonalne" ["attribute_price"]=> float(0) ["price_tax_exc"]=> float(699) ["price_without_reduction"]=> float(849) ["reduction"]=> float(150) ["specific_prices"]=> array(19) { ["id_specific_price"]=> string(3) "489" ["id_specific_price_rule"]=> string(1) "0" ["id_cart"]=> string(1) "0" ["id_product"]=> string(2) "20" ["id_shop"]=> string(1) "0" ["id_shop_group"]=> string(1) "0" ["id_currency"]=> string(1) "0" ["id_country"]=> string(1) "0" ["id_group"]=> string(1) "0" ["id_customer"]=> string(1) "0" ["id_product_attribute"]=> string(1) "0" ["price"]=> string(9) "-1.000000" ["from_quantity"]=> string(1) "1" ["reduction"]=> string(10) "150.000000" ["reduction_tax"]=> string(1) "1" ["reduction_type"]=> string(6) "amount" ["from"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["to"]=> string(19) "2020-07-09 00:00:00" ["score"]=> string(2) "32" } ["quantity_all_versions"]=> int(136) ["features"]=> array(4) { [0]=> array(3) { ["name"]=> string(7) "Projekt" ["value"]=> string(67) "Projekt pod indywidualne zamówienie z pełną aranżacją wnętrza" ["id_feature"]=> string(2) "12" } [1]=> array(3) { ["name"]=> string(21) "Dokumentacja projektu" ["value"]=> string(245) "Specyfikacja materiałowa wraz z listą zakupów - wykonywana jest do zaakceptowanego wariantu - wykaz wszystkich elementów wyposażenia potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić." ["id_feature"]=> string(2) "14" } [2]=> array(3) { ["name"]=> string(28) "Projekt - ilość wariantów" ["value"]=> string(4) "do 3" ["id_feature"]=> string(2) "18" } [3]=> array(3) { ["name"]=> string(17) "Animacja wnętrza" ["value"]=> string(65) "Animacja jednego z wybranych wariantów - opcja dodatkowo płatna" ["id_feature"]=> string(2) "15" } } ["attachments"]=> array(0) { } ["virtual"]=> int(0) ["pack"]=> int(0) ["packItems"]=> array(0) { } ["nopackprice"]=> int(0) ["customization_required"]=> bool(false) ["rate"]=> float(0) ["tax_name"]=> string(0) "" }
-150,00 zł 699,00 zł 849,00 zł

PROJEKT 3D - Czas realizacji 14 dni, express 5-6 dni (robocze)

Pokój dziecka dla dziewczynki

Pokój dziecka dla dziewczynki

Dobrze zaprojektowany pokój dziecięcy to miejsce w którym nasza pociecha jest bezpieczna czuje się dobrze oraz ma zapewnione odpowiednio dużo przestrzeni zaaranżowanej do swobodnej zabawy, nauki i snu. Najlepszy projekt pokoju dla dziewczynki to pokój z estetycznym wystrojem i będący pomieszczeniem funkcjonalnym dopasowanym do wieku i zainteresowań dziecka. Dzieci odkrywają świat, rozwijają swoją wyobraźnię poprzez zabawę i naukę. Ich własny pokój jest jednym z miejsc w którym mogą to realizować. Dlatego urządzając pokój dziecka powinniśmy wszystko dobrze przemyśleć. Niezwykle istotna jest odpowiednia jego aranżacja ale nie mniej ergonomiczne rozplanowanie przestrzeni. Metraże i ustawność pokoi dziecięcych jest różna. W każdym w miarę możliwości dobrze jest wydzielić strefy zabawy, nauki i odpoczynku. Projekt pokoju dziecka możemy wykonać z pomocą profesjonalisty czyli projektanta wnętrz. Zyskujemy pewność ze pokój jest najbardziej optymalnie rozplanowany i widzimy jak wyglądać będzie jego aranżacja. Czym innym jest sobie wyobrażać a czym innym móc to zobaczyć na wizualizacji. Jest to też oszczędność czasu bo nie musimy go tracić biegając po sklepach w poszukiwaniu mebli i pasujących doń dodatków. A i tak do końca nie mamy przekonania jak to wszystko będzie ze sobą współgrało. Obecnie na rynku dostępna jest usługa projektowanie wnętrz online i tam również możemy zamówić wykonanie projektu pokoju naszego dziecka. To prosty i niedrogi sposób. Wysyłamy wymiary wnętrza oraz swoje preferencje na podstawie których projektant wykona aranżacje. Taki projekt daje nam również możliwość zabudowania pokoju dziecka meblami na wymiar co jest bardzo praktyczne, dobrze wykorzystuje przestrzeń co jest istotne szczególnie w małych pomieszczeniach. Otrzymamy od niego również listę zakupów wraz ze wskazaniem gdzie zakupimy potrzebne rzeczy.

Aranżacja pokoju dziecka powinna uwzględniać jego wiek, potrzeby oraz zainteresowania. To wszystko sprawi że nasza pociecha będzie czuła się w swoim pokoju komfortowo i chętnie będzie spędzać w nim czas.

Pokój dziecka dla dziewczynki, projekt pokoju dla dziewczynki, projekt pokoju dziecka

Pokój dziecka dla dziewczynki, aranżacja pokoju dziecka, projektowanie wnętrz online