projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

aranżacja holu

Aranżacja holu - ciepły i przytulny holl

Hol czy przedpokój jest miejscem w którym my i nasi goście mają pierwszy kontakt z wnętrzem mieszkania. Swoim wyglądem od progu informuje o jego stylizacji. Aranżacja holu jest dlatego niezwykle istotna. W dzisiejszych czasach odchodzimy od zamkniętych , ciasnych przedpokoi chętnie otwieramy tą strefę tym samym powiększając przestrzeń całego domu. Odchodzimy od pawlaczy i zabudowy całej możliwej przestrzeni przedpokoju. Wystrój przedpokoju powinien współgrać stylistycznie z zresztą mieszkania. Jeśli nasze pozostałe pomieszczenia są przykładowo w stylu skandynawskim styl ten musimy zastosować również w holu. Wybór kolorystyki i wzornictwa to kwestia indywidualnego gustu. Jednak jeśli posiadamy niewielki metrażem przedpokój wybierajmy jasne kolory optycznie powiększające i rozjaśniające wnętrze. Aranżacja holu tak by był ciepły i przytulny będzie możliwa poprzez pewne zabiegi stylistyczne. Miedzy innymi zastosowanie w nim drewna i odpowiedniego oświetlenia które odgrywa w przedpokoju nieocenioną role. Natomiast jeśli lubimy zimne, nowoczesne wnętrza zastosowanie szkła, betonu bieli i czerni zda egzamin.

W holu na ścianach sprawdzą się takie materiały jak tapety zarówno fizelinowe jak i winylowe, farby lateksowe lub ceramiczne. Poza tym kamienie czy drewno. Podłoga ponieważ narażona na duże użytkowanie powinna być odporna na ścieranie oraz łatwa w utrzymaniu czystości : sprawdzą się tu płytki kamienne, gresy.

Oprócz swojej reprezentacyjnej funkcji przedpokój powinien pełnić również użytkową funkcję. To co musi sie w nim znaleźć to szafa, wieszak, lustro, komoda na obuwie. Jeśli miejsce na to pozwala pomyślmy o siedzisku tapicerowanym. W przedpokoju ważnym elementem jest oświetlenie. Dobierając je należy sie stosować do tych samych zasad co w pozostałych pomieszczeniach.

Jeśli nie mamy pomysłu na nasz przedpokój warto zwrócić się o pomoc do specjalisty i zamówić projekt przedpokoju, który wykowany jest pod nasze indywidualne zamówienie i według naszych osobistych oczekiwań i potrzeb. Mamy pewność , ze aranżacja przedpokoju spełni nasze wyobrażenia a i oszczędzimy czas i pieniądze.

aranżacja holu, szafy pod schodami w holu

aranżacja holu styl skandynawski

aranżacja holu w stylu skandynawskim