projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

PROJEKT GARDEROBY, SZAFY - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Nowy produkt

Jeśli Twoje rzeczy domagają się swojego miejsca a Ty ciągle czegoś szukasz kup u nas projekt szafy/garderoby według własnych możliwości i potrzeb a my zadbamy o to by zaplanować dla Ciebie uporządkowaną, dobrze zorganizowaną przestrzeń a w Twoich ubraniach zapanuje ład i porządek.

Więcej szczegółów

165 Przedmioty

Realizacja 7-14 dni, express 4 dni

199,00 zł brutto

-150,00 zł

349,00 zł brutto

 • Tak
 • Nie

OFERTA WAŻNA

JESZCZE:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Opis

ProjektProjekt pod indywidualne zamówienie z pełną aranżacją wnętrza
Dokumentacja projektuSpecyfikacja materiałowa - wykaz wszystkich elementów wyposażenia potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.
Projekt - ilość wariantówdo 3

Więcej informacji


PROJEKTOWANIE SZAFY/GARDEROBY - ARANŻACJA - DEKORACJA - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE


Projektowanie online

projektowanie mieszkan online.png


Ceniąc Twój czas oferujemy możliwość zamówienia projektu szafy/garderoby za za pośrednictwem internetu. Od tradycyjnego projektu różni się on jedynie sposobem komunikacji. Na podstawie przesłanych na nasz adres e-mail rzutów, wypełnionej ankiety oraz opisu Twoich oczekiwań przeprowadzamy pełen kompletny proces projektowy - powstaje aranżacja dopasowana do upodobań oraz możliwości finansowych. Wizualizacja 3d oraz finalna dokumentacja projektu wnętrza wysyłana jest pocztą elektroniczną.


Jak to wygląda ?

projektowanie mieszkan online.png

Chcemy stworzyć projekt szafy lub garderoby, który odzwierciedli Twoje marzenia dlatego nie wysyłamy Ci od razu gotowych 3 projektów na wygląd których nie masz wpływu. Każda wizualizacja powstaje z Twoim udziałem. Poznając Twoje potrzeby i oczekiwania przygotowujemy pierwszą wizualizację wybranego przez Ciebie wnętrza, wysyłamy ją do Ciebie. Na podstawie Twojej opinii , uwag co do projektu tworzymy kolejną i ponownie proces się powtarza. Po zaakceptowaniu wyglądu wnętrza sporządzamy i wysyłamy do Ciebie specyfikację materiałową - wykaz wszystkich elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.


Co zawiera i przedstawia projekt szafy lub garderoby

Nasze projekty szafy/garderoby przedstawiają kompleksowo całe projektowane pomieszczenia. Projekt w postaci realistycznej wizualizacji 3D będzie przedstawiał podłogę (np. połączenie płytek w kuchni z deską podłogową w salonie - używamy prawdziwych sklepowych materiałów i podajemy je Państwu), ściany w wariantach kolorystycznych (podajemy zastosowane kolory farb np. z Dekorala, Duluxa, Beckers, Śnieżka), sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED), oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, ośw. przypodłogowe itp.), meble (projektowane na wymiar oraz np. z oferty BRW, IKEA, Forte, Szynaka), podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych, obrazy, fototapety i tapety, kwiaty w nowoczesnych donicach, półki i wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni. Udekorujemy ściany wstawiając do projektu obrazy, fototapety i tapety, półki i inne wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni.
Projekty sporządzane są w formie wizualizacji jako zdjęcia JPG (wiele przykładów realizacji w naszej galerii - tego typu wizualizacje otrzymuje Klient poprzez załączniki e-maili).
W cenie przygotowujemy do 3 wariantów wybranego pomieszczenia. (np. łazienka z prysznicem, wariant drugi - z wanną, salon z narożnikiem i w wersji drugiej - z zestawem 3+2+1, kuchnia z wyspą a w drugim wariancie ze stołem). Po wykonaniu pierwszego wariantu , który powstaje w oparciu o Państwa sugestie, potrzeby i preferencje zawarte w ankiecie wysyłamy go w celu uzyskania od Państwa opinii i uwag jego dotyczących. I tak samo po kolejnych. Co oznacza , że biorą Państwo czynny udział w powstaniu projektu a nie otrzymują 3 gotowe warianty projektu od razu , nie mając na nie wpływu.

W cenie są zawarte są kompleksowe projekty szafy lub garderoby. Projekt w postaci realistycznej wizualizacji 3D ze specyfikacja materiałową. 
Podsumowując w standardowej cenie projektu zawarte jest kompleksowe zaprojektowanie i przygotowanie wielu wizualizacji - zdjęć projektowanego wnętrza w 3 wariantach


Do wykonania projektu potrzebujemy

1. Zamówienie projektu szafy lub garderoby

2. Wymiary/rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl

3. Wyślij do nas informację ze swoimi oczekiwaniami dotyczące projektu na e-mail: biuro@fabryka-projektow.com.pl lub wypełnij ankietę ANKIETA


Przykład jak wymierzyć pomieszczenie

jak-wykonać-pomiar-kuchni-1024x581.png

PRZYKŁADOWE PROJEKTYPROJEKTOWANIE SZAFY/GARDEROBY - ARANŻACJA - DEKORACJA - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE


Opinia

Oceń 
2018-05-17

Garderoba

Wszystko przebiegło pozytywnie. Polecam

  Oceń 
  2016-08-03

  Garderoba

  Praktyczny i funkcjonalny projekt garderoby na poddaszu w dobrej cenie

   Oceń 
   2016-07-31

   Projekt

   Elegancko i praktycznie. Wszystko tak jak być powinno - dobra cena, obsługa i jakość :) Polecam

    Oceń 
    2016-07-31

    Projekt garderoby

    Garderoba z której się nie chce wychodzić, jest super. Funkcjonalna, dopasowana do potrzeb mojej rodziny. Na pewno skorzystam jeszcze z waszych usług

     Oceń 
     2016-07-31

     Projekt

     Niby prosta sprawa ale sama tak bym tej powierzchni fajnie nie zagospodarowała. Dziękuje. Miła obsługa, niska cena i co najważniejsze projekt super i jego realizacja też fachowa

      Napisz recenzję!

      Napisz opinię

      PROJEKT GARDEROBY, SZAFY - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

      PROJEKT GARDEROBY, SZAFY - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

      Jeśli Twoje rzeczy domagają się swojego miejsca a Ty ciągle czegoś szukasz kup u nas projekt szafy/garderoby według własnych możliwości i potrzeb a my zadbamy o to by zaplanować dla Ciebie uporządkowaną, dobrze zorganizowaną przestrzeń a w Twoich ubraniach zapanuje ład i porządek.

      Produkty powiązane