projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Salon i kuchnia w bieli i drewnie to rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć pomieszczenie wyjątkowe i niepowtarzalne. Połączenie drewna i bieli gwarantuje wiele możliwości aranżacyjnych, za każdym razem innych. Aranżacja salonu z aneksem kuchennym w bieli i drewnie może być w stylu nowoczesnym, rustykalnym, eklektycznym czy retro.
Meble na wysoki połysk - niegdyś określane mianem z „wyższej półki”, dzisiaj nadal kojarzą się z elegancją i prestiżem, zwłaszcza te w ciemnej tonacji. Ich urok tkwi w klimacie jaki roztaczają w salonie, w refleksach świetlnych i lustrzanych odbiciach na polakierowanych powierzchniach, w głębi koloru lub pięknym rysunku usłojenia egzotycznej okleiny.
Wystrój łazienki przede wszystkim ma odpowiadać upodobaniom i potrzebom użytkowników – w końcu to im ma służyć. Są jednak pewne rozwiązania, które nie wychodzą z mody. Za takie z całą pewnością można uznać stylizacje z wykorzystaniem gamy brązowych odcieni oraz armatury i akcesoriów marki Ferro, łączących ponadczasowe wzornictwo z trwałością i funkcjonalnością.