Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon 18 m2. Połączenie komfortu z nowoczesnością!

Publikacja 2021-11-06 03:36:31
Kategorie Wnętrza Salonu

Dziś mamy co raz większą świadomość i co raz większe wymagania jeśli chodzi o temat jakim jest urządzanie wnętrz. Chcemy mieszkać nie tylko komfortowo ale i pięknie. Znacznie więcej wiemy dziś o stylach w aranżacji wnętrz, potrzebie zachowania spójności stylistycznej wystroju. Ale wiedza to jedno trzeba jeszcze potrafić wcielić ją w życie. Kiedy przychodzi moment w którym zabieramy się za projektowanie wnętrz w naszym mieszkaniu pojawiają się trudności, wątpliwości.

Najczęściej wnętrzem od jakiego zaczynamy urządzanie jest salon ponieważ stanowi główne wnętrze w naszych domach , mieszkaniach. W nim nie tylko spędzamy najwięcej czasu wspólnie z domownikami ale i przyjmujemy gości. Jak zatem urządzić salon nowocześnie i komfortowo?

Salon, jak go urządzić nowocześnie i komfortowo? 

Aranżacja wnętrza salonu z pozoru może wydawać się prosta. W praktyce jednak okazuje się, że sprawia nam wiele trudności. Wyzwaniem okazują się nie tylko małe wnętrza salonu ale i salony o dużym metrażu. Nie jest łatwe połączyć jedną spójną całość to co wydaje się nam, że wiemy, to co chcemy tak by osiągnąć oczekiwany efekt końcowy. Problem stanowi nie tylko dobór kolorystyki, dodatków do wymarzonych mebli ale i samo rozmieszczenie poszczególnych elementów tak by było jak najbardziej komfortowo na co dzień.

Salon to centrum życiowe domowników, miejsce w którym spędzamy najwięcej czasu, miejsce do którego zapraszamy naszych gości. I właśnie dlatego do aranżacji salonu przykładamy najwięcej uwagi i poświęcamy najwięcej czasu. Nic dziwnego salon to przecież serce domu, najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie.

Nowoczesne aranżacje wnętrz stawiają na funkcjonalność, minimalizm i prostotę. Jeżeli chcemy urządzić salon nowocześnie musimy zadbać o komfort pod względem układu jak również wystroju by cieszyło nasze oko i byśmy dobrze się w nim czuli. Projektowanie salonu musimy zacząć od dogłębnego przemyślenia naszych preferencji , oczekiwań i potrzeb. Czyli nic innego jak zastanowić się nad tym co chcemy, na czym najbardziej nam zależy, co stanowi dla nas priorytet. I wtedy podjąć decyzję o układzie funkcjonalnym w naszym salonie. Dopiero wtedy możemy zabrać się za najprzyjemniejszą cześć urządzania jaką jest wystrój wnętrza. Oczywiście nie może być to dziełem przypadku.

Szukasz pomysłu na urządzenie salonu? Zobacz aranżacje salonu 18m2 w stylu nowoczesnym.

Salon, jak urządzić salon nowoczesnie i komfortowo

Salon 18 m2. Połączenie komfortu z nowoczesnością. Projekt wnętrza 

Projekt wnętrza salonu został wykonany pod indywidualne zamówienie w oparciu o preferencje Klientów i ich możliwości finansowe. Salon ma powierzchnie 18 m2. Aranżacja salonu wykonana została w stylu nowoczesnym. Kolorystyka wnętrza salonu to szarości, czerń, drewno i złoto.

W salonie zaprojektowana została ciekawa ściana telewizyjna z biokominkiem, zabudową z zamkniętymi szafkami oraz szafkami przeszklonymi z podświetlonymi półkami. Meble zostały zaprojektowane na wymiar w kolorze czarnym i drewna. W salonie swoje miejsce ma również stół z krzesłami oraz narożnik w kolorze szarym z stoliczkiem kawowym. Na ścianie za sofa narożną zaprojektowane zostały listwy w kolorze złota a za stołem duże okrągłe lustra w złotej oprawie. Salon jest urządzony komfortowo i nowocześnie.

Salon 18 m2. Połączenie komfortu z nowoczesnością!

Salon, aranżacja ściany z sofą , złote paski

Potrzebujesz pomocy w aranżacji wnętrza salonu? Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi na projektowanie salonu

Podziel się