projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Najczęściej zadawane pytania (faq)

1. Co należy nam dostarczyć, aby zacząć projektowanie?

Do wykonania projektu wnętrza potrzebujemy Rzut architektoniczny lub rzut z góry sporządzony własnoręcznie (np. na kartce lub w Paincie) Państwa Wskazówki/Wymagania/Styl/Zdjęcia inspiracje dotyczące projektowanych pomieszczeń

2. Gdzie można zobaczyć jak wyglądają wasze projekty?

Zapraszamy: PORTFOLIO

3. Czy można zobaczyć opinie od waszych Klientów?

Zapraszamy zakładki produktów (kliknij aby zobaczyć)

4. Czy w cenach podanych na Allegro/w cenniku na stronie zawarte są wymiarowania, projekty elektryki, specyfikacje?

Nie. W cenach podanych na aukcji oraz w cenniku zawarte jest zaprojektowanie wnętrz tylko w formie wizualizacji 3D (zdjęć) ze specyfikacją materiałową- bez wymiarowań i rzutów technicznych, wykonawczych. Usługi związane z wymiarowaniem, elektryką, specyfikacją i obliczaniem materiałów są dodatkowo płatne.

 5. Czy poprawki są realizowane bez żadnych ograniczeń ilościowych, czasowych?

Nie ma limitu odnośnie ilości poprawek pomiędzy wariantami. Tylko prosimy, aby było to w granicach zdrowego rozsądku, czyli aby poprawki były przemyślane. Poprawki - rozumiane są jako uwagi klienta przesyłane w formie wypunktowania lub myślników po otrzymaniu pierwszego  i drugiego wariantu w celu stworzenia kolejnego. Oferta nasza zawiera do 3 wariantów projektu, po 3 wariancie, nie nanosimy poprawek do projektu. Odnośnie ograniczenia czasowego to po 2 tygodniach od ostatnich zmian projekt uważamy za zaakceptowany i zamknięty, przenosimy go do archiwum.

 6. Czy zajmujecie się zmianami lokatorskimi / deweloperskimi / zmianą układu ścian?

 Tak. Prosimy o przesłanie na nasze e-mail: biuro@f-projektow.pl rzutu z wymiarami mieszkania/domu oraz krótkiego opisu zakresu zmian i oczekiwań w celu przygotowania wyceny.

 7. Czy zajmujecie się projektami elektryki (rozmieszczenia gniazdek, oświetlenia, włączników światła)

 Tak. Projekty elektryki realizowane są w formie usług dodatkowych, czyli na początek zajmujemy się projektem wnętrza, a po jego akceptacji można wykupić usługi dodatkowe.

 8. Jak dostarczyć nam materiały?

 Najlepiej wysłać je do nas poprzez e-mail. Do e-maila proszę dołączyć (jako załącznik) plan arch. lub rzut z góry w dowolnej formie np. narysowany ręcznie lub w Paincie.. Państwa wymagania i wskazówki mogą być napisane jako zwykła treść emaila w punktach lub np. w pliku Worda (DOC) wraz ze zdjęciami. (KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ PRZYKŁAD)

9. "Zakupiłem projekt całego domu/mieszkania. Czy muszę wpłacać całą kwotę za projekt od razu (z góry)"?

Nie. W przypadku takich złożonych projektów (całych domów/mieszkań) możliwe są płatności w ratach. Proponujemy podział płatności na 2 części. Np. gdy ustaliśmy podział płatności na 2 raty to w ramach pierwszej wpłaty projektujemy i wysyłamy do Klienta 50% projektowanej powierzchni, a po wpłacie II raty pozostałe 50 %

10. Czy użyte w projekcie komputerowym materiały są prawdziwe - dostępne w sklepach?

 Tak, wszystkie materiały ścienne, podłogowe, wykończeniowe są prawdziwe i ogólnodostępne w całej Polsce. Przykładowo używamy i podajemy Państwu zastosowane farby (np. Dulux, Dekoral, Śnieżka, Beckers...), płytki (Paradyż, Pilch, Opoczno, Tubądzin), parkiety, panele (Kronopol, QuickStep, Barlinek...), tapety (Rasch, AS Creation....) Meble wstawiamy ogólnopolskich producentów (np. BRW, Ikea, Szynaka, Vox...) albo projektujemy na wymiar (np. meble kuchenne, szafy wnękowe). Wszystkie te informacje zawarte są w specyfikacji materiałowej po wyborze wariantu projektu  (kliknij aby zobaczyć co obejmuje i jak wygląda)

11. Czy istnieje możliwość spotkania z projektantem w celu przekazania materiałów/uwag do projektu?

 Projekty wykonujemy całkowicie na odległość.

 12. W jakiej formie można nam dostarczyć plan arch.?

 a) PDF

b) dowolny format graficzny (JPG, PNG...) np. Paint, Corel, Adobe...

c) zwykłe zdjęcie fotograficzne lub skan planu

d) plik CAD (.dwg) Podsumowując w każdej dowolnej formie.

Najważniejsze, aby wymiary były czytelne i widoczne.

13. Co zawarte jest w cenie projektu? W jakiej formie otrzymuję projekt?

 W cenie projektu zawarte jest kompleksowe zaprojektowanie całego pomieszczenia (domu/mieszkania) w formie zdjęć - wizualizacji. Projekt sporządzony jest w formie wizualizacji 3D - zdjęć JPG, które przesyłane są do Klienta na email jako załączniki. Przykłady wizualizacji, jakie otrzymują Klienci widoczne są na stronie. W cenie zawarte są również poprawki i zmiany do projektu. Jeżeli pierwszy wariant projektu się Państwu nie spodoba to proszę się nie obawiać, ponieważ w cenie projektu mamy jeszcze dwa warianty projektu, które powstają na podstawie przekazanych przez Państwa uwag. Daje to gwarancję, że projekt zostanie poprawiony i stworzony wg Państwa życzeń.

14. Na jakiej zasadzie odbywają się poprawki?

 Poprawki odbywają się na takiej zasadzie, że po wysłaniu do Państwa projektu stworzonego na podstawie przesłanych do nas materiałów, tzn. wymiarów i oczekiwań (preferencji) projektant wykonuje projekt, który jest wysyłany do Państwa. Po zapoznaniu się z nim Państwa albo go akceptujecie, albo wskazujecie co wam się podoba lub nie. Poprawki do projektu przekazują Państwo w formie wypunktowanych zmian lub w formie myślników, co zostaje a co ma być zmienione i na tej podstawie projektant wykonuje drugi wariant projektu i analogicznie jest z trzecim wariantem projektu.

15. Jak wygląda projektowanie wnętrz online

 Projektowanie wnętrz online nie różni się praktycznie niczym od projektu wykonywanym stacjonarnie. jedyna różnica polega na sposobie kontaktu i dostarczania potrzebnych do wykonania projektu materiałów. Bez względu na to w jaki sposób wykonywany jet projekt wnętrza niezwykle istotne jest dobre sprecyzowanie swoich potrzeb, oczekiwań i wskazanie budżet. Więcej o tym jak powstaje proces projektowania znajduje się tutaj

 Jak przebiega proces projektowy?

 16. Gdzie znajduje się cennik usług projektowania wnętrz

 Oszczędzamy Twój czas i pieniądze i dlatego oferujemy Ci możliwość zamówienia projektu wybranego wnętrza jak i całego mieszkania czy domu za pośrednictwem Internetu. Co go różni od tego tradycyjnego? Otóż jedynie droga komunikacji. Przeprowadzamy pełen kompletny proces projektowy  na podstawie przesłanych na nasz adres e-mail rzutów, oraz opisu Twoich oczekiwań my tworzymy aranżację dopasowaną do Ciebie, Twoich bliskich , Waszych potrzeb i możliwości finansowych. Projekt 3D oraz finalna dokumentacja projektu wnętrza wysyłana jest do Ciebie za pomocą poczty elektronicznej.

Naszym celem jest stworzenie dla Ciebie wymarzonego wnętrza w cenie na którą możesz sobie pozwolić

 PROJEKTOWANIE WNĘTRZ CENNIK

16. Czy wykonują Państwo usługi dodatkowe takie jak między innymi rysunki techniczne

Wykonujemy usługi dodatkowe (rysunki techniczne) dla pojedynczych pomieszczeń jak i całych domów czy mieszkań, projekty techniczne wykonujemy po akceptacji projektu. Usługi dodatkowe są bardzo rzadko wybierane przez klientów, gdyż z  projektu 3d oraz ze specyfikacji materiałowej (czyli tego co zawiera standardowa oferta) można zrealizować wnętrze. Dlatego usługi dodatkowe nie są wliczone w projekt by niepotrzebnie nie podwyższało to ceny projektu dla Klientów , którym takie rysunki są zbędne.  - usługi dodatkowe

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@f-projektow.pl lub telefonicznie pod numerem +48.533064122.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Fabryka Projektów - Projekty wnętrz, dekoracje wnętrz