Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Najczęściej zadawane pytania (faq)

  1. Jakie materiały są potrzebne do wykonania projektu wnętrz?  I w jaki sposób są one dostarczane?

- Rzut architektoniczny lub rzut z góry sporządzony własnoręcznie z wymiarami (np. na kartce lub w Paincie). Najważniejsze jest to by wymiary były czytelne i widoczne

- Wskazówki/Wymagania/Styl/Zdjęcia wnętrz (KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ PRZYKŁAD)

- Inspiracje dotyczące projektowanych pomieszczeń

Materiały należy przesłać do nas poprzez e-mail. Do e-maila proszę dołączyć (jako załącznik) zdjęcia, inspiracje, plik DOC z oczekiwaniami lub mogą być one spisane w emailu jako jego treść

  1. Co to znaczy, że wykonujecie do 3 wariantów projektu? czy moje uwagi – poprawki, uwagi będą uwzględnione i w jaki sposób się to odbywa?

Poprawki nanoszone między wariantami nie mają limitu - rozumiane są jako uwagi klienta przesyłane w formie wypunktowania lub myślników po otrzymaniu pierwszego  i drugiego wariantu w celu stworzenia kolejnego.

Nasza oferta zawiera do 3 wariantów projektu. Co oznacza, że najpierw na podstawie oczekiwań wykonamy pierwszy wariant projektu a Państwo po zapoznaniu się z nim mogą go Państwo zaakceptować lub zgłaszają do niego swoje sugestie, uwagi, poprawki na podstawie których my wykonujemy drugi wariant projektu i po raz kolejny wysyłamy go do Państwa i znów albo Państwo akceptują go albo wnoszą poprawki a my wykonujemy trzeci wariant projektu. Po wykonanym 3 wariancie, nie nanosimy poprawek do projektu. Poprawki do projektu przekazują Państwo w formie wypunktowanych zmian lub w formie myślników.

  1. Gdzie mogę zapoznać się z Waszymi usługami? projektami przez Was zrealizowanymi czy też opiniami o Was ?

Zajrzyj tutaj na nasz blog gdzie zamieszczamy nasze artykuły a w nich nasze realizacje PORTFOLIO oraz sprawdź zakładki produktów - usług (kliknij aby zobaczyć)

  1. W jaki sposób dokonuje płatności za zamówiony projekt? Co wchodzi w skład ceny projektu i w jakiej formie to otrzymuje?

W przypadku kiedy zamówienie dotyczy „ jednego pomieszczenia „ płatność za projekt jest z góry za całość i dokonuje się jej podczas zamawiania projektu. Jeśli natomiast składamy zamówienie na projekt mieszkania czy domu powyżej 60m2 możemy rozłożyć płatność na dwie części i najpierw zamówić połowę powierzchni i ta zostanie zaprojektowana i następnie dokonujemy wpłaty drugiej części w celu jej zaprojektowania. Czyli przy zamówieniu projektu całego mieszkania czy domu powyżej 60m2 proponujemy podział płatności na 2 części - w ramach pierwszej wpłaty projektujemy i wysyłamy do Klienta 50% projektowanej powierzchni, a po wpłacie II raty pozostałe 50 %

Mamy do wyboru jako metody płatności: przelew tradycyjny, przelewy24 lub Payu

W cenie podstawowej projektu zawarte jest kompleksowe zaprojektowanie całego pomieszczenia (domu/mieszkania) do 3 wariantów w formie zdjęć - wizualizacji oraz specyfikacja materiałowa z listą zakupów i sklepów do zaakceptowanego wariantu projektu. A przy wyborze szerszego pakietu do zaakceptowanego wariantu projektu również wykonywane są wymiary oraz rzuty z hydrauliką i elektryką.

Zobacz naszą ofertę:

 PROJEKTOWANIE WNĘTRZ CENNIK

Gotowe zdjęcia projektu w formie JPG otrzymują Państwo na e- mail. Specyfikacje materiałową z listą zakupów i sklepów natomiast w formie pliku doc. Wszystkie materiały ścienne, podłogowe, wykończeniowe są prawdziwe i ogólnodostępne w całej Polsce. Zobacz jak wygląda i co obejmuje specyfikacja materiałowa (kliknij aby zobaczyć co obejmuje i jak wygląda)

Zobacz jak odbywa się projektowanie wnętrz online u Nas

Jak przebiega proces projektowy?

A jeśli MASZ jeszcze inne pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu

Nasz adres e-mail: biuro@f-projektow.pl

Numer kontaktowy: +48600237143

Serdecznie zapraszamy!
Fabryka Projektów - Projekty wnętrz, dekoracje wnętrz