Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Usługi projektowania wnętrz

Projektowanie wnętrz - setki zrealizowanych projektów wnętrz

Projektowanie wnętrz jest już dziś praktycznie standardem. Urządzając dom czy mieszkanie chcemy by było zaprojektowane stylowo. Minęły już czasy w których stara meblościanka po babci gościła w naszym salonie a na przeciwko niej stawialiśmy nowoczesna kanapę dokupując do niego stolik w stylu skandynawskim bo akurat taki był w promocji. Dziś nawet jeśli mamy mocno ograniczony budżet chcemy żeby wszystko się ze sobą zgadzało by było spójne i ciekawie zaaranżowane. Dziś chcemy cieszyć się w naszych domach funkcjonalnością i przestrzenią nawet jeśli jesteśmy posiadaczami mieszkania o niewielkim metrażu. Samodzielne projektowanie wnętrz może wiązać się z popełnieniem wielu błędów, które będą miały wpływ na efekt końcowy aranżacji wnętrz dlatego co raz więcej z nas dziś decyduje się na skorzystanie z pomocy profesjonalistów z zakresu projektowania wnętrz. Nie wiesz jakie biuro projektowania wnętrz wybrać? Zapewne szukasz architekta wnętrz, który wykonana dla Ciebie staranne projekty wnętrz dopasowane do Ciebie i Twojej rodziny.

Sprawdź nas wykonujemy pełny projekt wnętrz - wizualizacje wnętrza i zakres potrzebnej dokumentacji projektowania wnętrz.

Setki zrealizowanych projektów wnętrz

Wnętrza projektujemy z pasją i indywidualnym podejściem

Urządzanie wnętrz wymaga umiejętności projektowania wnętrz , wieloaspektowej aranżacji wnętrz. Dziś na rynku mamy wiele możliwości by skorzystać z usług projektanta wnętrz. Możemy udać się do biura projektowego i tam na miejscu skorzystać z jego usług projektu z nadzorem. Możemy również zaoszczędzić czas i pieniądze i skorzystać z oferowanych przez nas usług projektowania wnętrz online. Jest to usługa tańsza, różni się sposobem porozumiewania. Sami dokonujemy pomiarów pomieszczeń przeznaczonych do projektowania lub przesyłamy rzut budowlany. Przekazujemy poprzez e-mail nasze oczekiwania, budżet i preferencje co do projektu. Na tej podstawie projektanci wnętrz wykonują dla nas projekt wnętrza.

By dobrze zaprojektować wnętrze koniecznym jest zaznajomienie się z potrzebami, stylem życia, oczekiwaniami i możliwościami Klienta. Chcesz powierzyć wykonanie projektu wnętrza profesjonalistom? Nasi projektanci wnętrz projektują zarówno całe wnętrza mieszkania i wybrane, poszczególne pomieszczenia wnętrz domu.

Kompleksowe projekty wnętrz mieszkań - projektowanie wnętrz online

Samodzielne projektowanie domu potrafi przyprawić o zawrót głowy prawda? Zaplanowanie estetycznego projektu wnętrza a przy tym funkcjonalnie zagospodarowanego nie jest proste. A tworzenie projektów wnętrz opartych na inspiracjach z interentu może skończyć się porażką. Niestety nie wszystko co pięknie wygląda na zdjęciach sprawdzi się w naszych wnętrzach. Ma na to wpływ wiele czynników w kontekście projektowania wnętrz. Chociażby takie jak metraż pomieszczenia, jego układ, umiejscowienie drzwi i okien czy zwyczajnie wybór stylu wnętrza.

W urządzaniu wnętrz pomieszczeń ważna jest kolejność prac i podejmowania decyzji. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak przystępując do remontu bardzo ważne okazują się projekty wnętrz mieszkań. Pozwoli nam on nie tylko na zobrazowanie aranżacji wnętrz mieszkania ale i na najbardziej funkcjonalne i ergonomiczne rozplanowanie pomieszczeń.

Urządzanie wnętrz należy zacząć od sprecyzowania swoich potrzeb

Rozpoczynając aranżowanie zarówno wnętrza domu jak i mieszkania powierzchni musimy dobrze zaplanować budżet, wyznaczyć sobie cele. Oszacować co jest dla nas najważniejsze i na co kładziemy nacisk. Na co chcemy wydać większą kwotę, na jakich sprzętach i meblach zależy nam najbardziej. Kolejnym krokiem będzie podjęcie decyzji o wyborze stylu mieszkania. Tu mamy nie mały wybór, zależy co nam się podoba. Nasze mieszkanie może być urządzone na przykład w stylu nowoczesnym, w stylu klasycznym ale i modnym ostatnio stylu skandynawskim lub stylu industrialnym.

Jeżeli urządzamy pojedyncze pomieszczenia lub przeprowadzamy metamorfozę wnętrza etapami niewątpliwie przydadzą się nam pomoc w tworzeniu projektu wnętrza poszczególnych pomieszczeń.

Urządzanie wnętrz online - wykonujemy wszystkie projekty wnętrz mieszkalnych

Świadczymy usługi profesjonalnego projektowania wnętrz. Wykonanie ciekawego projektu wnętrza wymaga zaangażowania, czasu i doświadczenia jak również dogłębne poznanie oczekiwań Inwestora. Podchodząc do projektu wnętrza należy wczuć się z potrzeby, gust Klienta o czym dobrze wiedzą architekci wnętrz. Świadczenie projektowania wnętrz pomieszczeń wykonywane jest bowiem dla poszczególnych Klientów i ich rodzin a nie do katalogu.

Do tworzenie projektu koncepcyjnego czy też projektu kompleksowego każdego wnętrza podchodzimy z zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Urządzanie wnętrz online - projekt wnętrza zawierający pełną aranżacje i specyfikacje z listą zakupów

Naszym celem jest aby Twoje mieszkanie zostało urządzone tak by w jak najlepszy możliwy sposób odpowiadało na Twoje oczekiwania. Zaufaj nam i pozwól nam spełnić Twoje marzenia wykonując dla Ciebie profesjonalny , kompleksowy projekt wnętrza. Podczas projektowania wnętrz stosuje się zasady aranżacji wnętrz o których masz prawo nie wiedzieć a którymi podczas urządzania wnętrz należy się kierować.

Projektowanie strefy dziennej w mieszkaniach i domach

Sercem każdego domu jest kuchnia. Dlaczego projekt pomieszczenia kuchni jest tak ważny podczas jej urządzania? Ponieważ dzięki niemu stworzymy pomieszczenie najbardziej dopasowane do naszych potrzeb, meble zostaną ergonomicznie zaaranżowane a i będziemy mieli zobrazowany wystrój kuchni. W kuchni przygotowujemy posiłki dla naszej rodziny, Panie domu spędzają w niej dużo czasu dlatego powinna być komfortowa i wygodna w użytkowaniu. Ważna jest tutaj nie tylko strefa do przechowywania i dobrze rozplanowane sprzęty ale również tak zwana strefa robocza. Musimy mieć wystarczającą ilość blatu roboczego.

Jeśli na natomiast planujemy w naszym domu połączyć kuchnie ze strefą dzienną pomocnym okaże się projekt zagospodarowania salonu połączonego z kuchnią. W tym przypadku niezwykle istotne będzie zachowanie spójności w stylu. Te dwa pomieszczenia powinny do siebie nawiązywać stylistycznie. Jest wiele sposobów na połączenie kuchni z salonem. Chociażby poprzez wyspę kuchenną lub barek z hokerami. Dzielić te dwie strefy może również stół. Optycznie możemy za to podzielić pomieszczenia poprzez sufit ,oświetlenie, podłogi stosując na przykład w części salonowej panele podłogowe a w cześć kuchennej pasujące do wystroju płytki.

Kolejnym istotnym pomieszczeniem w naszych domach jest salon. W nim spędzamy dużo czasu odpoczywając, spędzając czas z rodziną i znajomymi dlatego ta strefę powinna być dobrze zagospodarowana i cieszyć wyglądem. Projekt aranżacji salonu pozwoli nam w najbardziej ergonomiczny sposób podzielić pomieszczenie na strefy, rozstawić meble by było nam wygodnie i wykonać aranżacje salonu która będzie pasowała do naszego wnętrza. Jeśli nie mamy osobnej jadalni musi się w nim znaleźć odpowiednia ilość zagospodarowanego miejsca na stół czyli powinno się wydzielić tak zwana strefę jadalnianą. Dobrze zaplanowany salon sprawi , że przebywanie w nim będzie czysta przyjemnością a nasi goście będą się w nim czuli komfortowo. Skoro już o gościach mowa.

Nie zapominajmy o przedpokoju to w końcu on od samego progu wita nas i naszych gości. On też powinien być piękny ale i funkcjonalny. Projekt i aranżacja przedpokoju powinien opierać się na naszych potrzebach i obranym stylu. Jeśli mamy w domu garderobę nie zabudowujmy przedpokoju na siłę meblami, szafami. Niech będzie przestronny i estetyczny. W nowoczesnym podejściu do projektowania niezwykle istotna stała się przestrzeń. Jeśli mamy taką możliwość nie pozbawiajmy się jej. Nasz przedpokój niech pełni funkcje reprezentacyjną, niech zaprasza do naszego domu z efektem wow. Strefa dzienna w mieszkaniach i domach to również łazienka.

I tutaj znowu posilić się powinniśmy pomocą decydując się na projekt łazienki.Pozwoli nam on na najbardziej ergonomiczne rozplanowanie dostępnej przestrzeni i odpowiednie dobranie kolorystyki i dodatków. Rozwiązaniem na małe łazienki mogą być meble na wymiar lub takie o podwójnej funkcji. Na rynku mamy dziś bogata ofertę umywalek, wanien czy prysznica dedykowanych do małych wnętrz. W małych łazienkach musimy wybierać jasne barwy w celu optycznego powiększenia przestrzeni. Mocniejszy kolor powinien pojawiać się tu w roli dodatków. Dobrze jest wybierać jednostajne płytki o dużym formacie. Akcesoria i bibeloty powinny być pochowane by nie zagracać niewielkiej przestrzeni dodatkowo.

Projekty pokoju online - wnętrza sypialni, pokoju dziecięcego i młodzieżowego

Projektowanie wnętrz sypialnianych wydaję się być niezwykle proste. Wstawiamy łóżko , szafki nocne i jakąś tapetę czy dobieramy kolor ścian. Nic bardziej mylnego.  Aranżacja sypialni jest ważna zarówno ze względów praktycznych jak i estetycznych. Sypialnia to pomieszczenie w którym odpoczywamy nabieramy sił. Dobry sen ma wpływ na nasze życie, pozytywnie wpływa na nasz dzień. Oprócz tego , ze nasza sypialnia powinna być funkcjonalne to powinna być zaaranżowana tak by sprzyjała odpoczynkowi i relaksowi. Jej wystrój ma nie mniejsze znaczenie co wystrój salonu czy przedpokoju.

Mieszkanie to rodzina, rodzina to dzieci. Pokoje dla naszych pociech to kolejne pomieszczania które będą potrzebowały dobrej aranżacji. Tu w zależności od tego w jakim wieku są nasze dzieci potrzebny nam będzie projekt aranżacji pokoju dziecięcego jeśli mamy małe dzieci na przykład w wieku niemowlęcym, przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. Tu istotnymi rzeczami w projekcie będą na pierwszym miejscu bezpieczeństwo w pokoju, odpowiednia ilość miejsca do zabawy oraz nauki w przypadku dzieci, które już rozpoczęły swoją przygodę ze szkołą.

Projektowanie wnętrz dla dzieci jest niezwykle przyjemne jednak wymaga od nas uwagi i umiejętności doboru kolorów, materiałów, dodatków tak by nie przeładować przestrzeni, nie pomniejszyć jej optycznie. Małe dzieci mają bardzo wrażliwe układy nerwowe i projektując pokój da dziecka musimy o tym pamiętać. Kolory nie powinny być za bardzo jaskrawe mocno podkreślone w całości pomieszczenia. Stanowić powinny jedynie dodatek. Baza powinna być delikatna, stonowana. Wybierając meble dla małych dzieci pierwszym na co powinniśmy zwrócić uwagę jest to czy są one bezpieczne i dostosowane do wieku.

W przypadku kiedy jesteśmy rodzicami starszych latorośli projekt pokoju młodzieżowego będzie nam jeszcze bardziej potrzebny. Nastolatki są wymagającymi klientami. Mają już swoje zainteresowania, potrzeby i określone oczekiwania co do wyglądu pomieszczenia. Chcą mieć designerskie wnętrze. Rodzice za to chcieliby żeby pokój był funkcjonalny , łatwy do utrzymania porządku.

Pokój dla nastolatki to wyzwanie dla nie jednego rodzica. Młoda dama chciałaby mieć już nie pokój małej księżniczki a modnie urządzony azyl, miejsce spotkań z przyjaciółkami. W pokoju dziewczyny mile widziana jest toaletka , miejsce w którym będzie mogła dokonywać metamorfoz swojego wyglądu. Przydałoby się wygodne siedzisko dla koleżanek. Poza tym standardowo wygodne biurko, łóżko i meble z miejscem do przechowywania rzeczy i ubrań. W wystroju fajnie wyglądać będzie fototapeta nawiązująca do zainteresowań nastolatki, białe meble i dodatki w ulubionym kolorze mieszkanki pokoju.

Również urządzenie pokoju dla nastoletniego chłopca nie jest sprawą prostą choć tak mogłoby się wydawać. Projektowanie wnętrz online dla nastoletniego chłopaka musi cechować pomysłowość ,funkcjonalność i tak jak w przypadku dziewczyn znajomość potrzeb i zainteresowań i stylu życia mieszkańca pokoju.

Pokój dla nastolatka to już nie tylko łóżko, jakieś biurko , miejsce na komputer, konsolę, plecak i piłkę. Chłopcy w tym wieku w dzisiejszych czasach tez oczekują dobrze urządzonego wnętrza. Chcą mieć wygodny i estetyczny pokój do którego z przyjemnością zapraszać będą kolegów.

Sprawdź nasze usługi. W swojej ofercie mamy również ciekawe pakiety projektowe jak na przykład projekt aranżacyjny salonu z kuchnią i holem czy salonu z kuchnią i jadalnią. Zastanawiasz się pewnie teraz ile właściwie projekt wnętrza kosztuje?

Ile kosztuje projekt wnętrza? Co wchodzi w skład zakresu kompleksowego projektowania?

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych. Nasi architekci wnętrz tworzą aranżacje wnętrz w rożnych stylach w pomieszczeniach o różnych metrażach. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź cennik projektowania wnętrz mieszkań i wnętrz domu

Stworzymy projekty wnętrz oparte na Twoich potrzebach, oczekiwaniach i guście. Projektowanie wnętrz online to wygodny, prosty sposób na spełnienie marzeń o wyjątkowo urządzonych wnętrzach.

Jest 12 produktów.