Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Usługi projektowania wnętrz

Projektowanie wnętrz - setki zrealizowanych projektów wnętrz

Projektowanie wnętrz jest już dziś praktycznie standardem. Urządzając dom czy mieszkanie chcemy by było zaprojektowane stylowo. Minęły już czasy w których stara meblościanka po babci gościła w naszym salonie a na przeciwko niej stawialiśmy nowoczesna kanapę dokupując do niego stolik w stylu skandynawskim bo akurat taki był w promocji. Dziś nawet jeśli mamy mocno ograniczony budżet chcemy żeby wszystko się ze sobą zgadzało by było spójne i ciekawie zaaranżowane. Dziś chcemy cieszyć się w naszych domach funkcjonalnością i przestrzenią nawet jeśli jesteśmy posiadaczami mieszkania o niewielkim metrażu. Samodzielne projektowanie wnętrz może wiązać się z popełnieniem wielu błędów, które będą miały wpływ na efekt końcowy aranżacji wnętrz dlatego co raz więcej z nas dziś decyduje się na skorzystanie z pomocy profesjonalistów z zakresu projektowania wnętrz. Nie wiesz jakie biuro projektowania wnętrz wybrać? Zapewne szukasz architekta wnętrz, który wykonana dla Ciebie staranne projekty wnętrz dopasowane do Ciebie i Twojej rodziny.

Wizualizacja wnętrza

Sprawdź nas wykonujemy pełny projekt wnętrz - wizualizacje wnętrza i zakres potrzebnej dokumentacji projektowania wnętrz.

Setki zrealizowanych projektów wnętrz

Wnętrza projektujemy z pasją i indywidualnym podejściem

Urządzanie wnętrz wymaga umiejętności projektowania wnętrz , wieloaspektowej aranżacji wnętrz. Dziś na rynku mamy wiele możliwości by skorzystać z usług projektanta wnętrz. Możemy udać się do biura projektowego i tam na miejscu skorzystać z jego usług projektu z nadzorem. Możemy również zaoszczędzić czas i pieniądze i skorzystać z oferowanych przez nas usług projektowania wnętrz online. Jest to usługa tańsza, różni się sposobem porozumiewania. Sami dokonujemy pomiarów pomieszczeń przeznaczonych do projektowania lub przesyłamy rzut budowlany. Przekazujemy poprzez e-mail nasze oczekiwania, budżet i preferencje co do projektu. Na tej podstawie projektanci wnętrz wykonują dla nas projekt wnętrza.

Projekt wnętrza

By dobrze zaprojektować wnętrze koniecznym jest zaznajomienie się z potrzebami, stylem życia, oczekiwaniami i możliwościami Klienta. Chcesz powierzyć wykonanie projektu wnętrza profesjonalistom? Nasi projektanci wnętrz projektują zarówno całe wnętrza mieszkania i wybrane, poszczególne pomieszczenia wnętrz domu.

Kompleksowe projekty wnętrz mieszkań - projektowanie wnętrz online

Samodzielne projektowanie domu potrafi przyprawić o zawrót głowy prawda? Zaplanowanie estetycznego projektu wnętrza a przy tym funkcjonalnie zagospodarowanego nie jest proste. A tworzenie projektów wnętrz opartych na inspiracjach z interentu może skończyć się porażką. Niestety nie wszystko co pięknie wygląda na zdjęciach sprawdzi się w naszych wnętrzach. Ma na to wpływ wiele czynników w kontekście projektowania wnętrz. Chociażby takie jak metraż pomieszczenia, jego układ, umiejscowienie drzwi i okien czy zwyczajnie wybór stylu wnętrza.

W urządzaniu wnętrz pomieszczeń ważna jest kolejność prac i podejmowania decyzji. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak przystępując do remontu bardzo ważne okazują się projekty wnętrz mieszkań. Pozwoli nam on nie tylko na zobrazowanie aranżacji wnętrz mieszkania ale i na najbardziej funkcjonalne i ergonomiczne rozplanowanie pomieszczeń.

Urządzanie wnętrz należy zacząć od sprecyzowania swoich potrzeb

Rozpoczynając aranżowanie zarówno wnętrza domu jak i mieszkania powierzchni musimy dobrze zaplanować budżet, wyznaczyć sobie cele. Oszacować co jest dla nas najważniejsze i na co kładziemy nacisk. Na co chcemy wydać większą kwotę, na jakich sprzętach i meblach zależy nam najbardziej. Kolejnym krokiem będzie podjęcie decyzji o wyborze stylu mieszkania. Tu mamy nie mały wybór, zależy co nam się podoba. Nasze mieszkanie może być urządzone na przykład w stylu nowoczesnym, w stylu klasycznym ale i modnym ostatnio stylu skandynawskim lub stylu industrialnym.

Jeżeli urządzamy pojedyncze pomieszczenia lub przeprowadzamy metamorfozę wnętrza etapami niewątpliwie przydadzą się nam pomoc w tworzeniu projektu wnętrza poszczególnych pomieszczeń.

Urządzanie wnętrz online - wykonujemy wszystkie projekty wnętrz mieszkalnych

Świadczymy usługi profesjonalnego projektowania wnętrz. Wykonanie ciekawego projektu wnętrza wymaga zaangażowania, czasu i doświadczenia jak również dogłębne poznanie oczekiwań Inwestora. Podchodząc do projektu wnętrza należy wczuć się z potrzeby, gust Klienta o czym dobrze wiedzą architekci wnętrz. Świadczenie projektowania wnętrz pomieszczeń wykonywane jest bowiem dla poszczególnych Klientów i ich rodzin a nie do katalogu.

Projekt kompleksowy

Do tworzenie projektu koncepcyjnego czy też projektu kompleksowego każdego wnętrza podchodzimy z zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejszy szczegół.

projektu koncepcyjnego

Urządzanie wnętrz online - projekt wnętrza zawierający pełną aranżacje i specyfikacje z listą zakupów

Naszym celem jest aby Twoje mieszkanie zostało urządzone tak by w jak najlepszy możliwy sposób odpowiadało na Twoje oczekiwania. Zaufaj nam i pozwól nam spełnić Twoje marzenia wykonując dla Ciebie profesjonalny , kompleksowy projekt wnętrza. Podczas projektowania wnętrz stosuje się zasady aranżacji wnętrz o których masz prawo nie wiedzieć a którymi podczas urządzania wnętrz należy się kierować.

Projektowanie strefy dziennej w mieszkaniach i domach

Sercem każdego domu jest kuchnia. Dlaczego projekt pomieszczenia kuchni jest tak ważny podczas jej urządzania? Ponieważ dzięki niemu stworzymy pomieszczenie najbardziej dopasowane do naszych potrzeb, meble zostaną ergonomicznie zaaranżowane a i będziemy mieli zobrazowany wystrój kuchni. W kuchni przygotowujemy posiłki dla naszej rodziny, Panie domu spędzają w niej dużo czasu dlatego powinna być komfortowa i wygodna w użytkowaniu. Ważna jest tutaj nie tylko strefa do przechowywania i dobrze rozplanowane sprzęty ale również tak zwana strefa robocza. Musimy mieć wystarczającą ilość blatu roboczego.

projekt pomieszczenia kuchni

Jeśli na natomiast planujemy w naszym domu połączyć kuchnie ze strefą dzienną pomocnym okaże się projekt zagospodarowania salonu połączonego z kuchnią. W tym przypadku niezwykle istotne będzie zachowanie spójności w stylu. Te dwa pomieszczenia powinny do siebie nawiązywać stylistycznie. Jest wiele sposobów na połączenie kuchni z salonem. Chociażby poprzez wyspę kuchenną lub barek z hokerami. Dzielić te dwie strefy może również stół. Optycznie możemy za to podzielić pomieszczenia poprzez sufit ,oświetlenie, podłogi stosując na przykład w części salonowej panele podłogowe a w cześć kuchennej pasujące do wystroju płytki.

Salon połączony z kuchnią

Kolejnym istotnym pomieszczeniem w naszych domach jest salon. W nim spędzamy dużo czasu odpoczywając, spędzając czas z rodziną i znajomymi dlatego ta strefę powinna być dobrze zagospodarowana i cieszyć wyglądem. Projekt aranżacji salonu pozwoli nam w najbardziej ergonomiczny sposób podzielić pomieszczenie na strefy, rozstawić meble by było nam wygodnie i wykonać aranżacje salonu która będzie pasowała do naszego wnętrza. Jeśli nie mamy osobnej jadalni musi się w nim znaleźć odpowiednia ilość zagospodarowanego miejsca na stół czyli powinno się wydzielić tak zwana strefę jadalnianą. Dobrze zaplanowany salon sprawi , że przebywanie w nim będzie czysta przyjemnością a nasi goście będą się w nim czuli komfortowo. Skoro już o gościach mowa.

Nie zapominajmy o przedpokoju to w końcu on od samego progu wita nas i naszych gości. On też powinien być piękny ale i funkcjonalny. Projekt i aranżacja przedpokoju powinien opierać się na naszych potrzebach i obranym stylu. Jeśli mamy w domu garderobę nie zabudowujmy przedpokoju na siłę meblami, szafami. Niech będzie przestronny i estetyczny. W nowoczesnym podejściu do projektowania niezwykle istotna stała się przestrzeń. Jeśli mamy taką możliwość nie pozbawiajmy się jej. Nasz przedpokój niech pełni funkcje reprezentacyjną, niech zaprasza do naszego domu z efektem wow. Strefa dzienna w mieszkaniach i domach to również łazienka.

I tutaj znowu posilić się powinniśmy pomocą decydując się na projekt łazienki.Pozwoli nam on na najbardziej ergonomiczne rozplanowanie dostępnej przestrzeni i odpowiednie dobranie kolorystyki i dodatków. Rozwiązaniem na małe łazienki mogą być meble na wymiar lub takie o podwójnej funkcji. Na rynku mamy dziś bogata ofertę umywalek, wanien czy prysznica dedykowanych do małych wnętrz. W małych łazienkach musimy wybierać jasne barwy w celu optycznego powiększenia przestrzeni. Mocniejszy kolor powinien pojawiać się tu w roli dodatków. Dobrze jest wybierać jednostajne płytki o dużym formacie. Akcesoria i bibeloty powinny być pochowane by nie zagracać niewielkiej przestrzeni dodatkowo.

Projekty pokoju online - wnętrza sypialni, pokoju dziecięcego i młodzieżowego

Projektowanie wnętrz sypialnianych wydaję się być niezwykle proste. Wstawiamy łóżko , szafki nocne i jakąś tapetę czy dobieramy kolor ścian. Nic bardziej mylnego.  Aranżacja sypialni jest ważna zarówno ze względów praktycznych jak i estetycznych. Sypialnia to pomieszczenie w którym odpoczywamy nabieramy sił. Dobry sen ma wpływ na nasze życie, pozytywnie wpływa na nasz dzień. Oprócz tego , ze nasza sypialnia powinna być funkcjonalne to powinna być zaaranżowana tak by sprzyjała odpoczynkowi i relaksowi. Jej wystrój ma nie mniejsze znaczenie co wystrój salonu czy przedpokoju.

Projekt wnętrza sypialni

Mieszkanie to rodzina, rodzina to dzieci. Pokoje dla naszych pociech to kolejne pomieszczania które będą potrzebowały dobrej aranżacji. Tu w zależności od tego w jakim wieku są nasze dzieci potrzebny nam będzie projekt aranżacji pokoju dziecięcego jeśli mamy małe dzieci na przykład w wieku niemowlęcym, przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. Tu istotnymi rzeczami w projekcie będą na pierwszym miejscu bezpieczeństwo w pokoju, odpowiednia ilość miejsca do zabawy oraz nauki w przypadku dzieci, które już rozpoczęły swoją przygodę ze szkołą.

Projektowanie wnętrz dla dzieci jest niezwykle przyjemne jednak wymaga od nas uwagi i umiejętności doboru kolorów, materiałów, dodatków tak by nie przeładować przestrzeni, nie pomniejszyć jej optycznie. Małe dzieci mają bardzo wrażliwe układy nerwowe i projektując pokój da dziecka musimy o tym pamiętać. Kolory nie powinny być za bardzo jaskrawe mocno podkreślone w całości pomieszczenia. Stanowić powinny jedynie dodatek. Baza powinna być delikatna, stonowana. Wybierając meble dla małych dzieci pierwszym na co powinniśmy zwrócić uwagę jest to czy są one bezpieczne i dostosowane do wieku.

W przypadku kiedy jesteśmy rodzicami starszych latorośli projekt pokoju młodzieżowego będzie nam jeszcze bardziej potrzebny. Nastolatki są wymagającymi klientami. Mają już swoje zainteresowania, potrzeby i określone oczekiwania co do wyglądu pomieszczenia. Chcą mieć designerskie wnętrze. Rodzice za to chcieliby żeby pokój był funkcjonalny , łatwy do utrzymania porządku.

Projekt pokoju dziecięcego

Pokój dla nastolatki to wyzwanie dla nie jednego rodzica. Młoda dama chciałaby mieć już nie pokój małej księżniczki a modnie urządzony azyl, miejsce spotkań z przyjaciółkami. W pokoju dziewczyny mile widziana jest toaletka , miejsce w którym będzie mogła dokonywać metamorfoz swojego wyglądu. Przydałoby się wygodne siedzisko dla koleżanek. Poza tym standardowo wygodne biurko, łóżko i meble z miejscem do przechowywania rzeczy i ubrań. W wystroju fajnie wyglądać będzie fototapeta nawiązująca do zainteresowań nastolatki, białe meble i dodatki w ulubionym kolorze mieszkanki pokoju.

Również urządzenie pokoju dla nastoletniego chłopca nie jest sprawą prostą choć tak mogłoby się wydawać. Projektowanie wnętrz online dla nastoletniego chłopaka musi cechować pomysłowość ,funkcjonalność i tak jak w przypadku dziewczyn znajomość potrzeb i zainteresowań i stylu życia mieszkańca pokoju.

Pokój dla nastolatka to już nie tylko łóżko, jakieś biurko , miejsce na komputer, konsolę, plecak i piłkę. Chłopcy w tym wieku w dzisiejszych czasach tez oczekują dobrze urządzonego wnętrza. Chcą mieć wygodny i estetyczny pokój do którego z przyjemnością zapraszać będą kolegów.

Sprawdź nasze usługi. W swojej ofercie mamy również ciekawe pakiety projektowe jak na przykład projekt aranżacyjny salonu z kuchnią i holem czy salonu z kuchnią i jadalnią. Zastanawiasz się pewnie teraz ile właściwie projekt wnętrza kosztuje?

Ile kosztuje projekt wnętrza? Co wchodzi w skład zakresu kompleksowego projektowania?

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych. Nasi architekci wnętrz tworzą aranżacje wnętrz w rożnych stylach w pomieszczeniach o różnych metrażach. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź cennik projektowania wnętrz mieszkań i wnętrz domu

Stworzymy projekty wnętrz oparte na Twoich potrzebach, oczekiwaniach i guście. Projektowanie wnętrz online to wygodny, prosty sposób na spełnienie marzeń o wyjątkowo urządzonych wnętrzach.

Jest 11 produktów.