Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Czas realizacji zamówienia

Zlecenie "na wczoraj"


Zlecenie "na wczoraj"? Zrealizujemy je od ręki wariant projektu w 5-7 dni roboczych liczonych od następnego dnia roboczego, po dostarczeniu przez klienta wymaganych informacji. W zamian za nieco wyższą cenę zlecenia otrzymasz natychmiastową realizację. Czasami, aby wykorzystać okazję, musisz zareagować natychmiast. Może potrzebujesz pilnie przygotować projekt kuchni, łazienki, salonu, sypialni czy pokoju ? Chcąc wyjść na przeciw Twoim potrzebom chcemy reagować szybko. Jeśli nie lubisz lub nie możesz czekać, to zamów zlecenie w trybie Express. Pierwszy projekt wykonujemy w 5-7 dni robocze, kolejne również w 5-7 dni roboczych od następnego dnia od przesłania uwag.

Dla zadań w trybie Express gwarantujemy, że rozpoczniemy jego realizację do 4 dni roboczych od jego opłacenia i przesłania potrzebnych materiałów. W praktyce realizacja zaczyna się  najczęściej tego samego dnia, którego potwierdziłeś zlecenie. Wynika to z tego, że zadania Express mają wyższy priorytet. Jeżeli zatem pracownik, który przyjmuje zlecenie, nie ma innych zadań wykonywanych w trybie Express dodanych wcześniej, rozpocznie jego realizację niemal natychmiast. Jeżeli inne zadania w trybie Express uniemożliwią rozpoczęcie Twojego w ciągu 4 dni roboczych, zostaniesz o tym od razu poinformowany i albo zadanie zostanie przekazane do innej osoby, albo zostanie ono przyjęte z niższą, standardową opłatą. Jak zawsze decyzja należy do Ciebie.

Zlecenie "standard"

Czas realizacji każdego wariantu projektu dla zamówień od dnia 18.07.2023 r. wynosi 10-14 dni roboczych liczonych od następnego dnia roboczego, po dostarczeniu przez klienta wszystkich wymaganych danych ( kompletny rzut, opis preferencji, uwag)po zakupieniu projektu. Dla zamówień złożonych do dnia 17.07.2023 każde warianty projektu realizowane były w terminie 14-21 dni roboczych.
.

Czas realizacji może ulec wydłużeniu w zależności od stopnia skomplikowania danego pomieszczenia oraz w przypadku konieczności dosłania przez klienta dodatkowych danych dotyczących projektowanego pomieszczenia oraz w nieprzewidzianych sytuacjach życiowych ( np. awaria sprzętu, oprogramowania, choroby itp.) czy przerwy urlopowej

  • Klient otrzymuje pierwszy gotowy projekt (wg zamówionej i opłaconej specyfikacji) w formie elektronicznej w postaci pliku w formacie JPG na wskazany adres e-mail.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@f-projektow.pl lub telefonicznie pod numerem +48600237143.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Fabryka projektów - Projekty wnętrz, dekoracje wnętrz