projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Czas realizacji zamówienia

Zlecenie "na wczoraj"


Zlecenie "na wczoraj"? Zrealizujemy je od ręki w 3-4 dni robocze liczonych od następnego dnia roboczego, po dostarczeniu przez klienta wymaganych informacji. W zamian za nieco wyższą cenę zlecenia otrzymasz natychmiastową realizację. Czasami, aby wykorzystać okazję, musisz zareagować natychmiast. Może potrzebujesz pilnie przygotować projekt kuchni, łazienki, salonu, sypialni czy pokoju ? Chcąc wyjść na przeciw Twoim potrzebom chcemy reagować szybko. Jeśli nie lubisz lub nie możesz czekać, to zamów zlecenie w trybie Express. Pierwszy projekt wykonujemy w 3-4 dni robocze, kolejne również w 3-4 dni od przesłania uwag.

Dla zadań w trybie Express gwarantujemy, że rozpoczniemy jego realizację do 4 dni roboczych od jego opłacenia i przesłania potrzebnych materiałów. W praktyce realizacja zaczyna się  najczęściej tego samego dnia, którego potwierdziłeś zlecenie. Wynika to z tego, że zadania Express mają wyższy priorytet. Jeżeli zatem pracownik, który przyjmuje zlecenie, nie ma innych zadań wykonywanych w trybie Express dodanych wcześniej, rozpocznie jego realizację niemal natychmiast. Jeżeli inne zadania w trybie Express uniemożliwią rozpoczęcie Twojego w ciągu 4 dni roboczych, zostaniesz o tym od razu poinformowany i albo zadanie zostanie przekazane do innej osoby, albo zostanie ono przyjęte z niższą, standardową opłatą. Jak zawsze decyzja należy do Ciebie.

Zlecenie "standard"

Czas realizacji wariantu projektu wynosi do 14 dni roboczych liczonych od następnego dnia roboczego, po dostarczeniu przez klienta wszystkich wymaganych danych ( kompletny rzut, opis preferencji, uwag) oraz zakupienia projektu.
Czas realizacji może ulec wydłużeniu w zależności od stopnia skomplikowania danego pomieszczenia oraz w przypadku konieczności dosłania przez klienta dodatkowych danych dotyczących projektowanego pomieszczenia oraz w nieprzewidzianych sytuacjach życiowych ( np. awaria sprzętu, oprogramowania, choroby itp.) czy przerwy urlopowej
  • Klient otrzymuje pierwszy gotowy projekt (wg zamówionej i opłaconej specyfikacji) w formie elektronicznej w postaci pliku w formacie JPG na wskazany adres e-mail.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@f-projektow.pl lub telefonicznie pod numerem +48.533064122.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Fabryka projektów - Projekty wnętrz, dekoracje wnętrz