projekt wnętrza

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

O nas

Nasza firma zajmuje się projektowaniem wnętrz przez internet.

Dlatego nasze projekty wykonujemy dla klientów bez względu na miejsce ich zamieszkania.

Od tradycyjnego projektu zamawianego stacjonarnie w biurze różni się tylko formą kontaktu. Oszczędzasz nie tylko czas ale i pieniądze

Priorytetem naszej firmy jest tworzenie projektów wnętrz dopasowanych do klienta i zgodnych z jego potrzebami, możliwościami finansowymi i oczekiwaniami. Cechują nas jakość, oryginalność i kompleksowość.

Wykonujemy projekty pod indywidualne zamówienie dla klientów prywatnych jak i tych instytucjonalnych.

W naszych projektach stawiamy nie tylko na estetykę i wygląd pomieszczeń ale i ich wysoką funkcjonalność i ergonomię.

U nas zamówisz projekty domów mieszkań, wnętrz użytkowych oraz projekty pojedynczych pomieszczeń takich jak salon, kuchnia, sypialnia, pokój dziecięcy, salon z kuchnią, przedpokój, łazienka pralnia, szafy i garderoba.

Nasi projektanci mają jeden cel - stworzyć dla Ciebie taką przestrzeń w której będziesz czuć się wyjątkowo a przebywanie w niej będzie czysta przyjemnością.

Nie czekaj , podejmij współprace i daj nam szansę stworzyć dla Ciebie piękne i funkcjonalne wnętrze.Działamy niezależnie od miejsca zamieszkania

96022_1.jpg
Mieszkasz na zachodzie Europy, w Ameryce, a może w Polsce? Dla nas granice nie mają znaczenia. Projektujemy wnętrza przez internet online.
Realizujemy projekty zdalnie, dlatego możesz z nami współpracować niezależnie od tego gdzie aktualnie mieszkasz.  


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@f-projektow.pl lub telefonicznie pod numerem +48.574058808.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Fabryka Projektów - Projekty wnętrz, dekoracje wnętrz