Projekt garderoby - pod indywdiualne zamówienie

699,00 zł z podatkiem

Najniższa cena z 30 dni:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zaprojektuj z nami funkcjonalną garderobę lub szafę. Projektujemy całkowicie online. Dołącz do ponad 1000 zadowolonych Klientów.

Stan
Nowy produkt
Projekt standard 3D
 • TAK
 • NIE
Projekt standard 3D Plus (najczęściej wybierany)
 • TAK
 • NIE
Projekt 3D VIP
 • TAK
 • NIE
Zlecenie Express (polecamy)
 • Tak
 • Nie

Projekt garderoby - projektowanie pod indywidualne zamówienie

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz. Jeśli nie wiesz jak urządzić garderobę Nasi projektanci przygotują projekt garderoby pod Twoje oczekiwania i możliwości finansowe. Nasza aranżacja garderoby sprawi, że jej wnętrze będzie uporządkowane, funkcjonalne i piękne

Co wchodzi w koszt projektu garderoby?

Projekt 3D standard - zawiera wykonanie do 3 wariantów projektu, specyfikacje materiałową z listą zakupów i sklepów

Projekt 3D standard plus - zawiera wykonanie do 3 wariantów projektu, specyfikacje materiałową z listą zakupów i sklepów oraz rysunki wykonawcze zabudów na wymiar

Projekt 3D standard VIP - zawiera wykonanie do 3 wariantów projektu, specyfikacje materiałową z listą zakupów i sklepów,  rysunki wykonawcze oraz projekt elektryki

Projektowanie garderoby

Ceniąc czas klientów oferujemy wykonanie projektu garderoby online, którego od stacjonarnego różni jedynie sposób porozumiewania się i forma przekazania wymiarów i oczekiwań. Przesyłasz je na nasz adres e-mail. My na ich podstawie wykonujemy projekt garderoby dopasowany do Ciebie, Twoich potrzeb i zasobów finansowych. Zobacz przykłady na to jak wygląda u nas aranżacja wnętrza garderoby. Zobacz co zawiera oferta na indywidualny projekt garderoby.

Jak wygląda projektowanie garderoby ?

Chcemy stworzyć projekt który odzwierciedli Twoje marzenia dlatego nie wysyłamy Ci od razu trzech gotowych aranżacji na wygląd których nie masz wpływu. Bierzesz udział w procesie projektowania. Po wysłaniu przez Ciebie do nas oczekiwań i wymiarów my na ich podstawie wykonujemy pierwszy wariant, wysyłamy go do Ciebie. Na podstawie Twoich uwag, opinii wykonujemy drugi wariant i znów tak samo. Po trzecim wariancie do wybranego, zaakceptowanego wariantu projektu wykonujemy specyfikacje materiałową wraz z listą sklepów.

Jakwygląda projektowanie przedpokoju

Nasze projekty przedstawiają kompleksowo całe pomieszczenia. Co to oznacza ? Projekt w postaci realistycznej wizualizacji 3D, wykonywany jest do 3 wariantów wraz z listą zakupów i sklepów. Każdy wariant to pełna aranżacja wnętrza. Uzyskany projekt będzie przedstawiał:

- podłogi (pytki,panele,deski), sufit, oświetlenie

- aranżacje ścian (farby, panele 3d, fototapety,kamień cegła,beton itp.),

- wnęki, zabudowy kartonowo-gipsowe,

- meble (również te na wymiar ),

- artykuły dekoracyjne, dodatki

Co potrzebujemy do wykonania projektu garderoby?

By móc stworzyć projekt potrzebujemy:

1. Zamówienie projektu garderoby

2. Wymiary/rzut pomieszczenia/, który prosimy przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl

3. Wysłane do nas informację z oczekiwaniami dotyczącymi aranżacji na e-mail: biuro@f-projektow.pl

Jak wygląda projekt wnętrza garderoby? Zobacz nasze przykładowe realizacje

Projekt wnętrza garderoby Białystok

Projekt wnętrza garderoby Białystok

Projekt garderoby Białystok

Projekt garderoby Białystok

Aranżacja garderoby Białystok

Projekt wnętrza garderoby warszawa

Projekt wnętrza garderoby szczecin

Projekt wnętrza garderoby w przedpokoju

Projekt wnętrza garderoby na dużą iość butów Kołobrzeg

Garderoba to często pomieszczenie do urządzenia którego przykładamy najmniejszą uwagę. Garderoba jest jednak ważnym pomieszczeniem dzięki niemu niepotrzebna nam będzie pojemna szafa w innych pomieszczeniach. Wyposażenie garderoby zdecydowanie zwiększy praktyczność mieszkania czy domu. Nie trzeba wiele, żeby urządzić funkcjonalną garderobę jednak często sprawiać nam może problemy. Szczególnie jeśli mamy urządzić garderobę małą lub ze skosami na poddaszu. Garderoba ma być tak urządzona by wszystko było uporządkowane, zorganizowane. Nowoczesna garderoba to również piękne wnętrze, stylistycznie dopasowane do reszty wystroju domu czy mieszkania. Jeśli znamy zasady i wskazówki, jak ją urządzić, będzie o wiele łatwiej ją zaaranżować. Jak urządzić garderobę? Dowiesz się wszystkiego o garderobie poniżej.

 • W przypadku garderoby musimy zadbać o odpowiednie meble do przechowywania i kolory optycznie powiększające przestrzeń, a także odpowiednie oświetlenie i minimalistyczne dodatki.
 • W małej garderobie postawmy na minimalizm i sposoby na optyczne powiększenie przestrzeni.
 • Urządzając garderobę na poddaszu możemy użyć alternatyw dla szafy, która może się nie zmieścić w pomieszczeniu.

Gdzie umieścić garderobę i jak wydzielić przestrzeń garderoby?

Gdzie warto umieścić garderobę? Jeżeli nie mamy miejsca na osobne pomieszczenie, jest kilka pomysłów na praktycznie rozwiązania projektu garderoby w innym wnętrzu. Oto kilka z nich:

 • Garderoba w rogu dużej sypialni. Część sypialni może mieć przesuwne drzwi do wnętrza garderoby. Takie dekoracyjne drzwiczki w przypadku garderoby mogą być i praktyczne i ładne.
 • Na końcu korytarza. Dzięki temu korytarz będzie bardziej praktyczny, a przy tym garderoba może zastąpić szafę w holu, dzięki czemu w korytarzu zostanie więcej przestrzeni.

Jak zaprojektować garderobę? Projekt garderoby dopasowanej do potrzeb

Chcesz stworzyć własny projekt garderoby, ale nie wiesz, od czego zacząć? W przypadku garderoby projekt wcale nie musi kosztować nas wiele czasu i wysiłku. Własny projekt garderoby stworzymy w prosty sposób, podążając za wskazówkami i poradami. Pamiętaj o kilku istotnych kwestiach:

 1. Dokładnie wszystko wymierz i zaplanuj
 2. Zastanów się, co chcesz tam przechowywać.
 3. Dopasuj wysokość i głębokość szaf, szuflad
 4. Dokładnie wylicz ilość potrzebnych wieszaków, półek i szuflad.
 5. Jeśli masz możliwość wydziel strefę dla kobiety i mężczyzny dzieci.

W jaki sposób wyposażyć garderobę? co powinno się w niej znaleźć? Czy wybrać meble gotowe czy na wymiar to pytania, które z pewnością pojawiają się w Twojej głowie kiedy zaczynasz projektować swoją garderobę

Jakie jest wyposażenie garderoby?

Garderoba to miejsce służące do przechowywania odzieży. Ważne jest, by w czymś tą odzież przechować. W jakie meble wyposażyć garderobę? O czym pamiętać przy projektowaniu garderoby?

Choć wydawałoby się, że urządzenie garderoby jest zadaniem łatwym, to jest to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza kiedy chcesz w niej znaleźć miejsce na rzeczy całej rodziny. Potrzebne są w tej sytuacji konkretne, przemyślane, zorganizowanymi rozwiązaniami na przechowywanie ubrań każdego z domowników.

Jest wiele sprawdzonych systemów organizacji garderoby. A najważniejszym wyposażeniem garderoby są półki i szafki, szuflady i pojemniki. Ciekawym sposobem jest użycie organizerów: do szuflad, na biżuterię, i pudełek o różnych rozmiarach.

Nie bez znaczenia jest umiejscowienie konkretnych elementów wyposażenia. Wysoko możemy zaplanować miejsce na rzeczy z których często nie korzystasz jak pościel i koce lub układać rzeczy sezonowe np. w lato te zimowe i odwrotnie. Niżej natomiast powinny znajdować się funkcjonalnie zaplanowane pojemniki wysuwane kosze lub pojemniki dla rzeczy z których korzystasz codziennie. Jeśli mamy trochę wolnej przestrzeni Istotnym elementem każdej garderoby jest też duże lustro.

Wyposażenie garderoby ściśle zależy od tego, czy będą się w niej znajdowały rzeczy męskie czy kobiece. Dla kobiety poza standardowym wyposażeniem trzeba też znaleźć w garderobie miejsce na potrzebne drążki na sukienki i półki na buty, szkatułki czy stojaki na biżuterię. Natomiast urządzając męską część garderoby, warto wyposażyć ją w miejsce na przechowywanie krawatów, wieszaki na garniturowe spodnie i paski. Pamiętaj, że urządzenie garderoby to ważny krok, by móc się cieszyć funkcjonalnym mieszkaniem.

W przypadku mebli wielkość garderoby ma spore znaczenie. Aranżacja małej garderoby może sprawić nam trudności. Wnętrze garderoby warto pomyśleć o meblach na wymiar ponieważ one pozwolą nam w sposób najbardziej funkcjonalny wykorzystać cała przestrzeń.

Pozostałe części garderoby - kolorystyka, oświetlenie, dodatki w garderobie

Powierzchnia garderoby powinna uwzględnić jeszcze kilka elementów. W każdym projekcie garderoby znajdowało się będzie jeszcze oświetlenie, kolorystyka i odpowiednie dodatki - dzięki tym elementom stworzysz projekt garderoby prezentujący się świetnie. Czasem w garderobie trudno o dostępną przestrzeń, trzeba więc pamiętać o odpowiedniej kolorystyce - idealnie sprawdzą się takie kolory, jak biel, beż, szarość i drewno. Trzeba pamiętać projektując garderobę by wnętrze było jasne i przestronne. I nie tylko metraż małej garderoby tego wymaga - nawet spore wnętrza garderoby mogą w końcu wydać się nieco przetłoczone. Dlatego też pamiętajmy, by użyć jasnej kolorystyki - nawet nieco większą garderobę warto wzbogacić o jasne kolory. W małych przestrzeniach często jest to jedyna możliwość, by wnętrze nie było przytłoczone i optycznie mniejsze. Dodatkowo można dodać do poszczególnych elementów garderoby mocniejsze kolorystycznie akcenty

Garderoba powinna mieć też odpowiednie oświetlenie - wygodna garderoba powinna być jasna, by była też przestronna. W garderobie warto zamontować różne źródła światła, jak listwy LED czy lampy wiszące.

Dekoracje w garderobie zależą od jej metrażu - im mniejsza garderoba, tym mniej miejsca na ładne dodatki. Najczęściej zobaczymy tu rośliny, tapety czy plakaty. Warto pamiętać, by garderoba miała wystrój stylistycznie dopasowany do reszty wnętrza mieszkania czy domu

Mała garderoba - jak poradzić sobie z aranżacją garderoby małej?

Niewielka garderoba to wielkie wyzwanie do urządzenia. Przestrzeń, jaką wykorzystuje mała garderoba, jest dość niewielka - często małe garderoby to najmniejsze wnętrza domu. Dlatego też mała garderoba często spędza sen z powiek przy aranżacji. Nic więc dziwnego, że mała garderoba wymaga kreatywności, by została urządzona praktycznie. Jej aranżacja może czasem bardzo różnić się od tej, gdzie dla właścicieli dużego mieszkania garderobą będzie wielkie, przestronne wnętrze.

W przypadku małej garderoby ważna jest organizacja wnętrza garderoby, a przede wszystkim skupienie się na optycznym powiększeniu przestrzeni. Przechowywanie ubrań może być jednak trudne, jeśli mamy we wnętrzu mało miejsca - projekt małej garderoby najczęściej uwzględni więc będzie zabudowa na wymiar pod sam sufit We wnętrzu małej garderoby niezbędna będzie też odpowiednia kolorystyka. Projekt małej garderoby musi być dokładnie przemyślany i zaplanowany w najdrobniejszym szczególe by dobrze wykorzystać dostępną przestrzeń. Mała garderoba ma przecież w jak najlepszy sposób odpowiadać na nasze potrzeby. Dobry projekt garderoby to funkcjonalny, przemyślany układ funkcjonalny i wystrój wnętrza. Małą garderobę urządzisz najłatwiej w stylu nowoczesnym, który jest minimalistyczny i prosty, ale stylowy - mała garderoba potrzebuje czegoś takiego, by była i praktyczna i stylowa. Mamy nadzieję, ze nasze wskazówki pomogą Ci urządzić małą garderobę tak, jak tylko zapragniesz.

Nowoczesna garderoba na poddaszu - jak urządzić funkcjonalną garderobę ze skosami?

Urządzenie garderoby na poddaszu to jeszcze większe wyzwanie. Do wykonania projektu garderoby na poddaszu potrzeba nie lada kreatywności. Jak urządzić garderobę ze skosami? Może być trudno o pełnowymiarową szafę

Warto w garderobie na poddaszu pomyśleć o zabudowie pod skosami. Mogą to być wieszaki, szafki i regały itp. Niektóre szafki idealnie zmieszczą się pod ściankę kolankową. W przypadku urządzania garderoby na poddaszu postępujmy podobnie jak w przypadku małej garderoby - starajmy się używać jasnych kolorów, zachowywać umiar w dodatkach i jak najporządniej oświetlać całe wnętrze. Dzięki temu nawet tak ciasne z pozoru wnętrze, jak garderoba na poddaszu, może być urządzona praktycznie i pięknie.

Dalej nie masz pomysłu na garderobę, przejrzałaś przykłady projektów garderoby na naszym blogu. Potrzebna Ci pomoc i profesjonalny projekt garderoby? wykonujemy projektowanie wnętrz online - z nami stworzysz idealny projekt własnej garderoby, dostosowany do Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.