projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

PROJEKT KUCHNI - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Nowy produkt

Wykonujemy projekt kuchni pod indywidualne zamówienie w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim itd. Nasi projektanci stawiają nie tylko na dobry wygląd ale i oryginalność. Jeżeli Twoja kuchnia wymaga zmian, koniecznie zamów u nas aranżacje kuchni. To wygodny, łatwy i tani sposób na zrealizowanie marzenia o funkcjonalnej, pięknej kuchni.

12_1.jpg

Więcej szczegółów

389 Przedmioty

Czas realizacji 7-14 dni, express 4 dni

299,00 zł brutto

-150,00 zł

449,00 zł brutto

  • Tak
  • Nie

OFERTA WAŻNA

JESZCZE:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Opis

Projekt Projekt pod indywidualne zamówienie z pełną aranżacją wnętrza
Dokumentacja projektu Specyfikacja materiałowa - wykaz wszystkich elementów wyposażenia potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.
Projekt - ilość wariantów do 3
Animacja wnętrza Animacja jednego z wybranych wariantów - opcja dodatkowo płatna

Więcej informacji

Projekty kuchni


PROJEKTOWANIE KUCHNI - ARANŻACJA - DEKORACJA - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE


Projektowanie kuchni online

projekty kuchni online


Kuchnia jest jednym z najważniejszych miejsc w domu - zazwyczaj użytkujemy ją intensywnie przez kilkanaście lat, a błędy popełnione na etapie projektowym bywają kłopotliwe w codziennym życiu i trudne do naprawienia. Zaprojektowana w nieprzemyślany sposób sprawi, że będziemy zmęczeni zbyt dużymi odległościami przemierzanymi między lodówką i zlewem, zirytowani utrudnionym dostępem do drobnego sprzętu AGD, poobijani i utykający na wijące się w nieładzie kable elektryczne. W zaplanowaniu kuchni marzeń - pięknej, funkcjonalnej, odpowiadającej naszym potrzebom pomoże projekt kuchni wykonany przez naszego projektanta, dlatego ceniąc Twój czas oferujemy możliwość zamówienia projektu kuchni za pośrednictwem internetu. Od tradycyjnego projektu różni się on jedynie sposobem komunikacji. Na podstawie przesłanych na nasz adres e-mail rzutów oraz opisu Twoich oczekiwań przeprowadzamy pełen kompletny proces projektowy - powstaje aranżacja kuchni dopasowana do upodobań oraz możliwości finansowych. Wizualizacja 3d oraz finalna dokumentacja projektu wnętrza wysyłana jest pocztą elektroniczną.


Jak to wygląda ?

projekty kuchni online, jak to wygląda

Chcemy stworzyć wnętrze kuchenne, które odzwierciedli Twoje marzenia dlatego nie wysyłamy Ci od razu gotowych 3 projektów na wygląd których nie masz wpływu. Każda wizualizacja powstaje z Twoim udziałem. Poznając Twoje potrzeby i oczekiwania przygotowujemy pierwszą wizualizację wybranego przez Ciebie wnętrza, wysyłamy ją do Ciebie. Na podstawie Twojej opinii , uwag co do design kuchni tworzymy kolejną i ponownie proces się powtarza. Po zaakceptowaniu wyglądu wnętrza sporządzamy i wysyłamy do Ciebie specyfikację materiałową - wykaz wszystkich elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.


Co zawiera i przedstawia projekt kuchni

Nasze projekty kuchni przedstawiają kompleksowo całe projektowane pomieszczenie kuchenne . Projekt w postaci realistycznej wizualizacji 3D będzie przedstawiał podłogę (np. połączenie płytek w kuchni z deską podłogową w salonie - używamy prawdziwych sklepowych materiałów i podajemy je Państwu), ściany w wariantach kolorystycznych (podajemy zastosowane kolory farb np. z Dekorala, Duluxa, Beckers, Śnieżka), sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED), oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, ośw. przypodłogowe itp.), meble (projektowane na wymiar oraz np. z oferty BRW, IKEA, Forte, Szynaka), podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych, obrazy, fototapety i tapety, kwiaty w nowoczesnych donicach, półki i wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni. Udekorujemy ściany wstawiając do projektu obrazy, fototapety i tapety, półki i inne wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni. 
Projekty sporządzane są w formie wizualizacji jako zdjęcia JPG (wiele przykładów realizacji w naszej galerii - tego typu wizualizacje otrzymuje Klient poprzez załączniki e-maili). 
W cenie przygotowujemy do 3 wariantów wybranego pomieszczenia. Po wykonaniu pierwszego wariantu , który powstaje w oparciu o Państwa sugestie, potrzeby i preferencje zawarte w ankiecie wysyłamy go w celu uzyskania od Państwa opinii i uwag jego dotyczących. I tak samo po kolejnych. Co oznacza , że biorą Państwo czynny udział w powstaniu projektu a nie otrzymują 3 gotowe warianty projektu od razu , nie mając na nie wpływu. 

W cenie są zawarte projekty kompleksowe całego projektowanego pomieszczenia. Projekt w postaci realistycznej wizualizacji 3D ze specyfikacja materiałową. 
Podsumowując w standardowej cenie projektu zawarte jest kompleksowe zaprojektowanie i przygotowanie wielu wizualizacji - zdjęć projektowanego wnętrza w 3 wariantach


Do wykonania projektu kuchni potrzebujemy

1. Zamówienie projektu  (KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ JAK ZAMÓWIĆ PROJEKT KUCHNI)

2. Wymiary/rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl

3. Wyślij do nas informację ze swoimi oczekiwaniami dotyczące projektu na e-mail: biuro@f-projektow.pl


PRZYKŁADOWE PROJEKTY


Kuchnia jest sercem każdego domu. Jest istotnym pomieszczeniem w naszych mieszkaniach, to królestwo każdej Pani domu. Aranżacja kuchni powinna być dobrze przemyślana. Kuchnia nie powinna się jedynie dobrze prezentować ale i być funkcjonalną.

Na co musimy zwrócić uwagę podczas procesu jakim jest projektowanie kuchni ?

Musimy po pierwsze zdecydować na jaką kuchnię się decydujemy. Czy ma to być kuchnia zamknięta czy otwarta na salon. Określmy zakres finansowy jaki możemy przeznaczyć osobno na sprzęty i meble. Pamiętajmy również o koszcie robocizny stolarza który musimy uwzględnić w zaplanowanych wydatkach. Chyba, że zdecydujemy się na kuchnie wolnostojące od producenta. Jest to jednak wybór mniej praktyczny , takie meble mają już określony wymiar i nie zawsze wpiszą się w nasz układ pomieszczenia. Meble wykonywane na wymiar są o tyle lepsze, że zagospodarujemy bardziej ergonomicznie przestrzeń i możemy ją w pełni wykorzystać. Szafki górne mogą zostać zabudowane pod sam sufit w przypadku jeśli mamy małą kuchnie a potrzebujemy dużo miejsca do przechowywania. Oczywiście koszt wykonania kuchni na wymiar jest wyższy jednak weźmy od uwagę ze mebli kuchennych nie wymienia się co rok i jest to inwestycja na lata. Warto więc zainwestować w funkcjonalne meble

Projekt kuchni - czy jest potrzebny?

Przystępując do pracy nad aranżacją kuchni potrzebny będzie nam dobry projekt kuchni. Powinien on uwzględniać nie tylko specyfikę wnętrza ale przede wszystkim nasze potrzeby, styl życia i oczekiwania. Przed jego wykonaniem musimy podjąć decyzję o tym jaki chcemy mieć zlewozmywak czy ma być jednokomorowy czy dwukomorowy, jaką lodówkę potrzebujemy czy taką typu side by side czy zwykłą czy ma ona być w zabudowie czy wolnostojąca. Kolejną decyzją jaką musimy podjąć jest płyta grzewcza czy ma być gazowa czy indukcyjna lub elektryczna. Czy piekarnik ma być pod nią czy w wysokiej zabudowie. Możemy zwrócić się stacjonarnie do projektanta wnętrz który wykonuje profesjonalne projekty kuchni lub zamówić usługę projekt kuchni online przez internet i projektant wnętrz wykona ją zdalnie na podstawie przesłanych przez nas wymiarów , oczekiwań i preferencji. Będziemy mieli pewność że przestrzeń jest zaplanowana optymalnie a wnętrze przedstawi nam wizualizacja 3d. Jest to również oszczędność czasu i jakby nie było pieniędzy.

Kuchnia otwarta na salon

Decydując się na kuchnię otwartą na salon pamiętajmy ze powinna stylistycznie nawiązywać do salonu. Pomieszczenia powinny być ze sobą spójne. Rozgraniczać je może piękna wyspa kuchenna lub stylowy barek z hokerami ewentualnie jeśli nie mamy wystarczającej ilości miejsca po prostu stół z krzesłami. Podział tych stref można wyznaczyć poprzez podłogę jak i oświetlenie.

Wszystko jedno na jaką kuchnię się zdecydujemy ważne by spełniała swoją podstawową funkcję. Ile ludzi tyle potrzeb i gustów, odpowiednio zaprojektowana kuchnia jest miejscem wygodnym w użytkowaniu, ergonomicznie rozplanowanym i estetycznie zaaranżowanym i zdecydowanie projekt kuchni powinien to uwzględniać.


formy-platnosci


Opinia

Oceń 
2018-05-22

Kuchnia biała

Polecam skorzystac z usługi.

Oceń 
2018-05-11

Fajna oferta

Projekty spełniły moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy

Oceń 
2018-04-09

Kuchnia biała z drewnem

Bardzo ładny i udany projekt. Dziękuję za współpracę. Będę polecać.

Oceń 
2018-03-07

kuchnia nowoczesna

Otrzymałam wszystko zgodnie z ofertą i mam swoją wymarzoną kuchnie. Polecam, dobra jakość i cena ok

Oceń 
2018-01-03

Kuchnia

Polecam, projekt bardzo pomaga w finalnej realizacji. Wszystko przebiegło dobrze. Projekt bardzo mi sie podoba czas na realizacje :)

Oceń 
2017-11-28

Kuchnia

Wszystko wedlug opisu ,warto skorzystac z takiego projektu.polecam

Oceń 
2017-11-08

Kuchnia

Wszystko ok.polecam

Oceń 
2017-11-04

Kuchnia marzeń

Jestem bardzo zadowolona że skorzystałam z usługi projektowania.dzieki temu mam dużo lepsze rozwiązanie w kuchni.sama w życiu bym tego tak nie ustawiła.polecam u dziękuję projektantom

Oceń 
2017-09-18

Kuchnia nowoczesna

Długo nie moglam się zdecydować jak ma wyglądać moja wymarzona kuchnia.dzieki projektom uzyskalam efekt funkcjonalnej i pięknej kuchni na naszą kieszeń.Fajne jest to ze nie dostaje sie 3 gotowych projektow od razu i juz tylko po każdym można nanieść swoje uwagi.otrzymałam również liste materiałów i wyniary co znacznie ulatwilo proces realizacji.Polecam

Oceń 
2017-04-23

Projekty kuchni

Ok, bardzo dziękuje za piękna kuchnię i cierpliwość

Oceń 
2017-04-06

Projekt kuchni

Mega promocja, bardzo dobre wykonanie, polecam

Oceń 
2017-03-24

PROJEKT KUCHNI

bardzo dobre podejście do projektu. Terminowe i pewne wykonanie

Oceń 
2016-12-09

Kuchnia nowoczesna biała

Właśnie kończymy realizacje projektu i efekt jest powalający. Otrzymaliśmy wykaz materiałów wymiary i 3 wersje kuchni na ktore mieliśmy wpływ co ważne.Polecam.nigdy bym tak tego nie wymyslila nie majac projektu

Oceń 
2016-11-30

Kuchnia nowoczesna

Bardzo ładny i funkcjonalny projekt w so rej cenie z wymiarami i opisem sla stolarza.polecam

Oceń 
2016-09-29

Kuchnia wenge

Jestem bardzo zadowolona, cena dobra i projekt super

Oceń 
2016-08-27

Wow wow wow

Projekty mnie oczarowaly....wybralam i otrzymalam opis i wymiary.wszystko wedlug oousu polecam

Oceń 
2016-08-16

Kuchnia biała

Jestem bardzo zadowolona , mogłam zobaczyć jak to będzie zanim podjęłam ostateczną decyzję. Te 3 warianty to super sprawa. Cena ok. Obsługa super. Polecam

Oceń 
2016-08-08

Kuchnia nowoczesna

Pięknie obmyślana , dobrze rozplanowana kuchnia.Wszystko jak w opisie. Polecam

Oceń 
2016-08-03

Projekt kuchni

Bardzo dobry projekt oparty na moich wytycznych i potrzebach. Jestem zadowolona

Oceń 
2016-07-31

kuchnia

jestem zadwolona z zzakupu

Oceń 
2016-07-31

kuchnia

Jestem bardzo zadowolona z efektu. Warto skorzystać, polecam!!!

Oceń 
2016-07-31

Projekt

Projekt i montaż na 5

Oceń 
2016-07-31

Projekt

Super projekt za przystępną cenę.Polecam

Oceń 
2016-07-31

Projekt ok!

Bardzo dobry projekt spełniający oczekiwania, miła obsługa, dogodna cena. Polecam

Oceń 
2016-07-31

Aranżacja kuchni

Bardzo dobry projekt, funkcjonalnie i ładnie. Polecam

Oceń 
2016-07-31

Projekt kuchni

Realizacja super, zgodnie z opisem. Dobra cena i przemiły kontakt. Polecam

Napisz recenzję!

Napisz opinię

PROJEKT KUCHNI - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

PROJEKT KUCHNI - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Wykonujemy projekt kuchni pod indywidualne zamówienie w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim itd. Nasi projektanci stawiają nie tylko na dobry wygląd ale i oryginalność. Jeżeli Twoja kuchnia wymaga zmian, koniecznie zamów u nas aranżacje kuchni. To wygodny, łatwy i tani sposób na zrealizowanie marzenia o funkcjonalnej, pięknej kuchni.

12_1.jpg