projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Fototapeta do salonu

Fototapety - sposób na nowoczesny salon

Dziś już farba czy tapeta nie jest wyznacznikiem dekoracji ścian w mieszkaniu. W projektach salonu w stylu nowoczesnym co raz częściej spotykamy fototapety, druki, fototapety 3d. Jest to ciekawy sposób podkreślenia aranżacji i dodanie wnętrzu charakteru. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii materiałów dekoracyjnych możemy twórczo zagospodarowanie ściany w naszym mieszkaniu, nie tylko w salonie ale również łazience, pokoju dziecięcym czy kuchni . Użyjmy wyobraźni, zgodnie z naszym gustem stwórzmy niebanalny wystrój. Fototapety dziś mają szeroką gamę wzorów, motywów i fotografii. Projektując salon nie będziemy mieli ograniczonego wyboru a i możemy zamówić projekt takiej fototapety według własnego pomysłu i upodobania. Mamy do wyboru tez wielowymiarowe fototapety 3D , które dodatkowo optycznie powiększą nasze pomieszczenie.

Rodzaje fototapet

Mamy do wyboru fototapety lateksowe, papierowe, winylowe, fizelinowe, samoprzylepne z połyskiem i matowe, fototapety-płótna, transparentne.

Innym sposobem na dekoracje ściany jest druk wykonany za pomocą nowoczesnych technologii poligraficznych. Jest on nie tylko uniwersalny i funkcjonalny, ale i ekologiczny. Rozwiązanie to jest przystępne cenowo, charakteryzuje się wysoka jakością, jest szeroko dostępny. Wszystkie oferowane materiały są proste w montażu, dobrej jakości nie musimy się więc martwić , że stracą swój urok na ścianie. Są funkcjonalne i atrakcyjnie odmieniają wnętrze naszego domu. Poniżej zdjęcia przedstawiające projekt salonu z fototapetą

nowoczesny salon, fototapeta, szkło na ścianie, biały, szary, czarny

Nowoczesny salon, fototapeta, turkus, biały, szary

Salon, fototapeta, narożnik czarny, kominek

Salon, fototapeta, stolik kawowy betonowy, płytki imitujące beton