projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Salon z kuchnią

Salon z kuchnią a może salon z aneksem kuchennym: Jak urządzić nowoczesne wnętrze - projekt

W niewielkim mieszkaniu w bloku i w mieszkaniu o większym metrażu ciekawym pomysłem aranżacyjnym będzie nowoczesny aneks kuchenny z salonem. Takie połączenie daje nam wrażenie przestronności i większej przestrzeni.

W projekcie salonu z kuchnią można zastosować wiele rozwiązań na oddzielenie wizualnie od siebie tych dwóch sfer. Jednym z nich jest choćby zastosowanie wyspy kuchennej z podwyższoną ścianką. Wyburzając ścianę między kuchnią a pokojem dziennym uzyskamy salon z aneksem kuchennym. Opcja ta jest bardzo dobrym wyborem kiedy mamy ciasną, często też ciemną niewielka kuchnię. Znów efektem jest wrażenie większej przestronności. Przy takim układzie zastosujmy spójną kolorystykę możemy też umieścić taką samą podłogę.

Przy wyborze mebli kuchennych weźmy pod uwagę to jakie będą te pokojowe. Pozytywnie na wnętrze wpłynie jednolita zabudowa. Przy takim rozwiązaniu postawmy również na funkcjonalność mebli kuchennych. Do nas należy też wybór czy chcemy by salon z aneksem kuchennym był zupełnie otwarty czy jednak chcemy wyznaczyć granicę pomiędzy tymi strefami poprzez stół wyspę lub na przykład sofę. Istotna kwestią w takim wnętrzu będzie również oświetlenie. I tu mamy szerokie pole wyboru.

Rozpoczynając prace nad aranżacją wnętrza kuchni z salonem warto dobrze przemyśleć układ funkcjonalny pomieszczenia. Pomieszczenie ma być nie tylko piękne ale i praktyczne, wygodne w użytkowaniu oraz dopasowane do stylu naszego życia. Jeśli choćby przyjmujemy dużo gości przyda się zaplanować odpowiednią ilość miejsca na stół z krzesłami i jeśli ogranicza nas miejsce zrezygnować w tym wypadku na jego rzecz z wyspy czy barku. Możliwości jest wiele wszystko zależy tak a prawdę od tego czego oczekujemy, jakie mamy możliwości finansowe i co nam się podoba.

Zaszalej z nami i URZĄDZAJ MIESZKANIE Taniej! Zobacz projekty salonu z kuchnią poniżej

Projekt salonu z kuchnią, styl nowoczesny, drzewo na książki w salonie

salon z kuchnią, nowoczesne wnętrze kuchni z salonem, biały, beż, czarny

Nowoczensy salon z kuchnią w klorze biały, beż, czarny, sufit podwieszany w salonie, dekoracje w salonie