projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Projekt pokoju dla dziewczynki

Projekt pokoju dla dziewczynki: styl glamour, pokój dla dziecka na poddaszu

Wystrój pokoju dla dziecka to zawsze nie lada wyzwanie. Pod uwagę musimy wziąć wiele rzeczy między innymi wiek dziecka, jego zainteresowania, określić czy pokój ma być na dany okres czy ma rosnąć wraz z dzieckiem. Zaczynamy od określenia budżetu i stylu w jakim chcemy wykonać aranżacje pokoju dziecięcego. Naszym celem jest by dziecko czuło się w swoim pokoju dobrze dlatego nie pomijajmy go w decyzjach dotyczących wystroju, w przygotowaniach do remontu i zakupów.

Różne pokoje, różne style

Inaczej podejdziemy do projektu małego pokoiku a inaczej do tego o większym metrażu. Metraż pomieszczenia ma tez ogromne znaczenie podczas wyboru stylu w jakim chcemy by pokój był wykonany. Ma też wpływ na kolorystykę wnętrza i dobór materiałów.

W mniejszych pokojach warto sięgać po jasne, proste barwy i rozwiązania by nie przytłaczać pomieszczenia i optycznie go nie pomniejszać. Te większe pokoje znacznie lepiej nadają się do stylizacji np. glamour. Również umiejscowienie pokoju jest istotne to znaczy czy nie jest to projekt pokoju dziecka na poddaszu lub nie jest to pokój mało doświetlony.

Styl glamour w pokoju dziewczynki

Częstym wyborem w ostatnich czasach jest wybór stylizacji glamour w pokojach dla dziewczynek . Styl glamour jest kojarzony z przepychem i blaskiem lub po prostu elegancją i szykiem. Poza klasycznymi barwami styl ten wyznaczają turkusy, fiolety, rubinowe czerwienie i szmaragdowe zielenie. Trzeba być ostrożnym by nie uzyskać wrażenia kiczu.

W pokoju dziecka nie musi być on wyznaczony świecidełkami i błyszczącymi dodatkami a meblami w stylu glamour i kolorystyką samo to da już naszej młodej damie poczuć się jak księżniczka. Pamiętajmy , ze w pokoju dziecko ma wypoczywać i koncentrować się na przykład podczas odrabiania lekcji i nauki. Jeśli pokój będzie zbyt jaskrawy, błyszczący będzie to utrudnione.

Poniżej umieszczone zdjęcia przedstawiają projekt pokoju dla dziewczynki w stylu glamour. Jest to aranżacja delikatna i smaczna.

Projekt pokoju dla dziewczynki, styl glamour, konsola glamour, regał glamour

Projekt pokoju dla dziewczynki w stylu glamou, szafa glamour, biały, szary, turkusowy

projekt pokoju dla dziecka na poddaszu, styl glamour, tapeta z jeleniami, biała, szara, turkusowa

pokój dla dziewczynki glamour, projekt pokoju dziecka w kolrze biały, turkus