projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Projekt pokoju dziecka dla dziewczynki

Projekt pokoju dziecka dla dziewczynki, styl skandynawski, w kolorach biały, drewno, szary, miętowy

Pokój dla dziecka powinien być urządzony nie tylko ze smakiem ale i funkcjonalnie z zachowaniem przestrzeni do zabawy. Kolorystyka nie powinna przytłaczać wnętrza, powodować pobudzenia u dzieci. Pokój dziecka powinien być dostosowany do wieku mieszkańca i co najważniejsze w przypadku młodszych dzieci być bezpieczny.

Kolory i style w pokoju dziewczynki

Popularnym stylem wybieranym do pokoi dziecięcych stał się styl skandynawski. Zakłada funkcjonalność, prostotę i minimalizm. Jeśli chodzi o kolorystykę wnętrza to w dzisiejszych czasach różowy nie jest już wyznacznikiem koloru pasującego do dziewczynki. Paleta barw jest bogata i daje nam wiele możliwości na stworzenie idealnego pokoju dziewczynki. Przykładem ciekawego połączenia kolorystycznego w pokoju dziewczynki jest biały , drewno , szary i miętowy. Takie rozwiązanie pokazane jest na zdjęciach umieszczonych poniżej. Pokój jest ciepły i przytulny. Znalazło sie w nim miejsce na zabawę , ciekawie zaprojektowane łóżko dla młodej damy oraz biurko skandynawskie i szafa pomalowana farba kredową. Na ścianie umieszczona została delikatna tapeta kolorystycznie pasująca do wnętrza. Projekt pokoju dziecka dla dziewczynki wykonany jest w stylu skandynawskim.

Projekt pokoju dziecka dla dziewczynki, pokój dla dziecka w kolorach biały, miętowy, szary, łóżko domek

Projekt pokoju dziecka dla dziewczynki w stylu skandynawskim, pokój dziecka w kolorach biały, szary, drewno

Projekt pokoju dziecka dla dziewczynki w kolorze drewno, biały, szary, biurko skandyawskie, łóżko domek

Projekt pokoju dziecka, pokój dla dziewczynki, szafa w pokoju dziecka pomalowana farba kredową, pokój w stylu skandynawskim