projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Salon w stylu nowoczesnym

Salon w stylu nowoczesnym - szary, biały i czerwony

Salon w stylu nowoczesnym dla kogo i czy w każdym pomieszczeniu?

Styl nowoczesny przez jednych jest kochany przez drugich znienawidzony. Przez tych drugich nie do przyjęcia ze względu na swoje zimne oblicze, brakuje mu ciepła i przytulności.

Styl nowoczesny to prostopadłe, równoległe proste linie, porządek i harmonia. Lubuje się w kolorach białym , czarnym , szarym oraz beżu i brązu. A charakteru dodają mu mocniejsze akcenty kolorystyczne pod postacią czerwieni, żółtego, pomarańczy czy niebieskiego. Salon zaaranżowany w stylu nowoczesnym  to przestronność, funkcjonalność i wygoda. Projekty salonu w stylu nowoczesnym to wygodna kanapa i duży stół z wygodnymi krzesłami to dodatki w postaci fototapet, betonu , szkła. W takim salonie nie może zabraknąć odpowiedniego oświetlenia. Nowoczesny salon sprawdzi się u osób ceniących sobie przestronne, dość sterylne i surowe wnętrza. Odpowiednio zaaranżowany sprawdzi się w pomieszczeniach o większym jak i mniejszym metrażu.

Zapoznaj się z propozycja na salon w stylu nowoczesnym w kolorach białym i szarym z nadającym mu pazura kolorem czerwonym

Salon w stylu nowoczesnym, projekt salonu w kolorze białym, szarym nowoczesny

Nowoczesny salon w kolorze szary, salon biały z dodatkami czerwonymi

Projekty salonu w stylu nowoczesnym, tapeta w salonie kwadraty