projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Promocje

Dostawcy

Kuchnia

Kuchnia , jak ją wygodnie urządzić i w jaki stylu?

 - 

Kuchnia , jak ją wygodnie urządzić i w jaki stylu?Jakie elementy składają się na wygodną kuchnie?


Aby gotowanie sprawiało przyjemność niezmiernie istotna jest wygodna kuchnia. Istotny jest w niej tak zwany trójkąt roboczy ale i ilość blatu kuchennego. Kuchnia może być jednorzędowa, w kształcie litery U lub L w zależności od preferencji.


wygodna kuchnia, projekt kuchni, białej, szarej


Jaki wybrać kolor do kuchni?


Malując ściany możemy w tani i szybki sposób odmienić naszą kuchnie. Bazą powinny być meble a kolor ścian powinien z nimi współgrać. Jeśli decydujemy się na jasne meble to ciemne kolor na ścianie sprawią , ze będą olśniewały, powstanie kontrast który stworzy wnętrze eleganckim. Jasne kolory ocieplą kuchnie, nadadzą blaski i połysku. Musimy zastanowić się na czym nam zależy, jakiego efektu oczekujemy.


Białe kuchnie to klasyka klasyki. Kuchnie mogą być różne, od białych , jasno szare, beżowe, czarne . Właściciele małych kuchni powinni postawić na jasne barwy. Jeśli dysponujemy dużą przestrzenią , dobrze doświetloną możemy nawet pozwolić sobie na czarną kuchnię połączoną na przykład z drewnem.


Kolory do kuchni, drewno, szary, projekt kuchni


Pomysł na małą kuchnie


Małą kuchnie trzeba właściwie przemyśleć. Dostępne są wielofunkcyjne meble z ciekawymi rozwiązaniami, stworzonymi by wygospodarować jak najwięcej miejsca do przechowywania w małej kuchni. Jeśli nie mamy miejsca na stół warto pomyśleć o rozwiązaniu składanego blatu na ścianę. Wykorzystajmy miejsce zabudowując szafki górne do sufitu. W wyższych szafkach możemy przecież ułożyć sprzęty czy naczynia których nie używamy na co dzień. W małej kuchni należy wygospodarować jak najwięcej miejsca roboczego an blacie kuchennym.


Pomysł na małą kuchnię, biała, szara, kuchnia


Szuflady - element niezbędny w każdej kuchni


Niewątpliwie szuflady w kuchni są potrzebne , są też niezwykle praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Na rynku mamy obecnie szuflady dostępne w różnych rozmiarach najwęższe mają 15 cm, są już z takich materiałówi) , ze stały się niezwykle wytrzymałe na ciężar. Są wygodne bo łatwiej jest nam otworzyć szufladę i wyjąc coś z jej końca niż przesuwać wszystko z szafki by dostać się do tego co postawiliśmy z tyłu. W szufladach wygodnie przechowuje sie talerze, sztućce, garnki. Fajnym rozwiązaniem jest cargo i tu tez jego wysokość zależy od naszych preferencji , przechowywanie w nim przypraw, słoików itp. znacznie ułatwia nam codzienność w kuchni.


szuflady - element niezbędny w każdej kuchni, kuchnia z drewnem, kuchnia nowoczesnaW jakim stylu urządzić kuchnię?


Kuchnia nie powinna odbiegać od aranżacji wnętrza mieszkania. Styl w jakim urządzimy swoją kuchnie zależy tyko od naszego gustu i stylu życia.


W jakim stylu urządzić kuchnię, biała kuchnia, czarne blaty


Kuchnia rustykalna


Wygoda, swojska, przytulna atmosfera. Koloru w odcieniu kremu , dodatki w kratę,


Kuchnia nowoczesna


Kuchnię nowoczesną wyznaczają: oszczędność w dekoracji oraz proste formy mebli. Ważne jest miejsce, elegancja , często stawiamy na wyspy kuchenne z hokerami. Nasze kuchnie się zmieniły ,stawiamy na otwartość, coraz częściej wybieramy kuchnie połączone z jadalnią lub otwarte na salon.


Kuchnia nowoczesna, biała, szara, płytki imitujące beton


Kuchnia skandynawska


Biele, szarości i drewno, wygoda, prostota - tak można zdefiniować kuchnie w stylu skandynawskim co raz bardziej popularnym w naszym kraju.


Kuchnia skandynawska, biały, drewno, szafki białe, blaty drewniane