Promocja Projekt kuchnia, salon, hol, przedpokoj

Projekt salonu z kuchnią i hol - projektowanie pod indywidualne zamówienie

Oszczędzasz 150,00 zł 2 449,00 zł z podatkiem
2 599,00 zł

Najniższa cena z 30 dni:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Pod indywidualne zamówienie wykonujemy projekt salonu z kuchnią i holem w każdym stylu. Nasze projekty powstają w oparciu o Twoje potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe.

Stan
Nowy produkt
Projekt standard 3D
 • TAK
 • NIE
Projekt standard 3D Plus (najczęściej wybierany)
 • TAK
 • NIE
Projekt 3D VIP
 • TAK
 • NIE
Zlecenie Express (polecamy)
 • Tak
 • Nie

Aranżacje wnętrz

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Co zawiera i przedstawia projekt salonu z kuchnią i holem?

Projekt 3D standard - w cenie pakietu wykonujemy do 3 wariantów projektu z pełną aranżacją wnętrza (projekt będzie przedstawiał podłogę , ściany – kolory, elementy dekoracyjne ścian, sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED), oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, oświetlenie przypodłogowe itp.), meble (projektowane na wymiar oraz od producenta), podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych oraz dodatki: obrazy, fototapety, tapety itd), specyfikacje materiałową z listą zakupów i sklepów

Projekt 3D standard plus - w cenie pakietu wykonujemy  do 3 wariantów projektu z pełną aranżacją wnętrza (projekt będzie przedstawiał podłogę , ściany – kolory, elementy dekoracyjne ścian, sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED), oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, oświetlenie przypodłogowe itp.), meble (projektowane na wymiar oraz od producenta), podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych oraz dodatki: obrazy, fototapety, tapety itd), specyfikacje materiałową z listą zakupów i sklepów, rysunki wykonawcze w skład których wchodzi projekt mebli na wymiar, zwymiarowany sufit podwieszany, plan układu funkcjonalnego. Pakiet nie zawiera projektu elektryki

Projekt 3D VIP - w cenie pakietu wykonujemy to co zawiera pakiet 3D standard plus czyli do 3 wariantów projektu z pełną aranżacją wnętrza (projekt będzie przedstawiał podłogę , ściany – kolory, elementy dekoracyjne ścian, sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED), oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, oświetlenie przypodłogowe itp.), meble (projektowane na wymiar oraz od producenta), podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych oraz dodatki: obrazy, fototapety, tapety itd), specyfikacje materiałową z listą zakupów i sklepów, rysunki wykonawcze a w nich projekt mebli na wymiar, wymiary sufity podwieszanego, rozplanowanie układu funkcjonalnego oraz projekt elektryki i hydrauliki

Projektowanie salonu z kuchnią i holem

Projekt salonu z kuchnią i przedpokojem powstaje za pośrednictwem internetu i dotyczy połączonych tych pomieszczeń. Od stacjonarnego projektu wnętrza różni się on jedynie sposobem komunikacji. Na podstawie przesłanych na nasz adres e-mail: rzutów, oraz opisu Twoich oczekiwań odbywa się pełen, kompletny proces projektowy - powstaje aranżacja wnętrza dopasowana do oczekiwań oraz możliwości finansowych.

Jak przebiega projektowanie wnętrz salonu z kuchnią i holem?

Chcemy spełnić Twoje marzenie o pięknej i funkcjonalnej aranżacji salonu z kuchnią i przedpokojem dlatego każdy projekt powstaje z Twoim udziałem. Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami powstaje pierwszy wariant projektu - pierwsza wizualizacja. Przekazujemy go do Ciebie na podany e-mail w celu zasięgnięcia Twojej opinii, Nanosisz Twoje uwagi. A my na ich podstawie tworzymy drugi wariant i tak po raz kolejny. W cenie masz 3 warianty projektu. Po akceptacji projektu przygotowujemy dla Ciebie specyfikacje z listą sklepów gdzie możesz kupić produkty użyte w projekcie.

Jak wygląda projektowanie

Nasze projekty salonu z kuchnią i przedpokojem  przedstawiają kompleksowo całe projektowane pomieszczenia. Projekt w postaci fotorealistycznej wizualizacji będzie przedstawiał wszystkie elementy wnętrza takie jak : podłogi, ściany, sufit, meble od producentów lub na wymiar , oświetlenie, wnęki, materiały dekoracyjne jak fototapety, tapety, elementy dekoracyjne ścian jak kamień, cegła ,beton, zastosowane farby. Nie projektujemy schodów. W cenie przygotowujemy do 3 wariantów projektu salonu z kuchnią i przedpokojem czyli i kuchni i salonu i przedpokoju. Po wykonaniu pierwszego wariantu , który powstaje według potrzeb i preferencji przekazanych przez Państwa wysyłamy go w celu uzyskania opinii i uwag. Nie otrzymują Państwo 3 gotowych wariantów projektu od razu. Biorą Państwo udział w powstaniu projektu i mają na niego wpływ.
W cenie otrzymujesz do 3 wariantów projektu - wizualizacji 3d i na koniec specyfikację użytych w nim materiałów wraz z listą przykładowych sklepów gdzie je zakupisz..

Co potrzebujemy do wykonania projektu salonu z kuchnią i holem?

Do wykonania projektu potrzebujemy:

1. Zamówienie projektu  (KLIKNIJ ZOBACZ JAK ZAMÓWIĆ

2. Wymiary/rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl

3. Wyślij do nas informację ze swoimi oczekiwaniami dotyczące projektu na e-mail: biuro@f-projektow.pl

Jak wygląda projekt wnętrza salonu z kuchnią i holem? Zobacz nasze realizacje

Projekt salonu, kuchni, holu Świnoujście

Projekt salonu, kuchni, holu Świnoujście, wizualizacja przedstawia zabudowę ściany RTV w salonie i stół w jadalni

Projekt salonu z aneksem kuchennym, hol Świnoujście na wizualizacji widzimy strefę wypoczynkową w salonie oraz aranżację ściany w jadalni za stołem, sofa narożna jest w kolorze bezowym, stoliki kawowe złote, złote obręcze nad stołem, lama stojąca złota ze szklanymi kulkami oraz żyrandol w kolorze złotym

Projekt salonu z aneksem kuchennym, hol Świnoujście na wizualizacji widzimy strefę wypoczynkową w salonie oraz aranżację ściany w jadalni za stołem, sofa narożna jest w kolorze bezowym, stoliki kawowe złote, złote obręcze nad stołem, lama stojąca złota ze szklanymi kulkami oraz żyrandol w kolorze złotym

Projekt salonu z aneksem kuchennym, hol Świnoujście

Projekt salonu z aneksem kuchennym, hol Świnoujście na wizualizacji widzimy aranżację ściany telewizyjnej, gdzie znajduje się mnóstwo szafek i szuflad do przechowywania

Hol w miejscowości Świnoujście

Hol w miejscowości Świnoujście

Zabudowa w holu w miejscowości Świnoujście

Zabudowa w holu w miejscowości Świnoujście

Kuchnia w miejscowości Bochnia

Kuchnia w miejscowości Bochnia

Salon w miejscowości Bochnia

Salon w miejscowości Bochnia

Hol w miejscowości Bochnia

Hol w miejscowości Bochnia

Projekt salonu Skidziń

Projekt salonu Skidziń

Projekt jadalni Skidziń

Projekt jadalni Skidziń


Jak urządzić salon z kuchnią i hol - przedpokój?

Połączenie salonu z kuchnią i holem to rozwiązanie co raz popularniejsze w naszych domach i mieszkaniach. Zależy nam na przestronności i otwartej przestrzeni a salon z kuchnią i holem nam to niewątpliwie umożliwia. Zastanawiasz się jak urządzić salon z kuchnia i holem? Jakie zastosować kolory?, jakie materiały?, dodatki i dekoracje? by wnętrze było funkcjonalnie urządzone i miało nowoczesny charakter? W jakim stylu urządzić salon z kuchnią i holem? Czeka Cie podjecie wielu kluczowych decyzji. Projektowanie salonu z kuchnią i holem musi być odpowiednio zaplanowane i dobrze przemyślane w najdrobniejszym szczególe.


Projektowanie salonu z kuchnią i holem

Salon z kuchnią i holem to wnętrze reprezentacyjne i kluczowe. Tutaj spędzamy najwięcej czasu wspólnie. Kuchnia jest sercem domu, w salonie odpoczywamy i przyjmujemy gości a hol, przedpokój wita ich i informuje o tym czego można spodziewać się wchodząc dalej po aranżacji mieszkania. Projektowanie salonu z kuchnią i holem musi oparte na potrzebach i oczekiwaniach domowników. Bardzo ważne jest funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni zarówno w kuchni, salonie jak i holu , przedpokoju. Od tego będzie zależało czy będzie nam się dobrze mieszkać, swobodnie poruszać. Możemy zdecydować się na optyczne połączenie salonu z kuchnią i holem jak również optycznie wydzielić te strefy.


Aranżacja salonu z kuchnią i holu

Aranżacja salonu z kuchnią i holem musi być spójna stylistycznie, nawiązywać do reszty wystroju mieszkania. Na wystrój salonu z kuchnia i holem wpływają nie tylko meble i kolorystyka wnętrza ale również dodatki i dekoracje , które nadają wnętrzu domowej atmosfery, ciepła, przytulności lub też nowoczesnego charakteru. Nie musi być ich dużo ale muszą być dobrze dobrane. Mogą to być zarówno dywan, poduszki dekoracyjne, oświetlenie, nowoczesne plakaty, ramki na zdjęcia na ścianach, dekoracyjne donice. Wnętrz podkreślimy również poprzez zastosowanie materiału wykończeniowego w postaci na przykład cegły, betonu, dopasowanej tapety, fototapety czy drewna.


Projekt wnętrza salonu z kuchnią i holem

Projekt salonu z kuchnia i holem musi być dobrze przemyślany, przestrzeń funkcjonalnie zagospodarowana a wystrój dobrany do samego wnętrza jak i gustu domowników. Jeśli nie wiesz jak urządzić salon z kuchnią i hol warto jest zwrócić się o pomoc do projektanta wnętrz. Po pierwsze będziemy pewni , że przestrzeń jest odpowiednio, ergonomicznie zaprojektowana jak również aranżacja wnętrza salonu z kuchnią i holem jest spójna stylistycznie. Poza tym oszczędzamy wbrew pozorom pieniądze i czas. Nie narażamy się na kosztowne poprawki i brak efektu jaki zamierzaliśmy osiągnąć. Dzięki projektowi widzimy jak będzie w ostateczności wyglądało wnętrze , uczestniczymy w jego aranżacji. Na koniec otrzymujemy listę zakupów i sklepów w jakich zakupimy użyte w projekcie materiały i wyposażenie.

 

Opinie

2023-11-08

Oceń

Wnętrza nowoczesne

Polecam, projekty piękne, wszystko zgodnie z ofertą. Dziękujemy za przemiłą współpracę

  2023-10-10

  Oceń

  Znakomity projekt dopasowany do preferencji

  Współpraca z Wami to czysta przyjemność. Dziękuje za otwartość na moje sugestie i poczucie ze czułam się komfortowo na każdym etapie projektu.

   2021-08-10

   Oceń

   Projekt na 6 z plusem

   Projekt w 100 procentach trafiony w nasze gusta.Polecam wszystkim taki projekt bardzo pomaga w podjęciu decyzji o tym jak urządzić wnętrza a dzięki specyfikacji nie spędzaliśmy dlugich godzin w sklepach a mielismy wszystko jak na tacy

    2021-07-26

    Oceń

    Bardzo udana współpraca

    Projekt w 100% spełnił nasze oczekiwania.Dziękujemy za udaną współpracę

     2021-06-22

     Oceń

     pozytywnie zaskoczona

     Jestem mile zaskoczona efektem współpracy.Mój salon kuchnia i hol wydawały się koszmarne do zagospodarowania a tu taka niespodzianka.Sama wnigdy bym na takie rozwiązanie nie wpadła.Dziekuje za pięknie i praktycznie zaprojektowane wnętrza

     • 0 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
     Pokaż wszystkie komentarze (10)