Promocja Salon z kuchnią i holem

PROJEKT SALONU Z KUCHNIĄ I HOLEM - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Oszczędzasz 100,00 zł 1 099,00 zł z podatkiem
1 199,00 zł

Pod indywidualne zamówienie wykonujemy projekt salonu z kuchnią i holem w każdym stylu. Nasze projekty powstają w oparciu o Twoje potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe.

Stan
Nowy produkt
Zlecenie Express
  • Tak
  • Nie
PROJEKT 3D - Czas realizacji 14 dni, express 4 dni (robocze) (162 przedmiotów)

Aranżacje wnętrz

OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon z kuchnią i hol

Projekt salonu z kuchnią i przedpokojem powstaje za pośrednictwem internetu. Od stacjonarnego projektu wnętrza różni się on jedynie sposobem komunikacji. Na podstawie przesłanych na nasz adres e-mail: rzutów, oraz opisu Twoich oczekiwań odbywa się pełen, kompletny proces projektowy - powstaje aranżacja wnętrza dopasowana do oczekiwań oraz możliwości finansowych.

Jak wygląda projektowanie ?

Chcemy spełnić Twoje marzenie o pięknej i funkcjonalnej aranżacji salonu z kuchnią i przedpokojem dlatego każdy projekt powstaje z Twoim udziałem. Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami powstaje pierwszy wariant projektu - pierwsza wizualizacja. Przekazujemy go do Ciebie na podany e-mail w celu zasięgnięcia Twojej opinii, Nanosisz Twoje uwagi. A my na ich podstawie tworzymy drugi wariant i tak po raz kolejny. W cenie masz 3 warianty projektu. Po akceptacji projektu przygotowujemy dla Ciebie specyfikacje z listą sklepów gdzie możesz kupić produkty użyte w projekcie.

Jak wygląda projektowanie

Co zawiera i przedstawia projekt salonu z kuchnią i przedpokojem

Nasze projekty salonu z kuchnią i przedpokojem  przedstawiają kompleksowo całe projektowane pomieszczenia. Projekt w postaci fotorealistycznej wizualizacji będzie przedstawiał wszystkie elementy wnętrza takie jak : podłogi, ściany, sufit, meble od producentów lub na wymiar , oświetlenie, wnęki, materiały dekoracyjne jak fototapety, tapety, elementy dekoracyjne ścian jak kamień, cegła ,beton, zastosowane farby. Nie projektujemy schodów. W cenie przygotowujemy do 3 wariantów projektu salonu z kuchnią i przedpokojem czyli i kuchni i salonu i przedpokoju. Po wykonaniu pierwszego wariantu , który powstaje według potrzeb i preferencji przekazanych przez Państwa wysyłamy go w celu uzyskania opinii i uwag. Nie otrzymują Państwo 3 gotowych wariantów projektu od razu. Biorą Państwo udział w powstaniu projektu i mają na niego wpływ.

W cenie otrzymujesz do 3 wariantów projektu - wizualizacji 3d i na koniec specyfikację użytych w nim materiałów wraz z listą przykładowych sklepów gdzie je zakupisz.. 

Do wykonania projektu salonu z kuchnią i przedpokojem potrzebujemy

1. Zamówienie projektu  (KLIKNIJ ZOBACZ JAK ZAMÓWIĆ

2. Wymiary/rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl

3. Wyślij do nas informację ze swoimi oczekiwaniami dotyczące projektu na e-mail: biuro@f-projektow.pl

PRZYKŁADOWE PROJEKTY - ZDJĘCIA

Salony i kuchnie, hol

Opinie

2019-07-07

Oceń

Salon z kuchnia połączone z holem

Piękny nasz projekt, bardzo nam się podoba. Polecam

    2019-03-12

    Oceń

    Salon z kuchnią i hol

    Piękny projekt, polecam