projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Łazienkę urządzamy na lata, dlatego należy dokładnie przeanalizować swoje upodobania i potrzeby, zanim podejmiemy decyzję o wyborze urządzeń, armatury i akcesoriów. Bez wątpienia baterie z linii VerdeLine sprawdzą się, jeżeli oczekujemy, że wybrane produkty będą ładne, trwałe, funkcjonalne, zawsze „na czasie”, a przy tym będą chroniły środowisko naturalne i obniżały domowe wydatki przez mniejsze zużycie wody.
Łazienki na poddaszu utrzymane w chłodnej, monochromatycznej kolorystyce świetnie współgrają z płytkami imitującymi beton. Nie obawiajmy się jego chłodu, w razie czego możemy dodać ciepła dodając do wnętrza dodatki z drewna.
Biały i szary kolor w sypialni wygląda bardzo elegancko i czysto. Pasuje zarówno do sypialni w stylu nowoczesnym, jak i stylowych. Szare sypialnie będą przytulne i efektowne jeśli dobrze połączymy kolor ścian
Projekt salonu z kuchnią i jadalnią wystrój nowoczesny w kolorach biel, szary ... Mieszkanie w uroczo urządzone w minimalistycznym stylu w jasnoszaro-białej kolorystyce.
Aranżacja łazienki jest elegancka, a zestawienie gresu imitującego beton i drewna w zabudowie wprowadziło do wnętrza stylowe dodatki
Nowoczesna, prosta i zimna - to pierwsze skojarzenie, które nasuwa się na myśl o białej kuchni. Jeśli jednak dodamy trochę koloru szarego otrzymamy wyjątkowe połączenie.
Szary i biały kolor cieszy się niesłabnącą popularnością. Zobaczcie jak go wprowadzić do własnej kuchni.
Biało - czerwona kuchnia to doskonały pomysł dla osób z ognistym temperamentem. Projekt kuchni z czerwonymi ścianami, meblami kuchennymi, podłogą lub choćby dodatkami dodaje apetytu domownikom i ożywia wnętrze, ale intensywna barwa nie powinna przytłaczać.