Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

5 powodów dla których, warto jest skorzystać z pomocy projektanta wnętrz

Publikacja 2022-06-10 13:33:48
Kategorie Wnętrza mieszkania i domu

Kiedy słyszysz projektant wnętrz to myślisz zapewne, przecież mnie na to nie stać, nie mam czasu na spotkania, wysłuchiwanie porad i mądrości, na co zwykłemu szaremu Kowalskiemu potrzebny projektant wnętrz to dla artystów! Mam racje?

A gdybyś tak zadał sobie pytanie, czy stać mnie na kosztowne poprawki albo źle podjęte decyzje ? na niepraktyczne zakupy pod wpływem emocji. Czy stać mnie na rozczarowanie i brak zadowolenia z efektu końcowego? I wreszcie czy dysponuje wystarczająca ilości wolnego czasu na przeglądanie inspiracji, poszukiwanie porad, bieganie po sklepach w poszukiwaniu materiałów i wyposażenia wnętrz. No właśnie…

SPRAWDŹ !!!

  • dlaczego warto skorzystać z usługi projektanta i zdecydować się na projekt wnętrz
  • co zyskasz decydując się na współpracę z projektantem
  • czy przekonam Cie, że oszczędzasz czas i pieniądze

5 powodów dla których, warto jest skorzystać z pomocy projektanta wnętrz

Tytułem wstępu – po co nam to całe projektowanie wnętrz? 

Nie oszukujmy się!!! Zaprojektowanie i urządzenie własnego mieszkania to nie małe wyzwanie. Prędzej, czy później przychodzi się z nim zmierzyć każdemu z nas. Faktem jest, że jesteśmy co raz to bardziej zabiegani mamy co raz mniej czasu. I nie zaprzeczalnie po prostu zwyczajnie brakuje nam doświadczenia jak i pomysłów na urządzenie wnętrz, albo odwrotnie mamy ich tyle, że nie wiemy na co się zdecydować, co z czym i jak połączyć. Mam rację? Stąd tak wielu z nas myśli o zleceniu tego zadania profesjonalistom.

Projektowanie wnętrz z pomocą projektanta nie jest już dziś ani fanaberią ani luksusem kojarzącym się z bogaczami. To jednak kosztuje i pewnie zastanawiasz czy w ogóle warto ponieść koszty projektowania wnętrz

Dowiedz się dlaczego warto zdecydować się na usługi projektanta wnętrz? 

Dowiedz się dlaczego warto zdecydować się na usługi projektanta wnętrz?

Urządzanie wnętrza czy tez jego metamorfoza przerasta wielu z nas począwszy od funkcjonalnego zagospodarowania wnętrz po odpowiedni wystrój wnętrz. Projektanci wnętrz, są właśnie po to by pomóc nam w tym o czym nie musimy mieć bladego pojęcia. Dlaczego wiec warto zdecydować się na zatrudnienie projektanta, który wykona projekt wnętrz?

Powód 1: doświadczenie i pasja to najprostsza droga do funkcjonalnie zagospodarowanej przestrzeni

Projektant wnętrz patrząc na pomieszczenie, widzi o wiele więcej, niż my, dostrzegając jego potencjał, analizując go w sposób przestrzenny przez co dostrzega to czego my nie widzimy Poza tym dzięki doświadczeniu wie po prostu co, gdzie i jak będzie dobrze się komponować a czego w danym wnętrzu należy uniknąć.

Powód 2 : projekt wnętrz - fachowość kontra nasze wyobrażenia 

Projektant wnętrz wykonując projekt każdego wnętrza zapoznaje się z oczekiwaniami i możliwościami Klienta po czym przenosi je w sposób realny na projekt wnętrza biorąc pod uwagę te wszystkie aspekty pod względem technicznym, funkcjonalnym finansowym. Ponadto, nasze marzenia, wyobrażenia często są nie możliwe do zrealizowania lub wymagają mądrego podejścia, pójścia na kompromis z czego możemy nie zdawać sobie sprawy a co pokaże nam fachowiec dzięki czemu unikniemy nieprzyjemnych rozczarowań.

Co zyskujesz decydując się na usługi projektanta wnętrz? 

Może jest to zaskakujące ale decydując się na zlecenie projektu wnętrz zyskujesz spokój, pewność, zadowolenie i satysfakcje z efektu końcowego. Dlaczego?

Powód 3: To pewne, zyskujesz spokój i pewność 

Nasze pomysły to jedno, drugie to czy są one możliwe do zrealizowania i sprawdzą się w naszych wnętrzach. Nie mamy gwarancji. A projektant wnętrz dobrze wie i pomoże nam dobrać odpowiednie materiały, ustawienie funkcjonalne tak byśmy mogli się cieszyć nie tylko pięknie ale i praktycznie urządzonym mieszkaniem

Powód 4 – zadowolenie i satysfakcja z efektu końcowego 

Projektowanie wnętrz przez fachowca to ciekawe pomysły, ergonomiczne i ponadczasowe rozwiązania oparte na naszych potrzebach i oczekiwaniach. Projektant wnętrz potrafi w taki sposób dobrać odpowiednie materiały, tworzywa, tkaniny, kolory, meble by efekt końcowy był dla nas satysfakcjonujący. Projekt wnętrz daje nam możliwość zobaczenia tego jak będzie się prezentowało nasze mieszkanie jeszcze zanim zabierzemy się za realizacje a co za tym idzie nie musimy się martwić o to czy na końcu tej drogi będziemy zadowoleni z efektu.

Pewnie tego nie wiesz ale dzięki współpracy z projektantem oszczędzasz czas i pieniądze 

Jestem przekonana, że dbasz o swój czas i pieniądze. Zależy Ci na rozsądnym ich wydawaniu a przy kosztach jakie wiążą się z urządzeniem mieszkania czy domu zapewne oglądasz każdą złotówkę. Dziś niestety pogoń za pieniądzem to spory nakład czasowy więc doceniasz każda wolną chwile i przerazą Cie myśl o tym ile czasu pochłonie urządzanie. Zlecenie usługi projektowania wnętrz wbrew pozorom jak może Ci się wydawać oszczędza Twój czas i pieniądze.

Powód 5: czas to pieniądz, a więc współpraca z projektantem to też oszczędność 

Zaskoczę jeśli powiem, ze na dobrze zaprojektowane wnętrze będziesz potrzebować ogromnej ilości czasu? tym bardziej jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z tematem jakim jest projektowanie wnętrz. Dla osób ceniących swój czas, rozsądnym wyjściem jest podjecie współpracy z projektantem wnętrz, który wykona cały projekt wnętrz sprawnie i profesjonalnie. Oszczędzi to nasz czas na ustalaniu tego w jaki sposób najlepiej zagospodarować wnętrza , na szukanie inspiracji, bieganie po sklepach w poszukiwaniu odpowiednich materiałów

Projektant wnętrz rozplanuje przestrzeń, czyli układ funkcjonalny wnętrz, wykona wizualizacje przy czym dobierze odpowiednie materiały, meble i przekaże nam wytyczne dla wykonawców a nam sporządzi listę zakupów rysunki techniczne. NO POWIEDZ, ŻE NIE JEST TO OSZCZEDNOŚĆ??

Wymiary mebli

Powód 6 : wydane pieniądze na profesjonalny projekt wnętrz się zwracają 

Wbrew powszechnemu przekonaniu, wynajęcie projektanta wnętrz jest tak naprawdę oszczędnością jeżeli chodzi o pieniądze. Czy nie jest prawdą, że prawie każdy z nas ma za sobą przykre doświadczenia z nieudanymi remontami i metamorfozami, podczas których nazwijmy to delikatnie - coś poszło nie tak a wydaliśmy na niego nie mało pieniędzy. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że efekt końcowy zupełnie odbiegał od naszych wyobrażeń.

  • Zlecenie projektu wnętrz, opłaca się finansowo chociażby właśnie z tego powodu UNIKAMY WIELU KOSZTOWNYCH BŁĘDÓW. Dobrze rozplanowane i zaaranżowane wnętrze pozwoli uniknąć wielu niepotrzebnych wydatków
  • Ponadto, projektant wnętrz z racji wykonywanej pracy, doświadczenia potrafi przelać nasze oczekiwania na projekty wnętrz w sposób nie rujnujący naszego portfela. Taki projekt wnętrz powstaje w oparciu o możliwości finansowe Klienta i projektanta wie jak w ramach naszego budżetu nie tracą na designie znając bogatą ofertę wyposażenia wnętrz zaproponować na przykład zamienniki. A więc, współpraca z projektantem wnętrz to również korzyści w trakcie robienia zakupów a nie są to małe pieniądze, biorąc pod uwagę kwoty jakie się wydaje na materiały typu podłogi, farby czy tapety.
  • Co więcej, zyskiem dla nas staje się to, że efektowne wnętrze podwyższa wartość nieruchomości w razie sprzedaży czy wynajmu.
  • I na koniec, kupując mieszkanie czy dom w stanie deweloperskim inwestor ma prawo znieść zmiany deweloperskie co w konsekwencji zmniejsza późniejsze koszty jakie musimy ponieść na wykończenie mieszkania czy domu bo unikamy poprawek, przenoszenia przyłączy, zmian w ścianach działowych i tym podobnych.

Mam nadzieję, że udało mi się pomóc Ci podjąć decyzje i rozwiać wątpliwości. Jeśli jesteś zdecydowany zapoznaj się z ofertą na projektowanie wnętrz i wybierz usługę odpowiednią dla Ciebie

Podziel się