projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Aranżacja łazienki w stylu nowoczesnym

Publikacja 2018-08-28 13:52:35
Kategorie Łazienki

Aranżacja łazienki w stylu nowoczesnym

Aranżacja łazienki powinna odpowiadać na nasze potrzeby. Urządzona powinna być zgodnie z naszym gustem i a nie panująca modą. Jeśli reszta mieszkania jest już wyremontowana , urządzając łazienkę powinniśmy utrzymać styl aranżacji reszty pomieszczeń. Urządzając łazienkę postawmy na neutralne kolory jako bazę na przykład biel, szarość czy beż. Do nich dobierajmy elementy wystroju i dodatki w mocniejszym akcencie.

Szczególnie aranżacja łazienki o niewielkim metrażu może sprawić nam trudność. W małych łazienkach unikać powinniśmy ciemnych, ciężkich barw, zbyt dużej ilości wzorzystych tapet czy kafelków by optycznie nie obciążać małej przestrzeni i nie pomniejszać jej. Wstawmy jak największe lustro wpłynie to pozytywnie na powiększenie optyczne przestrzeni. Dobrze zorganizujmy przestrzeń na akcesoria kosmetyki tak by nie zagracać małego wnętrza i nie powodować chaosu.

Te większe łazienki dają nam większą swobodę aranżacyjną ale znowu łatwo przesadzić. Aranżacja dużej łazienki powinna być przeprowadzona zgodnie z zasadami ergonomii. Tu również nie należy przesadzać z ilością kolorów oraz przesytem dodatkami.

Projekt łazienki dopasowany do jej użytkowników

Aby łazienka była miejscem w którym czujemy się komfortowo musi być urządzona pod nas samych, pod nasze przyzwyczajenia, styl życia i potrzeby. Poprzez dobrze zaplanowany układ funkcjonalny, odpowiedni wybór materiałów wystroju oraz wyposażenia możemy cieszyć się nie tylko piękną ale i wygodną łazienką przez wiele lat.

Projektując łazienkę określmy nasze preferencje, potrzeby i priorytety. Ustalmy możliwy dla nas do przeinaczenia na aranżacje łazienki budżet. Na przykład co do umywalki czy potrzebne nam będą dwie czy jedna. Jeśli jesteśmy zwolennikami szybkich prysznicy z powodu braku czasu czy prowadzonego stylu życia zdecydujmy się na kabinę prysznicową. Jeśli zaś uwielbiamy długie, relaksujące kąpiele do wyboru mamy przeróżne gabarytowo, o przeróżnych kształtach wanny. Zarówno te wolnostojące jak i do zabudowy. Zdecydujmy się na nią nawet kosztem mniejszej przestrzeni do dyspozycji.

Aranżacja łazienki - styl nowoczesny, biały, czarny

Zamieszczone w artykule zdjęcia to projekt łazienki wykonany w stylu nowoczesnym pod indywidualne zamówienie. Kolorystyka królująca w łazience to biel i czerń. Nowoczesnego charakteru nadaje nowoczesne płytki, oświetlenie, szkło oraz kamienny blat.

Projekty wnętrz domu wykonujemy pod potrzeby i oczekiwania naszych klientów oraz ich możliwości finansowe. W swojej ofercie wykonujemy 3 warianty projektu wnętrza oraz przygotowujemy specyfikację materiałów z lista zakupów i sklepów. Nasi klienci maja wpływ na powstawanie projektu na poszczególnych jego etapach

Aranżacja łazienki w stylu nowoczesnym

Aranżacja łazienki dużej, nowoczesne wnętrze

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)