Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Najprostrzy sposób na aranżacje wnętrza salonu w stylu nowoczesnym

Publikacja 2018-07-23 18:31:34
Kategorie Wnętrza Salonu

Aranżacja salonu jest niezwykle istotna. Salon to miejsce reprezentacyjne stanowiące niejako centrum mieszkania. W nim spędzamy najwięcej czasu, w nim przyjmujemy gości. Należy zadbać by wszystkie elementy urządzenia salonu były odpowiednio dobrane do stylu aranżacji. W efekcie uzyskamy dobrze zaprojektowaną przestrzeń w której spędzanie czasu będzie należeć do przyjemności zarówno dla nas jak i naszych gości.

Aranżacja salonu w stylu nowoczesnym

Podczas projektowana salonu w stylu nowoczesnym należy unikać nadmiaru by nie spowodować optycznego pomniejszenia przestrzeni i nie zaburzać proporcji wnętrza. Styl nowoczesny lubi porządek, minimalizm i przestrzeń. Dobra aranżacja salonu powinna być tak przeprowadzona, żeby z biegiem czasu można było bez problemu zmienić wystój. Styl nowoczesny to kolorystyka bieli, szarości, czerni , beży i brązów i kontrastujących z nimi barw żółcie, czerwieni, pomarańczu, turkusu, granatu... Dodatki w salonie to fototapety, beton, szkło. Projekt salonu w stylu nowoczesnym powinien zawierać duży wygodny wypoczynek ze stolikiem kawowym , stół z wygodnymi krzesłami. W nowoczesnej aranżacji salonu istotne jest również oświetlenie ; podwieszane sufity, oświetlenie ledowe, to również optycznie powiększy przestrzeń.

Salon nowoczesny - czy dla każdego ?

Wystrój salonu w stylu nowoczesnym odpowiednio przeprowadzony sprawdzi się zarówno w małym jak i dużym salonie. Musimy się kierować zasadą mniej znaczy więcej a w przypadku małego metrażu optycznie powiększać przestrzeń możliwymi sposobami w aranżacji salonu czyli dobór kolorów, oświetlenie itp.

Salon w stylu nowoczesnym to dobry wybór dla osób , które lubią surowe, sterylne oblicze wnętrza. Cenią sobie przestrzeń i minimalizm i funkcjonalność. Styl nowoczesny przez jednych jest uwielbiany przez drugich znienawidzony.

Poniżej prezentujemy zdjęcia - projekt salonu w stylu nowoczesnym w kolorystyce : biały , szary, czarny. Wystrój salonu to wygodna nowoczesna sofa w kolorze szarym, stolik kawowy w białym kolorze, nowoczesna zaprojektowana pod zamówienie biała szafka RTV oraz kominek. Na ścianie telewizyjne zaaranżowano nowoczesna fototapetę. W pomieszczeniu znajduję się również część jadalniana z designesrkim stołem i krzesłami. W projekcie salonu zaplanowano również sufit napinany nadający wnętrzu przestrzeni i charakteru.

Salon w kolorze biały, szary, czarny

Nowoczesny salon z białymi płytkami na podłodze, szare ściany czarny stół

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)