Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Jak we właściwy sposób zabrać się za urządzenie wnętrza salonu z kuchnią

Publikacja 2018-08-06 20:04:27
Kategorie Wnętrza mieszkania i domu

Aranżacja salonu z kuchnią - w jakim stylu? jakiej kolorystyce? czy kuchnia powinna nawiązywać do salonu? Jak połączyć salon z kuchnią? Jak rozdzielić te dwie przestrzeni? To niektóre z pytań pojawiających się podczas urządzania salonu z kuchnią.

Aranżacja salonu z kuchnią - od czego zacząć ?

Przed podjęciem decyzji o zakupie jakichkolwiek mebli, farb i innych tego typu rzeczy powinniśmy najpierw zastanowić się nad tym czego oczekujemy od wnętrza, jaki efekt chcemy uzyskać. W pierwszej kolejności przemyślmy układ funkcjonalny wnętrza oraz styl w jakim ma być wykonana aranżacja salonu z kuchnią. Określmy ile jesteśmy w stanie przeznaczyć środków na kuchnię ile na salon. Wyznaczmy co jest dla nas priorytetem, co musi się znaleźć w pomieszczeniach a z czego jesteśmy w stanie zrezygnować. Pamiętajmy , ze nie wszystko co pięknie wygląda w gazecie czy programie telewizyjnym sprawdzi się w naszym wnętrzu, nie kopiujmy nie przenośmy zobaczonych aranżacji do naszych mieszkań. Będziemy zadowoleni z efektu jeśli nasz salon z kuchnia będzie dopasowany do nas i zgodny z naszymi oczekiwaniami i potrzebami.

Projektowanie salonu z kuchnią

Aranżacja salonu z kuchnią powinna być ze sobą spójnie stylistycznie. Pomieszczania powinny do siebie nawiązywać. Można je rozdzielić za pomocą wyspy kuchennej, barku czy stołu. Innym sposobem jest również zastosowanie różnych podłóg lub podział sufitu. Projekt kuchni powinien być wykonany w oparciu o nasze potrzeby. Tak by korzystanie z niej na co dzień było dla nas przyjemnością i nie stanowiło trudności. Dobrze zaprojektowana kuchnia to kuchnia wygodna i komfortowa dla jej użytkowników. W kuchnię warto jest zainwestować, nie remontujemy jej na rok, posłużyć powinna nam długie lata. Warto pomyśleć o meblach wykonywanych na wymiar przez stolarza. W ten sposób zagospodarujemy mądrze dostępna przestrzeń. Projektowanie salonu wykonać powinniśmy pod nasz styl życia. Salon jest centrum mieszkania, miejscem w którym spędzamy bardzo dużo czasu zarówno z rodziną jak i przyjaciółmi. To miejsce relaksu odpoczynku. Często pełni wiele funkcji jednocześnie będąc jadalnią , sypialnią a bywa , że i miejscem do pracy. To jak go urządzimy zależy od naszych potrzeb. Warto zacząć od przemyślenia jego układu funkcjonalnego. Jeśli na przykład często zapraszamy rodzinę, znajomych i biesiadujemy przy stole warto zaplanować większa ilość miejsca przeznaczonego pod stół z krzesłami tak by zarówno nam jak i naszym gościom było wygodnie

Aranżacja salonu z kuchnią w stylu nowoczesnym - zdjęcia

W artykule znajdują się zdjęcia. To nowoczesna aranżacja salonu z kuchnią. Jest to projekt salonu z kuchnią wykonany pod indywidualne zamówienie w kolorach bieli, szarości z dodatkiem czerni i drewna. W projekcie kuchni znajdują się białe meble z szarym blatem wykonywane na wymiar oraz czarne sprzęty. W części kuchennej znajduje się wyspa. W salonie znajduje się duży rozkładany stół z krzesłami, kominek, szafka RTV i sofa ze stoliczkiem kawowym. Meble podobnie jak w kuchni są zaprojektowane w kolorze białym. Strefę kuchni od salonu oddziela wyspa oraz podłoga. W części kuchennej są to szare płytki a w części salonowej panele drewniane.

Wnętrze salonu w stylu nowoczesnym z zabudową tv z karton gispu i lamelami

Salon ze stolikiem kawowym białym i cemną drewnianą podłogą

Kuchnia w salonie w stylu nowoczesnym z wyspą i w kształcie litery L

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)