Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Biel i drewno w salonie z kuchnią i jadalnią - aranżacja

Publikacja 2018-10-22 11:10:43
Kategorie Kuchnie , Salony

Biel to kolor świetnie sprawdzający się jako baza, podstawa do łączenia z innymi barwami. Jest barwa ponadczasową. W połączeniu z szarościami idealnie współgrać będzie na przykład z drewnem. Biel pasować będzie praktycznie do każdego stylu aranżacji mieszkania czy to nowoczesnego, skandynawskiego czy klasycznego. Drewno we wnętrzu nadaje klimatu, dodaje przytulności, wnętrze staje się cieplejsze.

Biel w połączeniu z drewnem tworzy ciepłe i eleganckie aranżacje wnętrz. Jest to połączenie ponadczasowe. Nadaje wnętrzu świeżości, przestronności oraz nowoczesnego designu. W oparciu o swoją kolorystykę dają nam duże możliwości aranżacyjne.

Salon z kuchnią i jadalnią

W związku ze zmianą naszego stylu życia co raz częściej w nowoczesnych aranżacjach wnętrz jadalnia jest częścią otwartej przestrzeni. Jest całością z kuchnią i salonem . Co za tym idzie jej wystrój powinien być spójny, harmonijny z tymi pomieszczeniami. Wnętrza te powinny stanowić jedną całość. Połączenie tych pomieszczeń daje nam możliwość stworzenia wnętrza przestronnego. Rozwiązanie to dla jednych ma same plusy dla innych posiada wady. Rozchodzenie się zapachów i dźwięków wydobywających sie z kuchni oraz widok kuchennego rozgardiaszu dla niektórych z nas jest nie do zaakceptowania. To połączenie jednak pozytywnie wpływa na relacje rodzinne, wykonując różne czynności w tym samym czasie możemy być razem.

Jak urządzić salon z kuchnią - aranżacja

Sposobów na urządzenie salonu z kuchnia i jadalnią jest mnóstwo. Tak jak i inspiracji , których szukać możemy zarówno w internecie, programach telewizyjnych o tematyce wystroju wnętrz, poradnikach i czasopismach wnętrzarskich. W artykule przedstawiliśmy pomysł na salon z kuchnią i jadalnią. Znajdują się w nim zabudowa ściany TV z kominkiem, wygodny , duży szary narożnik z nowoczesnym białym stoikiem kawowym, fotel. W części jadalnianej zaaranżowano rozkładany stół drewniany z skandynawskimi krzesłami . Kuchnia to białe meble w połączeniu z drewnem do wykonania na wymiar. Biel i drewno w salonie i kuchni w połączeniu z szarościączyni to wnętrze jasnym ale ciepłym i klimatycznym. To aranżacja w stylu skandynawskim.

Biel i drewno w salonie z kuchnią i jadalnią - aranżacja, widok na salon z sofą i jadalnię ze stołem

Kuchnia z salonem i jadalnią, biały i drewno, widok na szafki z piekarnikiem i barek

Salon z kuchnia i jadalnią, widok na ściane z zabudowa telewizyjną i kominkiem

Podziel się