Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Ciepłe wnętrze. Kolor żółty, granatowy w twoim mieszkaniu

Publikacja 2022-02-28 15:48:18
Kategorie Wnętrza mieszkania i domu

Zaprojektowanie mieszkania wymaga dobrego planu, dokładnego przemyślenia potrzeb, oczekiwań i zaplanowania układu funkcjonalnego jak i wystroju wnętrza mieszkania.

Szukasz pomysłu na aranżacje mieszkania, nie wiesz jak zastosować kolor żółty i granatowy w Twoim mieszkaniu? Zobacz nasz pomysł na ciepłe wnętrze. To aranżacja wnętrza wykonana pod indywidualne zamówienie.

Ciepłe wnętrze. Kolor żółty, granatowy w twoim mieszkaniu

Aranżacja wnętrza mieszkania. Ciepłe wnętrze 

Projektowanie mieszkania potrafi spędzić sen z powiek. Niby wiemy co chcemy, niby wiemy co nam się podoba a jak przychodzi co do czego ciężko nam się zdecydować, nie bardo wiemy co z czym możemy połączyć. Wiele trudności sprawia nam sprecyzowanie i wybór najlepszego układu funkcjonalnego.

Przedstawiona aranżacja to projekt salonu z kuchnią wykonany pod indywidualne zamówienie. Remont wnętrza częściowy był już rozpoczęty jednak brakowało pomysłu na jego dopieszczenie, dokończenie i złożenie wszystkiego w całość pasującą do siebie. W projektowanym wnętrzu uwzględnione miały zostać istniejące już:

-narożnik,

-płytki podłogowe

-szafki kuchenne

-cegła na kominku

Nasi Klienci gustują w nowoczesnych, nieco loftowych, industrialnych wnętrzach ale nie boją się też odważnych , mocnych kolorów, wzorów i struktur. Aranżacja wnętrza wykonana została w stylu nowoczesnym z elementami stylu industrialnego w kolorach szary, czarny, drewno i mocnych akcentów w kolorach: żółty i granatowy

Dodatki i dekoracje w odważnych kolorach. Kolor żółty i granatowy w mieszkaniu 

Lubisz odważne kolory ale nie masz pomysłu jak wprowadzić je do wnętrza swojego mieszkania? Zobacz nasz pomysł na ciepłe wnętrze salonu z kuchnią z zastosowaniem dwóch kolorów żółtego i granatowego.

Kolor żółty jest kolorem radosnym i niebywale energetycznym i z pewnością rozjaśni wnętrze. Granatowy z kolei wprowadza harmonie, spokój, pięknie komponuje się z drewnem, szarością. W aranżacji salonu z kuchnią kolor granatowy pojawia się na meblach kuchennych, krzesłach i w dodatkach w postaci zasłon czy odcieniach nowoczesnego obrazu za sofą. Ta z kolei jest w kolorze żółtym. Połączenie koloru granatowego i żółtego pięknie się komponuje i uzupełnia. A zastosowane drewno, kolor szary i czarny uzupełnia całość aranżacji tworząc ciepły i wyjątkowy wystrój wnętrza

Dodatki i dekoracje w odważnych kolorach. Kolor żółty i granatowy w mieszkaniu, sofa w salonie żółta, krzesła w jadalni granatowe, obraz granatowy, poduszki żółte, szare, białe, dywan biały, czarny, oświetlenie czarne, drewniany stolik kawowy

Ciekawa zabudowa RTV. Pomysł na ścianę telewizyjną w salonie 

Zabudowa RTV powinna odpowiadać na nasze potrzeby. Jednym z nas wystarczy niewielka szafka medialna, inni wykorzystują ścianę telewizyjne jako dodatkowe miejsce do przechowywania , inni potrzebuje sporo miejsca na sprzed audio-video. W przedstawionej aranżacji salonu na ścianie medialnej zaprojektowana została wysoka zamknięto - otwarta zabudowa w industrialnym stylu w drewnie i czerni. Taka zabudowa jest lekka a jednocześnie ma swój charakter. Pięknie komponuje się z reszta aranżacji salonu z kuchnią, kolorystką drewna, szarością, żółtym i granatowym jak i z cegłą.

Ciekawa zabudowa RTV. Pomysł na ścianę telewizyjną w salonie, Ściana TV w stylu loftowym

Brakuje Ci pomysłu na aranżacje wnętrza mieszkania ? Sprawdź naszą ofertę na projekt mieszkania lub projekt wybranego wnętrza.

Podziel się