Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Dodatki i dekoracje do mieszkania – wisienka na torcie w aranżacji wnętrz

Publikacja 2020-04-07 18:37:34
Kategorie Mieszkania

Dodatki dekoracje wnoszą specyficzny klimat, nastrój, podkreślają charakter wystroju mieszkania budując aranżacje wnętrza. Pojawić się mogą w każdym z wnętrz mieszkania. Zarówno pokój dziecka, salon, kuchnia, przedpokój, sypialnia a nawet łazienka dzięki jednemu dodatkowemu elementowi potrafi zmienić oblicze.

Szukasz pomysłu na dodatki i dekoracje w mieszkaniu? Nie wiesz jakie dodatki wybrać do pokoju dziecka? Jakie dekoracje podkreślą aranżacje salonu? Pokazujemy kilka pomysłów na dodatki i dekoracje wnętrza mieszkań. Wskazujemy również kilka sposobów na to jak sprawić by mieszkanie było świeże i miało to „coś”

Pomysł na dekoracje wnętrz - drewno w aranżacji mieszkania

Drewno to materiał, któremu nie odmówimy oryginalności, uniwersalności jak i klimatu. Drewno jest materiałem bardzo często używanym w aranżacji wnętrz. Ociepla, nadaje przytulności, podkreśla i świetnie komponuje się z innymi materiałami jak beton, cegła, kamień, metal, szkło. Idealnie wpasowuje się w każdy styl aranżacji wnętrza od klasyki, poprzez styl skandynawski, nowoczesny poprzez loft, industrialny.

Oto kilka sposobów na wykorzystanie drewna w dekoracji wnętrza.

Sypialnia z drewnem

Sypialnia z drewnem

Sypialnia, szarość, biel i drewno 

Drewno w salonie

 Drewno w salonie

Pokój dla dziecka i drewno

 Pokój dla dziecka i drewno

Drewno w przedpokoju

Drewno w przedpokoju 

Tekstylia jako dodatki i dekoracje w aranżacji mieszkania

Jak odmienić wnętrze przy pomocy tkanin? Materiały to element, którego nie może zabraknąć w żadnym wnętrzu. Nadają przytulności, charakteru, odświeżają a za ich pomocą w łatwy sposób dokonamy metamorfozy wnętrza. Postawmy na dekoracyjne poduszki, barwne tapicerki sofy czy fotela, nowoczesną narzutę w ciekawym kolorze komponującym się z wystrojem. Nie zapominaj o dywanie – ten potrafi podkreślić wystrój. Nie sposób wspomnieć o zasłonach , które podkreślą aranżację okna. Za pomocą tkanin użytych w najróżniejszych kolorach idealnie podkreślisz aranżacje wnętrza.

Salon, dekoracje, poduszki zółte, poduszki granatowe zdjęcia, dywan zółty i granatowy

Grafiki, plakaty, napisy – dekoracja ścian w mieszkaniu

W nowoczesnej aranżacji wnętrz nie brakuje dodatków na ścianach. Chętnie wykorzystujemy do tego nowoczesne plakaty, obrazy, grafiki z napisami, sentencjami w ramkach czy co raz bardziej popularne napisy 3D. Sprawdzają się w każdym wnętrzu.

Dekoracja ścian w mieszkaniu, pokój dziecka, plakaty na ścianie, pólki kwadraty różno kolorowe

 Salonu, dekoracja ściany w mieszkaniu, plakaty na ścianie, poduszki w kolorze pastelowym, dywan w kolorze pastelowym

 

Dodatki które optycznie powiększą wnętrze: lustra i oświetlenie

Lustra w aranżacji wnętrza to idealny sposób na dekoracje i optyczne powiększenie wnętrza w jednym. Podkreślą aranżacje łazienki, salonu, sypialni czy przedpokoju. To samo możemy powiedzieć o oświetleniu już samo w sobie jest funkcjonalne a do tego stanowi idealny dodatek do aranżacji wnętrza, nie bójmy się więc postawić na więcej niż centralne oświetlenie. Lamki nocne, Lampy stojące, kinkiety, oświetlenie nad stołem, oświetlenie LED.

 Doddatki optycznie powiększające wnętrze - lusta w salonie, lampy

 

Pamiętajmy o tym, że zbyt duża ilość materiałów użytych w aranżacji potrafi przytłoczyć i zmniejszyć optycznie wnętrze. Wszystko wiec z głową i umiarem. Aranżacja wnętrz musi być przemyślana iż zaplanowana w najdrobniejszym szczególe