Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Industrialny salon z kuchnią

Publikacja 2019-01-28 09:25:28
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Salon z kuchnią to centrum życiowe każdego domu czy mieszkania. To wnętrze które często pełni wiele funkcji. Jest miejscem w którym wspólnie z rodziną spędzamy czas, gotujemy, spożywamy wspólnie posiłki czy relaksujemy się. Bywa , że jest też to nasza sypialnia. Tutaj również przyjmujemy naszych gości, organizujemy przyjęcia świąteczne, rodzinne. Salon z kuchnią to również reprezentacyjne pomieszczenie. Warto wiec do jego urządzenia dobrze się przygotować, przemyśleć wszystko dokładnie. Aby uniknąć rozczarowań i niepotrzebnego stresu należy aranżacje salonu z kuchnią przeprowadzić według zasad i krok po kroku. Po pierwsze musimy dobrze określić nasze potrzeby i oczekiwania związane z samą kuchnią jak i salonem. Po drugie musimy wybrać i ustalić układ funkcjonalny w pomieszczeniu , jaki będzie dla nas najbardziej optymalny. Następnie musimy wybrać na jaki styl aranżacji salonu z kuchnią się decydujemy. I dopiero na końcu możemy zacząć wybierać kolorystykę, dodatki, meble, elementy dekoracyjne. Salony z kuchnią to co raz częściej i chętniej wybierane rozwiązania. Potrzebujemy przestrzeni otwartości a połączenie salonu z kuchnią nam to umożliwia. Wielu z nas odchodzi już od zamkniętych kuchni. Pomimo tego , że połączenie salonu z kuchnią nie jest bez wad chętnie się na niego decydujemy.

Industrialny salon z kuchnią

Pomysłów na salony z kuchnią jest mnóstwo. Możemy je urządzić na wiele sposobów, mamy szeroki wybór stylu aranżacji salonu z kuchnią. Wszystko zależy od tego co nam się podoba, jakie mamy potrzeby i oczekiwania oraz jakimi zasobami finansowymi dysponujemy. To jak urządzić salon z kuchnią zależy również od samego pomieszczenia, jego metrażu, układu, położenia drzwi i okien. Nie każdy pomysł, wizja na aranżacje salonu z kuchnią sprawdzi się i będzie dobrze wyglądał akurat w danym wnętrzu. Jeśli już wiemy czego potrzebujemy, jakie są oczekiwania i układ funkcjonalny czas wybrać styl aranżacji. Nasz wybór padł na styl industrialny w salonie z kuchnią. Biele, beże, szarości, czerń, beton lub cegła, drewno, rdza, metal plus dodatki w kolorze przełamującym surowość wnętrza. Taki wystrój będzie odpowiedni dla obranego stylu.

Nie wiesz jak urządzić swoje wnętrze zobacz jak my projektujemy salony z kuchnią

Industrialny salon z kuchnią

salon z kuchnia w stylu industrialnym, cegła na barku, ścianyh szare, kuchnia biała, szafki do sufitu

Wnętrze salonu z kuchnią, biała kuchnia

Projekt salonu z kuchnią w stylu industrialnym

Zdjęcia salonu z kuchnią w stylu industrialnym przedstawione w artykule to wykonany przez nas projekt wnętrza pod indywidualne zamówienie. Znajdują się w nim meble kuchenne zaprojektowane na wymiar, stół z krzesłami, szary narożnik i szary fotel uszatek, stolik kawowy oraz szafka RTV. W aranżacji salonu z kuchnia pojawia się drewno i cegła występująca na ścianie RTV oraz barku w kuchni. W projekcie znajdują się również czarne metalowe lampy nad barkiem i stołem nadające wnętrzu charakteru. Kolorem przełamującym jest żółty występujący delikatnie w formie dodatków.

Podziel się