Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Biały, szary, drewno w nowoczesnej łazience na poddaszu

Publikacja 2018-12-27 12:25:17
Kategorie Wnętrza Łazienki

Jak urządzić łazienkę w stylu nowoczesnym? Odpowiedz jest prosta. Łazienka ma być urządzona tak by była funkcjonalna a przy tym zachwycała wyglądem. Łazienka w stylu nowoczesnym jest pomieszczeniem komfortowym, przestronnym i z charakterem. Nie ma tu miejsca na zbędne dekoracje, niepotrzebne rzeczy poustawiane na widoku. Wszystko powinno mieć swoje miejsce. Nowoczesna łazienka urządzona jest harmonijnie. "Im więcej tym mniej" o taką zasadę oparta ma być aranżacja nowoczesnej łazienki . Łazienka w stylu nowoczesnym to zarówna łazienka w kolorze białym jak i szara łazienka. Wystrój nowoczesnej łazienki nie może przytłaczać intensywnością i różnorodnością Biel i szarość świetnie komponują się z naturalnymi odcieniami. Idealne sprawdzi się również nadające wrażenia ocieplenia drewno w nowoczesnej łazience.

Jak urządzić łazienkę?

Projektowanie łazienki może spędzić nam sen powiek. Szczególnie jeśli jest to wąska łazienka o niewielkim metrażu lub łazienka w skosach. Łazienkę podobnie jak kuchnie urządzamy na długie lata. Warto wiec dobrze wszystko zaplanować i przemyśleć. Szczególnie ważne jest na samym początku odpowiednio ustalić układ funkcjonalny naszej łazienki. Aranżacje łazienki dopasujmy do stylu życia i potrzeb jej użytkowników. Tylko wtedy będzie naprawdę komfortowym i praktycznym pomieszczeniem. Ważne jest by była wnętrzem spójnie stylistycznym z reszta mieszkania. Jeśli nie wiesz jak urządzić łazienkę lub brakuje Ci pomysłu na jej wykończenie. Z nami w prosty i przyjemny sposób spełnisz marzenie o eleganckiej i funkcjonalnej łazience. Skorzystaj z naszej oferty projektowania wnętrz online. W cenie wybranego projektu wykonamy dla Ciebie do trzech wariantów projektu wraz ze specyfikacją materiałową – listą zakupów i sklepów. Projekt wnętrz wykonujemy w oparciu o Twoje możliwości finansowe oraz potrzeby i oczekiwania. Na podstawie przesłanych przez Ciebie wymiarów i preferencji.

Jak urządzić łazienkę w stylu nowoczesnym? biały, szary, drewno

Nowoczesna łazienka na poddaszu – projekt łazienki

W artykule znajdują się zdjęcia aranżacji łazienki na poddaszu w stylu nowoczesnym wykonanej przez nas pod indywidualne zamówienie. W łazience znajduje się wanna prostokątna, prostokątna umywalka z drewnianym blatem i szufladami oraz wc z zabudową do przechowywania. Znajduję się również w pomieszczeniu zabudowana pralka z miejscem do przechowywania. Projekt łazienki wykonany jest w kolorze białym , szarym i dodatkiem drewna które ociepla wnętrze.

Zobacz również jak urządzić łazienkę w stylu industrialnym

Podziel się