Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Przykład na rozwiązania w salonie

Publikacja 2018-08-08 15:46:40
Kategorie Wnętrza Salonu

Salon jest niezwykle istotnym pomieszczeniem w naszych domach. Oprócz funkcji reprezentacyjnej jest też centrum naszego domowego , rodzinnego życia. Jak zatem urządzić salon ? Odpowiedz jest prosta tak by był dla nas domowników zarówno funkcjonalny jak i estetyczny. Dobrze urządzony salon to salon odpowiadający na potrzeby i oczekiwania swoich użytkowników. Salon powinien być zaaranżowany zgodnie ze stylem życia mieszkańców. Aranżacje salonu powinniśmy zatem rozpocząć od określenia naszych oczekiwań względem niego oraz to jaki efekt końcowy chcemy osiągnąć. Ustalmy budżet jaki przeznaczamy na prace remontowe oraz na wystrój salonu. Następnie dobrze przemyślmy układ funkcjonalny salonu to znaczy sposób w jaki rozmieścimy meble. Wybierzmy styl w jakim urządzony chcemy by był nasz salon.

W jakim stylu urządzić salon ?

Mamy wiele możliwości. Musimy sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcemy mieć ciepły, przytulny salon w stylu klasycznym czy skandynawskim czy raczej taki w stylu nowoczesnym o nieco surowym charakterze. A może marzy nam się salon glamour bądź industrialny. Każdy styl rządzi się swoimi prawami, wyznacza swoje zasady. Od nas, naszego gustu zależy na który z nich się zdecydujemy. Warto jednak przy jego wyborze wziąć pod uwagę metraż salonu, jego przeznaczenie i możliwości finansowe jakie mamy. Przeznaczenie salonu ma również znaczenie podczas jego aranżacji. W jednym mieszkaniu salon będzie po prostu salonem w którym będziemy spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. W innym będzie pełnił również funkcję jadalni. W jeszcze innym będzie zarówno jadalnia jak i sypialnią a nawet pełnił funkcję domowego miejsca pracy.

Wnętrze salonu w stylu glamour z sufitem napinamym i dużym lustrem na ścianie

Pomysł na salon

W naszym serwisie znajdują się wizualizacje salonów w różnych stylach i o różnym przeznaczeniu. W artykule zamieszczono zdjęcia aranżacji salonów zrealizowanych dla naszych klientów. Projekty salonu wykonujemy pod indywidualne zamówienie. Bierzemy pod uwagę zarówno potrzeby jak i możliwości finansowe klienta. W swojej ofercie wykonujemy 3 warianty projektu wraz z listą użytych w aranżacji salonu materiałów oraz listą sklepów w których można je zakupić.

Przytulny salon w beżach i szarą sofą narożną i firankami, dwa plakaty na ścianie

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)