Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Jak urządzić salon ? Aranżacja salonu – biały, niebieski

Publikacja 2018-12-20 06:06:20
Kategorie Salony

Jak urządzić salon ? a w zasadzie pokój dzienny będący jednocześnie sypialnią, jadalnią i salonem. Przede wszystkim w zgodzie z naszymi potrzebami i oczekiwaniami. Salon czy pokój dzienny jest niezwykle istotnym pomieszczeniem w naszych domach czy mieszkaniach. To takie centrum życiowe naszej rodziny. To tutaj spędzamy najwięcej czasu wspólnie. W salonie przyjmujemy naszych gości, organizujemy święta i imprezy rodzinne. Warto wiec by projekt salonu był dobrze przemyślany i przeprowadzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Przedstawione zdjęcia w artykule to projekt pokoju dziennego wykonany pod indywidualne zamówienie. Dla klientów istotną sprawą było wprowadzenie do wnętrza klimatu greckiego. Nasze projekty wnętrz wykonujemy w oparciu o preferencje klientów oraz ich możliwości finansowe. W cenie projektu wykonujemy 3 warianty oraz specyfikację materiałową wraz z listą zakupów i sklepów.

Potrzebujesz pomocy w aranżacji salonu? Zobacz jak zamówić projekt salonu

Jak urządzić salon ?

Urządzając salon przede wszystkim określmy nasze oczekiwania i potrzeby. Salon nie może być tylko pięknie urządzony. Musi być jeszcze funkcjonalny. Dlatego też, dobrze przemyślmy jego układ funkcjonalny. Ustalmy też możliwy do przeznaczenia na aranżacje salonu budżet. Ponad to , określmy w jakim stylu chcemy by przeprowadzona była aranżacja salonu. I dopiero wtedy zacznijmy myśleć o jego urządzeniu. Doborze kolorystyki, dodatków, elementów dekoracyjnych. Meble, kolory i dodatki powinny być spójne stylistycznie. Jeśli nie wiesz jak urządzić salon lub wiesz jaki efekt chcesz uzyskać a nie bardzo potrafisz zebrać to w spójną całość. Zapraszamy na nasz blog , w którym znajdziesz inspirację jak urządzić salon. Znajdziesz tu zdjęcia aranżacji salonu w różnych stylach w różnej kolorystyce i w różnym budżecie oraz artykuły o tematyce wystroju wnętrz.

Jak urządzić salon ? Aranżacja salonu – biały, niebieski, salon w klimacie greckim, fototapeta na ścianie grecja, stół biały, krzesła krem, biała szafka RTV, lamy IKEA

Aranżacja salonu – biały, niebieski

Kolor biały w aranżacji wnętrz to kolor ponadczasowy. Jest idealna bazą do wprowadzenia innych kolorów z którymi się świetnie komponuje. Biel optycznie powiększa pomieszczenie. Kolor niebieski dobrze wygląda zarówno w salonie w stylu nowoczesnym, tradycyjnym czy śródziemnomorskim. Sprzyja relaksowi i wypoczynkowi. A w połączeniu z bielą nada wnętrzu lekkości, świeżości i elegancji. Niebieski również optycznie powiększa przestrzeń. Połączenie koloru białego i niebieskiego to dobry wybór nie tylko w aranżacji salonu ale również innych pomieszczeń w domu.

Zobacz inne propozycje na to jak urządzić salon

Jak urządzić salon ? Aranżacja salonu – biały, niebieski, fototapeta na ścianie z grecją, lampy nad stołem niebieskie

Podziel się