Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Nieoczywisty sposób na urządzenie szarego salonu

Publikacja 2018-08-14 13:26:44
Kategorie Wnętrza Salonu

Jak urządzić salon ? Bardzo często w obliczu co raz to większej oferty jaką mamy na rynku dotyczącym wystroju wnętrz stajemy przed tym dylematem. Różnorodność mebli, tkanin, kolorów, dodatków zamiast pomagać tworzy nam chaos. Niby wiemy czego chcemy, niby wiemy co nam się podoba ale ni jak nie możemy połączyć tego wszystkiego tak by aranżacja salonu była wykonana w dobrym stylu i funkcjonalnie. Różnorodność stylów w wystroju wnętrz również nie pomaga. Trudno się nam zdecydować. Salon jest ważnym pomieszczeniem w naszych domach. Poza swoją reprezentacyjną funkcją, jest naszym życiowym centrum domu. Miejscem w którym spędzamy rodzinnie czas. Wspólnie oglądamy telewizję, słuchamy muzyki, gramy w gry. W nim gościmy znajomych i rodzinę biesiadując przy stole.

Sposoby na aranżacje salonu

W różnych domach, różne salony pełnią przeróżne funkcję. W małych wnętrzach salon stanowi często również funkcję sypialni i jadalni. W nich również najczęściej powstaje pomysł na stworzenia w nim aneksu kuchennego więc dodatkowo pełni tez funkcję kuchni. W tych dużych salonach często nie wiemy jak zagospodarować wnętrz aby nie było puste a i nie spowodować jego zagracenia. Zatem jak urządzić salon? Idealny projekt salonu to salon z układem funkcjonalnym dopasowanym do naszych potrzeb i stylu życia oraz wystrojem w jakim czuć będziemy się komfortowo. Urządzając salon w pierwszej kolejności przemyślmy jego układ funkcjonalny i określmy nasze potrzeby związane z funkcjonowaniem w salonie. Zastanówmy się ile możemy przeznaczyć na aranżacje salonu. Wybierzmy styl w jakim mamy urządzić salon i trzymajmy się go zarówno przy wyborze mebli jak i dodatków. Na pytanie jak urządzić salon ?odpowiedz jest prosta - nie sugerować się wnętrzarskimi modami, ilustracjami z gazet . To zgubne, nawet najpiękniejsza aranżacja salonu może się u nas nie sprawdzić i w efekcie końcowym będziemy mieli zupełnie niefunkcjonalny salon w którym będziemy czuć się źle. Kierujmy się własnymi potrzebami, sprecyzujemy jakiego efektu końcowego oczekujemy. Sposobów i pomysłów na to jak urządzić salon jest całe mnóstwo jeśli potrzebujemy pomocy przy jego aranżacji nie bójmy się skorzystać z usług projektanta wnętrz. Oszczędzimy wbrew pozorom pieniądze i czas.

Projektowanie salonu - przykłady, pomysły, zdjęcia

W artykule przedstawiono różne aranżacje salonu w różnych stylach, metrażach i przeznaczeniu. Są to projekty salonu wykonane dla naszych klientów pod ich indywidualne potrzeby i możliwości finansowe. Nasza oferta zakłada wykonanie dla klienta 3 wariantów projektu oraz specyfikacji materiałowej. Nasi klienci mają wpływ na powstający projekt. Każda wizualizacja jest pełną aranżacją wnętrza a nie tylko przedstawionym układem koncepcyjnym.

Nowoczesne wnętrze salonu z ścianą telewizyjną na której znajduje się bała cegła

Salon klasyczny w kolorach pastelowych

Malutki sal z biurkiem pod oknem i stołem przy ścianie

Beton na ścianie z białymi szafkami pod TV

Podziel się