Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Małe Mieszkanie o Powierzchni 23 m2 w Stylu Skandynawskim

Publikacja 2024-03-03 10:45:06
Kategorie Wnętrza mieszkania i domu

Zapraszamy do zapoznania się z projektem przytulnego mieszkania o powierzchni 23 m, utrzymanego w stylu skandynawskim, który emanuje spokojem i harmonią.

Małe Mieszkanie o Powierzchni 23 m2 w Stylu Skandynawskim

Ściany w salonie z aneksem i przedpokoju utrzymane są w klasycznym białym kolorze, co nadaje przestrzeni jasności i lekkości. W salonie na jednej ze ścian znajduje się tapeta z delikatnym motywem drzew, dodająca wnętrzu przytulności i natury. Sofa w salonie została wybrana w kolorze granatowym, stanowiąc elegancki kontrast do jasnej kolorystyki ścian. Szafka RTV utrzymana jest w stylu skandynawskim, biała z drewnianym blatem, co nadaje wnętrzu charakterystyczny nordycki akcent. Obok niej znajduje się otwarty regał, idealny do eksponowania drobnych dekoracji czy książek.

W salonie z aneksem znajduje się również niewielki, kwadratowy stół, który doskonale wpisuje się w styl skandynawski. Okna zdobią półprzezroczyste rolety rzymskie, wpuszczając do wnętrza miękkie, rozproszone światło słoneczne. Nad sofą umieszczone są dwa duże lustra w czarnych ramach, które optycznie powiększają przestrzeń i dodają elegancji.

Salon w małym mieszkaniu widok na sofę i ścianę za sofą na której znajdują się duże lustra

Salon w małym mieszkaniu widok na sofę i ścianę za sofą na której znajdują się duże lustra

Salon w małym mieszkaniu widok na ścianę rtv z oknem

Salon w małym mieszkaniu widok na ścianę rtv z oknem

Aneks kuchenny w małym mieszkaniu

Aneks kuchenny

Widok na przedpokój

Widok na przedpokój

W kuchni, będącej częścią salonu z aneksem, znajduje się pralka, zapewniająca wygodę codziennego użytkowania. Duży, wysoki regał na kwiaty umieszczony w salonie dodaje przytulności i natury.

Łazienka wyposażona jest w wannę oraz białe płytki, co nadaje jej minimalistycznego, skandynawskiego charakteru, jednocześnie zachowując funkcjonalność i elegancję.

Łazienka w małym mieszkaniu

Łazienka

To mieszkanie jest doskonałym przykładem harmonijnego połączenia funkcjonalności ze stylem, tworząc przyjemną przestrzeń do życia w duchu skandynawskiej prostoty i przytulności.

Podziel się