projekt wnętrza

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Mieszkanie w stylu nowoczesnym: jak urządzić je pięknie i funkcjonalnie?

Publikacja 2019-06-11 11:33:15
Kategorie Mieszkanie

Mieszkanie w stylu nowoczesnym: jak urządzić je pięknie i funkcjonalnie?

Mieszkanie w stylu nowoczesnym możemy urządzić na wiele sposobów. Styl nowoczesny jest jednym z najchętniej wybieranych w aranżacji wnętrz. Choć dla niektórych aranżacja mieszkania w stylu nowoczesnym jest zbyt surowa, zimna. Dla innych jest kwintesencją smaku, elegancji i funkcjonalności. Z pozoru może się wydawać , że urządzenie wnętrza w stylu nowoczesnym jest proste, nic bardziej mylnego. Łatwo o błędy , które spowodują , ze zamierzony efekt nie będzie taki jaki być powinien. Odpowiedni dobór kolorystyczny, dobór dodatków w sposób stonowany, zachowanie minimalizmu, prostoty a jednocześnie nadanie wnętrzu swoistego charakteru może nie być wcale takie oczywiste. Chcąc samodzielnie urządzić mieszkanie w stylu nowoczesnym musimy zapoznać się kilkoma zasadami. Styl nowoczesny to przestrzeń i funkcjonalność.

W artykule podpowiadamy jak urządzić mieszkanie w stylu nowoczesnym. Ponadto na naszym blogu znajdziesz również mnóstwo pomysłów, artykuły i inspiracje na urządzenie mieszkania w stylu nowoczesnym.

Mieszkanie w stylu nowoczesnym : funkcjonalne i piękne wnętrza

Wnętrze mieszkania w stylu nowoczesnym obliguje do wyboru odpowiedniej kolorystyki, dodatków, dekoracji, elementów wyposażenia wnętrz, materiałów dekoracyjnych. Ma być wygodnie, elegancko, praktycznie i prosto.

Kolorystyka i materiały wyposażenia nowoczesnego wnętrza

Nowoczesne wnętrze wyróżnia się dość ograniczoną paleta barw. Dominuje w nich biel, szarość, czerń. Pojawiają się również kontrasty. Na pewno złym pomysłem jest używanie zbyt dużej mieszkanki kolorów. Z materiałów sprawdzą się w nowoczesnym mieszkaniu miedzy innymi szkło, aluminium, drewno, plastik, beton. Meble w stylu nowoczesnym cechuje prostota form jak i ich funkcjonalność. Chętnie widziane są meble wykonywane na wymiar. Nie bez znaczenia jest tez ich kolor.

Mieszkanie w stylu nowoczesnym: jak urządzić je pięknie i funkcjonalnie?

Dodatki i oświetlenie w nowoczesnym mieszkaniu

Dobierając dodatki w nowoczesnym mieszkaniu kierujmy się zasada mniej znaczy więcej. Postawmy na jakość a nie na ilość. Dodatki w nowoczesnym wnętrzu nie powinny się wyróżniać ogromną ilością wzorów jak i kolorów. Świetnym dodatkiem będzie designerska lampa, dywan, grafiki, napisy, plakaty. Wszystko to jednak musi być odpowiednio dopasowane i subtelnie żeby nie przesadzić z ilością. W nowoczesnym mieszkaniu odchodzi się od klasycznych żyrandoli i lamp. Praktyczne okażą się taśmy LED , reflektory. Pamiętajmy, że w nowoczesnym mieszkaniu oświetlenie stanowić ma również element dekoracyjny. Na rynku mamy szeroki wybór nowoczesnego oświetlenia, które zapewne nada wnętrzu charakteru i podkreśli nowoczesność aranżacji.

Pomysł na nowocześnie urządzone mieszkanie 

W artykule zamieściliśmy zdjęcia mieszkania w stylu nowoczesnym. Wykonany przeznas projekt wnętrza mieszkania obejmował salon z kuchnią, sypialnie z garderobą, pokój dziecięcy oraz łazienkę. Kolorystyka wnętrza mieszkania utrzymana jest w bieli, szarości, czerni z dodatkiem drewna. W pokoju dziecięcym zamiast czerni pojawia się kolor miętowy, który nadaje wnętrzu lekkości, świeżości i charakteru. Mieszkanie zostało urządzone funkcjonalnie i nowocześnie. Proste formy, oszczędność w dodatkach, nowoczesne oświetlenie.

Jeśli nie wiesz jak urządzić mieszkanie w stylu nowoczesnym możesz skorzystać z naszych usług zamawiając wykonywany pod indywidualne zamówienie projekt wnętrza mieszkania czy domu.

Pomysł na nowocześnie urządzone mieszkanie, zdjęcie salonu z kuchnią

Pomysł na nowocześnie urządzone mieszkanie, łazienka, płytki szare i drewnopodobne

Pomysł na nowocześnie urządzone mieszkanie, sypialniaw kolorach biały, szary i drewno

Pomysł na nowocześnie urządzone mieszkanie, garderoba, dużo szuflad

Pomysł na nowocześnie urządzone mieszkanie , pokój dla dziecka dziewczynki, w koloreze miętowy, biały, szary

Pomysł na nowocześnie urządzone mieszkanie , pokój dla dziecka, dziewczynki,

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)