Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Białe i czarne płytki w łazience

Publikacja 2019-01-21 15:32:28
Kategorie Wnętrza Łazienki

Nowoczesna łazienka to miejsce uporządkowane, tu wszystko ma swoje miejsce W łazience w stylu nowoczesnym nie ma miejsca na zbędne bibeloty i niepotrzebnie poustawiane na wierzchu rzeczy. Ma być wygodnie i funkcjonalnie. Nowoczesna łazienka to wnętrze w którym z przyjemnością oddajemy się relaksowi i przeprowadzamy czynność higieniczne. Aranżacja łazienki musi być dobrze przemyślana. Konieczne jest znalezienie najlepszego układu funkcjonalnego w pomieszczeniu. Przed decyzja o wyborze płytek, mebli czy dodatków musimy najpierw zdecydować o stylu aranżacji łazienki. Pod niego dopiero wybieramy wyposażenie i elementy dekoracyjne.

Nowoczesna łazienka- biały, czarny

Aranżacja nowoczesnej łazienki przedstawiona na zdjęciach w artykule to projekt wnętrza wykonany pod indywidualne zamówienie. W łazience znajduje się prysznic z deszczownicą, nowoczesna szafka umywalkowa biała z czarnym blatem z okrągłą na blatową umywalką i lustrem oraz podwieszany bidet w zabudowie. Płytki w łazience są w kolorystyce bieli i czerni. Łazienka ma również nowoczesne oświetlenie. Projekt łazienki został wykonany w oparciu o preferencje i możliwości finansowe klientów. W cenie projektu wykonujemy do trzech wariantów projektu oraz specyfikację materiałową wraz z lista zakupów i sklepów. Bez względu na to czy jesteśmy posiadaczami dużej łazienki w domu jednorodzinnym. Czy jest to mała łazienka w bloku może być piękna i funkcjonalnie urządzona.

Spełnij swoje marzenie o funkcjonalnej i stylowej łazience.

Sprawdź naszą ofertę na projekt łazienki

Funkcjonalna i piękna łazienka – jak ją urządzić

Funkcjonalna łazienka a do tego piękna to marzenie każdego nas. Dobrze zorganizowana przestrzeń w łazience pozwoli nam poczuć się w niej komfortowo. Codzienne czynności higieniczne będą przyjemnością w pięknie zaaranżowanej łazience. W odpowiednio zaplanowanej przestrzeni do przechowywania w łazience nie będzie trudno o utrzymanie porządku a wszystko będzie miało swoje miejsce. By nasza łazienka spełniła nasze oczekiwania musimy określić nasze potrzeby. Łazienka również powinna być dostosowana do naszego stylu życia. Zastanówmy się co bardziej nam stanie się użyteczne prysznic czy wanna w łazience. Czy wystarczy nam jedna umywalka czy konieczne będą dwie. Ile miejsca potrzebujemy do przechowywania ? czy w łazience będzie pralka? To niektóre istotne pytania na jakie musimy sobie odpowiedzieć. Pamiętajmy tym, że łazienka to pomieszczenie , które urządzamy na lata warto więc zainwestować swój czas w aranżacje łazienki.

Funkcjonalna i piękna łazienka – jak ją urządzić

Podziel się