projekt wnętrza

 PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz cennik projektowania wnętrz:

WIĘCEJ

Nowoczesny projekt sypialni z garderobą

Publikacja 2019-04-08 11:47:18
Kategorie Sypialnie

Nowoczesny projekt sypialni z garderobą

Nowoczesny projekt sypialni czyli jaki? Czym wyznaczać powinna się nowoczesna aranżacja sypialni? Zastanawiasz się jak urządzić sypianie w stylu nowoczesnym? Szukasz pomysłu na urządzenie sypialni? Nie wiesz jak dobrać dodatki i kolorystykę w swojej sypialni? W artykule zamieściliśmy zdjęcia nowoczesnej sypialni. To projekt wnętrza sypialni wykonany pod indywidualne zamówienie. Może stanowić dla Ciebie inspirację. Na naszym blogu znajdziesz więcej zdjęć projektów wnętrz, nie tylko są to projekty sypialni. Znajdziesz również artykuły, porady na temat wystroju i aranżacji wnętrz. Wykonujemy projekty wnętrz online pod indywidualne zamówienie. Na naszej stronie zamówisz projekt sypialni, który powstanie w oparciu o Twoje preferencje, potrzeby i możliwości finansowe.

Nowoczesny projekt sypialni: biały, szary, drewno

W artykule zamieściliśmy zdjęcia sypialni w stylu nowoczesnym. W prezentowanej sypialni znajduje się również garderoba. Stanowi ona cześć sypialni. Sypialnia z garderobą urządzona jest w kolorystyce bieli, szarości z dodatkiem zimnego drewna. W nowoczesnej sypialni znajduje się duże łóżko kontynentalne z tapicerowanym zagłówkiem, szafki nocne oraz toaletka. Na ścianie za łóżkiem znajduje się również panel drewniany. Nad łóżkiem znajdują się dwa nowoczesne plakaty. Całości dopełnia nowoczesne oświetlenie i minimalistyczne dodatki.

Nowoczesny projekt sypialni z garderobą

Sypialnia z garderobą, garderoba w sypialni: rozwiązania i pomysły 

Szkło jest chętnie wykorzystywany w nowoczesnej aranżacji wnętrz . W prezentowanym projekcie część sypialni od garderoby wydziela ścianka działowa ze szkła. Można wykonać ją w systemie ramowym lub bezramowym. To jeden ze sposobów możliwych na wydzielenie garderoby w sypialni. Szklane przegrody to bardzo dobry sposób na wydzielenie stref w mieszkaniu. Oczywiście zastosowanie ścianki działowej ze szkła ma swoje wady i zalety.

Sypialnia z garderobą, garderoba w sypialni: rozwiązania i pomysły

Szklana ścianka działowa : zalety

Zalety szklanej ścianki działowej to fakt, że taka aranżacja nie obciąża wnętrza a nadaje mu lekkości i nowoczesności. Przepuszcza światło, optycznie powiększa przestrzeń. Takie rozwiązanie świetne wpisuje się w nowoczesne aranżacje wnętrz.

Wady ścianki działowej ze szkła w sypialni

Wadą takiego rozwiązania jest to że tworzy chłodny i minimalistyczny charakter w aranżacji wnętrza. Więc nie wpisze się w każdy wystrój wnętrza.

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)