Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Oaza Spokoju: Sypialnia 15m2 z Fototapetą

Publikacja 2024-03-08 19:25:02
Kategorie Wnętrza sypialni

W sypialni o powierzchni 15m2 stworzono oazę spokoju i harmonii, idealną do wypoczynku po długim dniu. Głównym elementem jest fototapeta przedstawiająca malowniczy las sosnowy, dodająca wnętrzu naturalnego uroku i spokojnego nastroju.

Oaza Spokoju: Sypialnia 15m2 z Fototapetą

Łóżko w kolorze beżowym stanowi centralny punkt pomieszczenia, zapewniając wygodne miejsce do snu. Obok łóżka znajdują się funkcjonalne stoliki ryflowane ze schowkiem, które nie tylko pełnią funkcję praktyczną, ale również dodają charakteru i stylu.

Sufit podwieszany nad łóżkiem z szynoprzewodem umożliwia dostosowanie oświetlenia do preferencji, a czarne lampy zwisające dodają elegancji i kontrastu do całej kompozycji.

Beżowe zasłony w oknie nadają miękkości i stonowanego charakteru pomieszczeniu, jednocześnie zapewniając odpowiednie zaciemnienie.

Naprzeciwko łóżka znajduje się zabudowa z szafami oraz telewizorem, tworząc funkcjonalną strefę przechowywania i rozrywki. Całość sypialni emanuje spokojem i elegancją, stając się idealnym miejscem do relaksu i regeneracji.

Sypialnia: ściana z szafą i TV

Podziel się