Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój Dla Chłopca 10m2: Harmonia Kolorów i Funkcjonalność

Publikacja 2024-04-09 19:46:56
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Wyobraź sobie malowniczy pokój, który jest nie tylko przestrzenią do spania i odpoczynku, ale także stanowi oazę kreatywności i inspiracji dla młodego umysłu. Taki właśnie efekt osiągnęliśmy w naszym najnowszym projekcie – pokoju dla chłopca o powierzchni 10 metrów kwadratowych. W tym artykule pragniemy przedstawić Ci szczegóły naszej pracy oraz inspiracje, które przyświecały nam podczas projektowania tego wyjątkowego miejsca.

Pokój Dla Chłopca 10m2: Harmonia Kolorów i Funkcjonalność

Kolorystyka: Biały, Szary, Drewno i Niebieski

Pierwszym krokiem w projektowaniu pokoju było wybór odpowiedniej kolorystyki. Postawiliśmy na połączenie klasycznej elegancji białego i szarego z ciepłem drewna oraz energetyzującym akcentem niebieskiego. Ta harmonijna paleta barw stworzyła atmosferę spokoju i równowagi, jednocześnie dodając charakteru i dynamiki całej przestrzeni.

Elementy Wnętrza:

  1. Łóżko Ikea Malm  Centralnym punktem pokoju jest łóżko Ikea Malm, które zachwyca prostotą formy i funkcjonalnością. Nad łóżkiem wyeksponowaliśmy atrapy broni, które nie tylko stanowią ciekawy element dekoracyjny, ale również odzwierciedlają pasje i zainteresowania młodego mieszkańca.

Łóżko

  1. Regał Loftowy: Nad łóżkiem umieściliśmy regał w stylu loftowym, który pełni funkcję zarówno praktyczną, jak i dekoracyjną. Jego industrialny charakter doskonale kontrastuje z delikatnością łóżka, dodając wnętrzu niepowtarzalnego uroku.

Regał loftowy

  1. Dywan Niebieski: Na podłodze zdecydowaliśmy się na dywan w odcieniu niebieskim, który nie tylko dodaje ciepła i miękkości całej przestrzeni, ale także doskonale współgra z pozostałymi elementami wystroju.

Dywan niebieski

  1. Panele Tapicerowane i Blat Biurka: Wokół łóżka zastosowaliśmy panele tapicerowane w kolorze niebieskim, tworząc przytulne miejsce do relaksu i czytania. Blat biurka wykonany z drewna naturalnie wpasowuje się w całość, zapewniając wygodną powierzchnię do nauki i pracy.

Blat biurka

  1. Komoda Biała i Szafy: Elementy przechowywania, takie jak komoda biała i szafy, nie tylko zapewniają odpowiednią organizację przestrzeni, ale również doskonale komponują się z resztą wystroju, nadając wnętrzu lekkości i elegancji.

Komoda i telewzior, szafy

  1. Telewizor: Nie zapomnieliśmy również o strefie rozrywki. Telewizor został umieszczony w odpowiednim miejscu, zapewniając dostęp do ulubionych filmów i programów.

Projektowanie pokoju dla chłopca to nie tylko kwestia aranżacji przestrzeni, ale również tworzenie inspirującego środowiska sprzyjającego rozwojowi i wyrażaniu własnej osobowości. Dzięki odpowiedniej kombinacji kolorów, funkcjonalnych mebli i starannie dobranych dodatków udało nam się stworzyć miejsce, które nie tylko spełnia wszystkie potrzeby użytkownika, ale także zachwyca swoim wyglądem i atmosferą.

W naszym projekcie pokazaliśmy, że nawet mała przestrzeń może stać się wielkim źródłem inspiracji i radości. Mamy nadzieję, że nasza praca zainspiruje Ciebie do stworzenia własnego unikatowego wnętrza, które będzie odzwierciedlać Twoje pasje i marzenia.

Podziel się