Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Cegła, szary i drewno - pomysł na urządzenie pokoju nastolatka

Publikacja 2019-01-09 15:09:46
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Pokój dla nastolatka to już nie pokój dziecięcy. Wraz z wiekiem zmieniają się naszym pociechom zarówno gust jak i potrzeby, zainteresowania. Nastolatek ma też już określone preferencje co do wyglądu swojego pokoju. Aranżacje wnętrz pokoju młodzieżowego możemy wykonać na wiele sposobów. Istotne jest by pokój nastolatka odpowiadał naszemu dziecku i pasowałam do jego stylu życia. Wnętrze powinno być nie tylko modnie urządzone ale i przede wszystkim funkcjonalnie. Pokój dla nastolatka musi pełnić wiele funkcji jednocześnie. Ma to być pokój stwarzający warunki do nauki, spotkań z przyjaciółmi oraz do odpoczynku i relaksu. Pokój młodzieżowy to odrobina własnej przestrzeni naszego dziecka. Dobrze zaprojektowany pokój da nastolatka to taki w którym nastolatek czuje się komfortowo, w którym z przyjemnością spędza czas i do którego zaprasza znajomych.

Pokój dla nastolatka

Projektowanie pokoju nastolatka rozpocząć musimy od wyznaczenia potrzeb, oczekiwań i określenia budżetu jaki przeznaczamy na aranżacje pokoju młodzieżowego. Określenie preferencji jest bardzo ważne. W następnym kroku musimy znaleźć najlepszy układ funkcjonalny dla pokoju nastolatka. Ma być przecież komfortowy. Kolejną rzeczą o jakiej musimy zdecydować jest styl aranżacji wnętrza. Wybór mamy nie mały. Od stylu klasycznego przez skandynawski , industrialny po nowoczesny.Określenie stylu jest ważne ponieważ do niego będziemy wybierać kolorystykę wnętrza, meble dodatki. Jeżeli nie do końca potrafimy znaleźć najlepsze rozwiązanie lub nie wiesz jak urządzić pokój dla nastolatka. Warto skorzystać wówczas z pomocy projektanta wnętrz który pod nasze indywidualne preferencje wykona dla nas projekt pokoju młodzieżowego

Pokój dla nastolatka – szary, czarny, cegła

Pokój młodzieżowy – szary, czarny, drewno, cegła,

Przedstawione zdjęcia pokoju młodzieżowego to projekt wnętrza wykonany przez nas pod indywidualne zamówienie. Pokój dla nastolatka zaaranżowany został w stylu nowoczesnym. Kolorystyka wnętrza to szarość, czerń z dodatkiem drewna, które ma za zadanie ocieplić pomieszczenie. W pokoju znajduje się duży drewniany blat biurka połączony z szafką RTV i regałem . Poza tym wygodny, duży narożnik w kolorze szarym ze stoliczkiem kawowym nad którym znajdują się półki oraz pojemna szafa z lustrami w celu optycznego powiększenia pokoju nastolatka. Jedna ze ścian zaaranżowana została w cegle co nadaje wnętrzu swoistego charakteru. Kolorem nadającym wnętrzu energii jest żółty pojawiający się w dodatkach.

Pokój młodzieżowy – szary, czarny, drewno, cegła, duże biurko pod oknem, szafa na ubrania, plakaty na ścianie

Zobacz jak zaprojektowań z nami pokój dla nastolatka

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)