Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pomysł na pokój dla dziewczynki

Publikacja 2018-08-09 11:05:03
Kategorie Pokoje młodzieżowe

Pokój dla dziewczynki - jaki styl wybrać ?, jaką kolorystykę zastosować ?, jakie oświetlenie do tego dobrać ? jaki rozplanować przestrzeń w małym pokoju? I co z dodatkami? To niektóre z pytań pojawiających się podczas planowania remontu pokoju dla dziecka. Nasze dziecko ukończyło właśnie pierwszy etap edukacyjny i wystrój pokoju jaki do tej pory miało stał się zbyt dziecięcy. Czas na metamorfozę pokoju dziecka. Chcemy wykonać aranżacje pokoju dla nastolatki.
Istnieje wiele rozwiązań, połączenia kolorów w barwie dzięki którym pokój dla dziewczynki będzie urządzony estetycznie i w dobrym stylu. Przykładem jest połączenie bieli, turkusu, mięty, szarości i drewna. Ale żółte, zielone, pomarańczowe czy granatowe kolory również dobrze odnajdą się w pokoju dziewczynki. Pokoje dla dziewczynki nie muszą być w różowej kolorystyce. Zmieniły się zainteresowania i potrzeby naszej córki dawny pokój dziecięcy nie spełnia już swojej funkcji. Tapeta w misie czy motywy z ulubioną bajką już się przejadły. Młoda dama pragnie mieć bardziej dorosły pokój.

Projektowanie pokoju dla dziewczynki zacznijmy od rozplanowania układu funkcjonalnego pokoju. Zdecydujmy się w jakim stylu ma być urządzony pokój, wybierzmy kolor bazowy i do tego dopiero rozpocznijmy wybór mebli i dodatków. Pamiętajmy, że pokój powinien nie tylko dobrze się prezentować ale i powinien być funkcjonalny, dopasowany do stylu życia naszego dziecka i jego oczekiwań związanych z pokojem.

Pokój dla dziewczynki - pomysł na aranżacje pokoju dziecięcego

W artykule przedstawione zostały zdjęcia aranżacji pokoju dla dziewczynki wykonanej dla naszej klientki. Dziewczynka jest miłośniczką piłki nożnej, lubi czytać książki a jej ulubionym kolorem jest zielony. Pokój dla dziewczynki jest ciepły, przytulny. Na ścianach króluje ulubiona zieleń, meble w pokoju są w drewnie z dodatkiem białego koloru. Zieleni towarzyszy szarość. Znajdują się w nim duża szafa przesuwana na przechowywanie ubrań, spory regał na książki, biurko z kontenerkiem oraz łóżko.
Projekty pokoju dla dziecka wykonujemy pod indywidualne zamówienie w oparciu o założony budżet , oczekiwania, zainteresowania i potrzeby . W swojej ofercie wykonujemy 3 warianty projektu będące pełną aranżacją wnętrza Do projektu wykonujemy specyfikacje materiałów użytych w projekcie wraz z lista sklepów w których można je zakupić.

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)