Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekt mieszkania 60 m2 w stylu nowoczesno - skandynawskim

Publikacja 2018-09-03 12:19:17
Kategorie Wnętrza mieszkania i domu

Projekt mieszkania jest niezwykle istotny podczas aranżacji wnętrz zarówno mieszkań czy domów nowo wybudowanych jak i tych z rynku wtórnego. Ułatwia nam on funkcjonalne rozplanowanie każdego z pomieszczeń jak i samą ich aranżacje. Projektant wnętrz wykonuje dla nas projekt po pierwsze na podstawie otrzymanych wymiarów wnętrza w postaci rzutu budowlanego bądź jeśli takiego nie posiadamy odręcznego rysunku z zaznaczonymi wymiarami, oknami, otworami, wnękami i drzwiami. Po drugie na podstawie naszych oczekiwań i potrzeb związanych z użytkowaniem mieszkania. Po trzecie w oparciu o nasze możliwości finansowe. Projektowanie mieszkań to usługa dostępna dziś zarówno stacjonarnie jak i zdalnie czyli online przez internet. Wbrew pozorom zamawiając usługę tego typu oszczędzamy pieniądze. Nie narażamy się na niepotrzebne lub błędnie poczynione wydatki. Oszczędzamy również czas. Nie biegamy po sklepach w poszukiwaniu elementów wyposażenia wnętrz, farb i innych elementów wystroju. Projektant wnętrz po wykonaniu projektu opracowuje dla nas listę zakupów oraz sklepów w jakich je zakupimy.

Projekt mieszkania 60 m2 - styl skandynawski z nowoczesnością

Projekt mieszkania wykonany został pod indywidualne zamówienie dla naszego klienta. Mieszkanie ma powierzchnie 60 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, dodatkowego pokoju zaaranżowanego pod bibliotekę i pokój biurowy, łazienki oraz przedpokoju. Aranżacja mieszkania wykonana została w stylu skandynawskim z elementami nowoczesności.

Projekt mieszkania - gabinet styl skandynawski, biurko, regał otwarty na salon

Salon z aneksem kuchennym to białe meble kuchenne na wymiar z drewnianym blatem i barkiem i płyta na ścianie. Część wypoczynkowa składa się z szarej nowoczesnej sofy nad która znajdują sie półki na książki, stolik kawowy drewniany, ściana telewizyjna na której są pyty architektoniczne z szafką RTV i projektorem oraz stół drewniany z krzesłami w stylu skandynawskim. W pomieszczeniu znajduje sie podwieszany sufit z nowoczesnym oświetleniem a nad stołem również skandynawski lampy sufitowe. W sypialni znajduje sie pojemna szafa na ubrania oraz wygodne łóżko za którym znajduje się beton podświetlany od góry led. Dodatkowy pokój został wyposażony w obszerna szafę, szafki do przechowywania oraz bibliotekę. Znajdują się w nim również designerski fotel i biurko do pracy. W przedpokoju zaprojektowano szafę z siedziskiem a na ścianie duże lustro.

Projekt mieszkania - salon z aneksem kuchennym w stylu skandynawski, nowoczesnym, biały, szary, drewno, beton

Projekt mieszkania - salon z kuchnia w stylu nowoczesnym, skandynawskim

Projekt mieszkania - przedpokój skandynawski

Aranżacja łazienki to również biel i drewno i komponujące się z całością szare duże płytki. W łazience znajduje się prysznic, umywalka nablatowa okrągła z w zabudowie z pralką oraz wc nad którym została zabudowana szafka do przechowywania.

Aranżacja łazienki w stylu skandynawskim, biały, szary, drewno, prysznic

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)