Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekt mieszkania 64m2. Zobacz jak urządzić 3-pokojowe mieszkanie w bloku

Publikacja 2022-03-31 13:11:18
Kategorie Wnętrza mieszkania i domu

Urządzenie mieszkania wiążę się z nie małymi wydatkami. Nic więc dziwnego, że chcemy dobrze zainwestować swoje pieniądze by przez choć kilka lat cieszyć się pięknym i funkcjonalnie zagospodarowanym wnętrzem mieszkania. Dlatego też co raz więcej z nas by uniknąć rozczarowań, zbędnych wydatków spowodowanych podjęciem błędnych decyzji które zaważą na ostatecznym efekcie decyduje się na skorzystanie z pomocy projektanta wnętrz, który wykona projekt mieszkania.

Choć urządzanie własnego mieszkania jest zajęciem niezwykle przyjemnym, to jest to proces niezwykle czasochłonny i wymagający. Wnętrza mieszkania powinny być urządzone zgodnie z naszymi oczekiwaniami, potrzebami i gustem. To w końcu nasz mały świat, nasz azyl, miejsce w którym chcemy z przyjemnością przebywać, odpoczywać i do którego chcemy zapraszać naszych gości. Szukasz pomysłu na aranżacje mieszkania? Posiadasz 3-pokoje mieszkanie w bloku i nie wiesz jak je urządzić? Zobacz projekt mieszkania 64m2.

Jak urządzić 3-pokojowe mieszkanie w bloku? Projekt mieszkania 64m2 

Projekt mieszkania 64m2 wykonany został pod indywidualne zamówienie pod określone oczekiwania, potrzeby i możliwości finansowe Inwestorów. Jest to 3-pokojowe mieszkanie w bloku, na które składa się salon z aneksem kuchennym, sypialni, pokój dziecięcy, przedpokój i łazienka. Aranżacja wnętrz mieszkania została wykonana w stylu nowoczesnym w kolorach szary, drewno, czarny. Mieszkanie urządzone jest funkcjonalnie, dopasowane do gustu naszych Klientów, jest ciepło, przytulnie ale i z charakterem.

Projekt mieszkania 64 m2. Zobacz jak urządzić 3-pokojowe mieszkanie w bloku

Projekt mieszkania 64m2. Pomysł na urządzenie salonu z aneksem 26m2 i przedpokoju w bloku 8 m2

Meble kuchenne w aneksie kuchenny zaprojektowane zostały w kształcie litery L. Górne szafki pod sam sufit w celu zwiększenia miejsca do przechowywania. Kolorystyka mebli kuchennych to drewno i szary. Aneks kuchenny oddzielony został od salonu ścianką, która od strony kuchni wykorzystana został na otwarte półki do przechowywania a od strony salonu stanowi ścianę medialną z podwieszaną szafką RTV i telewizorem. W salonie blisko aneksu kuchennego zaplanowane zostało miejsce na stół z krzesłami i nowoczesnym oświetleniem. Część wypoczynkowa salonu to duża sofa narożna ze stolikami kawowymi dopasowanymi do aranżacji wnętrza salonu z aneksem kuchennym. Przedpokój w mieszkaniu jest długi i wąski. Zaprojektowana została w nim duża szafa na wymiar, nowoczesna konsola z oświetleniem oraz siedzisko z wieszakami.

Projekt mieszkania 64m2, salon z aneksem

Przedpokój, konsola z oświetleniem

Przedpokój 8m2, w mieszkaniu 64m2

Aranżacja sypialni 12m2 w mieszkaniu 64m2 w bloku 

W sypialni zaprojektowana została zabudowana pod sam sufit na wymiar na ścianie z łóżkiem, sprytnie wkomponowane zostały w nią szafki nocne i panele tapicerowane ścienne służące jako zagłówek łóżka. W sypialni znajduje się również zabudowa z z miejscem do pracy szafkami do przechowywania i szafą. Aranżacja sypialni jest spójna z całością aranżacji mieszkania. Wykonana jest w kolorach szarości, drewnie.

Aranżacja sypialni 12m2 w mieszkaniu 64m2 w bloku

Aranżacja pokoju dziecięcego 11m2

Pokój dziecięcy zaprojektowany został dla chłopca. W pokoju dziecka zaprojektowane zostały meble gotowe. Łóżko dla chłopca jest w kształcie domku w kolorze drewna. W pokoju znajduje się również stoliczek z krzesełkiem oraz meble do przechowywania ubrań, zabawek i książek. Mebelki są w kolorze białym z szarymi frontami i żółtymi uchwytami. Pokój jest jasny, przytulny.

Aranżacja pokoju dziecięcego 11m2

Łazienka w bloku 6m2. Pomysł na aranżacje łazienki w mieszkaniu 64m2 

Łazienka w mieszkaniu zaprojektowana została w kolorach szary, drewno, czarny. W łazience zaprojektowana została strefa kąpielowa, wanna z parawanem wydzielona poprzez zaaranżowanie drewnianych płytek i płytek 3d i dodatkowego oświetlenia. W łazience znajduje się podwieszana szafka z umywalką z przedłużonym blatem nad pralką. Zaprojektowane zostało okrągłe lustro i oświetlenie oraz wc z zabudową do przechowywania.

Łazienka w bloku 6m2, mieszkanie 64m2

Łazienka w bloku 6 m2, pralka, okrągłe lustro, płytki szare, płytki romby ROMBUS BLACK, okrągłe lustro, wanna

Jeśli nie czujesz się na siłach samodzielnie urządzić swoje mieszkanie, nie jesteś przekonany co do swoich wyborów i potrzebujesz pomocy w urządzeniu mieszkania sprawdź w jaki sposób możesz skorzystać z usługi projektanta wnętrz i zamówić projekt mieszkania . Zobacz w jaki prosty sposób praktycznie nie wychodząc z domu spełnisz swoje marzenie o pięknych i funkcjonalnie urządzonych wnętrzach Twojego mieszkania oszczędzając przy tym czas na bieganie po sklepach i pieniądze na zbędne wydatki i źle podjęte decyzje.

Podziel się